Nemokamas pristatymas

Optinis kompiuterinis tinklas

naujiena
EXTRALINK Fiber Ethernet Media Converter SEDIR, MC220 (EL-MC220)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Fiber Ethernet Media Converter SEDIR, MC220 (EL-MC220)

Kodas: EL-MC220
ID: #1742

17.55€ su PVM

Kaina be PVM: 14.50€

10/100/1000M Gigabit Ethernet Media Converter With One SFP Slot, TP-LINK MC220L analog

naujiena
EXTRALINK 1 Fibre Round Drop Cable 1J, G.657B2, 1000 meters (EL-FO-1F-1000)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1 Fibre Round Drop Cable 1J, G.657B2, 1000 meters (EL-FO-1F-1000)

Kodas: EL-FO-1F-1000
ID: #1711

184.71€ su PVM

Kaina be PVM: 152.65€

Type of fibre: G.657B2, Diameter 3.0mm

naujiena
EXTRALINK 2 Fibre Aerial Optic Cable 2J SM, G.652.D, 2000 meters (EL-FO-2F-2000)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2 Fibre Aerial Optic Cable 2J SM, G.652.D, 2000 meters (EL-FO-2F-2000)

Kodas: EL-FO-2F-2000
ID: #1712

270.89€ su PVM

Kaina be PVM: 223.88€

Type of fibre: G.652.D, diameter: 4.7mm, tensile strength during installation: 0.5 kN, with Fujikura fibers inside

naujiena
EXTRALINK Anchoring Clamp for Drop Cable (EL-ACLAMP)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Anchoring Clamp for Drop Cable (EL-ACLAMP)

Kodas: EL-ACLAMP
ID: #1746

2.76€ su PVM

Kaina be PVM: 2.28€

Anchoring device for FTTH round cable AROBASE Ø 2 - 6mm

naujiena
EXTRALINK Fiber Optic Cable Clamp AC-10 5-8mm (EL-CCLAMP)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Fiber Optic Cable Clamp AC-10 5-8mm (EL-CCLAMP)

Kodas: EL-CCLAMP
ID: #1748

6.90€ su PVM

Kaina be PVM: 5.70€

The outer diameter of the cable carrier [mm]: 5-8, length [mm]: 360

naujiena
EXTRALINK Pole Bracket with Hole ES1500 (EL-PBRACKET-ES1500)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Pole Bracket with Hole ES1500 (EL-PBRACKET-ES1500)

Kodas: EL-PBRACKET-ES1500
ID: #1747

4.26€ su PVM

Kaina be PVM: 3.52€

Recommended operating load (kN): 5

naujiena
EXTRALINK Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 3.0MM 0.5M (EL-SCAPC-SCAPC-3-05)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 3.0MM 0.5M (EL-SCAPC-SCAPC-3-05)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-3-05
ID: #1721

1.10€ su PVM

Kaina be PVM: 0.91€

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M (EL-SCUPC-SCUPC-3-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M (EL-SCUPC-SCUPC-3-1)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-3-1
ID: #1722

1.74€ su PVM

Kaina be PVM: 1.44€

Single-mode, SIMPLEX

naujiena
EXTRALINK Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-3-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-3-2)

Kodas: EL-LCUPC-LCUPC-3-2
ID: #1723

1.57€ su PVM

Kaina be PVM: 1.30€

Single-mode, SIMPLEX

naujiena
EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-SCUPC-SCAPC-3-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-SCUPC-SCAPC-3-2)

Kodas: EL-SCUPC-SCAPC-3-2
ID: #1740

1.11€ su PVM

Kaina be PVM: 0.92€

Single-mode, SIMPLEX, IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

naujiena
EXTRALINK Patchcord LC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-SCAPC-3-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord LC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-SCAPC-3-2)

Kodas: EL-LCUPC-SCAPC-3-2
ID: #1720

1.15€ su PVM

Kaina be PVM: 0.95€

Single-mode, SIMPLEX

naujiena
EXTRALINK  1:4 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-4)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:4 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-4)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-4
ID: #1743

5.34€ su PVM

Kaina be PVM: 4.41€

Fiber Type: G.657.A, length: 1.5 m, cable diameter: 0.9 mm, max IL: <7.4 dB, RL: >50 dB

naujiena
EXTRALINK  1:8 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-8)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-8)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-8
ID: #1744

6.74€ su PVM

Kaina be PVM: 5.57€

Fiber Type: G.657.A, length: 1 m, cable diameter: 0.9 mm, max IL: ≤10.5 dB, RL: ≥50 dB

naujiena
EXTRALINK SC/UPC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCUPC-PGTL-12)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/UPC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCUPC-PGTL-12)

Kodas: EL-SCUPC-PGTL-12
ID: #1725

7.51€ su PVM

Kaina be PVM: 6.21€

Length: 1 m

naujiena
EXTRALINK SC/APC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCAPC-PGTL-12)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/APC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCAPC-PGTL-12)

Kodas: EL-SCAPC-PGTL-12
ID: #1726

7.51€ su PVM

Kaina be PVM: 6.21€

Length: 1 m

naujiena
EXTRALINK Pigtail SC/APC SM 900UM G.657A 1.5M (EL-SCAPC-PGTL-15)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Pigtail SC/APC SM 900UM G.657A 1.5M (EL-SCAPC-PGTL-15)

Kodas: EL-SCAPC-PGTL-15
ID: #1741

0.61€ su PVM

Kaina be PVM: 0.50€

IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

naujiena
EXTRALINK LC/PC LC/UPC Single-mode Duplex Adapter (EL-LCUPC-DPLX-ADAPT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK LC/PC LC/UPC Single-mode Duplex Adapter (EL-LCUPC-DPLX-ADAPT)

Kodas: EL-LCUPC-DPLX-ADAPT
ID: #1727

0.48€ su PVM

Kaina be PVM: 0.40€

naujiena
EXTRALINK SC/PC SC/UPC Single-mode Simplex Adapter (EL-SCUPC-SMPLX-ADAPT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/PC SC/UPC Single-mode Simplex Adapter (EL-SCUPC-SMPLX-ADAPT)

Kodas: EL-SCUPC-SMPLX-ADAPT
ID: #1728

0.11€ su PVM

Kaina be PVM: 0.09€

naujiena
EXTRALINK 24 Core Fiber Optic Patch Panel, black (EL-FO-PP-24-WT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 24 Core Fiber Optic Patch Panel, black (EL-FO-PP-24-WT)

Kodas: EL-FO-PP-24-WT
ID: #1745

16.29€ su PVM

Kaina be PVM: 13.46€

19" standard size

naujiena
EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Terminal Box POLA (EL-FO-TB-16-BL)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Terminal Box POLA (EL-FO-TB-16-BL)

Kodas: EL-FO-TB-16-BL
ID: #1737

28.82€ su PVM

Kaina be PVM: 23.82€

Terminal box for professional installations, 1x input 10~17.5mm, 2x output 8~17.5mm, 16x output <4mm, IP68

naujiena
EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Distribution Box ELENA (EL-FO-DB-16-WT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Distribution Box ELENA (EL-FO-DB-16-WT)

Kodas: EL-FO-DB-16-WT
ID: #1739

12.54€ su PVM

Kaina be PVM: 10.36€

Distribution box for professional installations, suitable for both indoor and outdoor uses

naujiena
EXTRALINK 8 Core Fiber Optic Distribution Box CAROL (EL-FO-DB-8-WT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 8 Core Fiber Optic Distribution Box CAROL (EL-FO-DB-8-WT)

Kodas: EL-FO-DB-8-WT
ID: #1738

9.40€ su PVM

Kaina be PVM: 7.77€

Distribution box for professional installations, suitable for both indoor and outdoor uses

naujiena
EXTRALINK SFP module 1.25G 850NM 550M MM DDM (EL-SFP-MM-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP module 1.25G 850NM 550M MM DDM (EL-SFP-MM-1G)

Kodas: EL-SFP-MM-1G
ID: #1729

7.51€ su PVM

Kaina be PVM: 6.21€

SFP Multi-Mode Module, 1.25Gbps, 550M, RX/TX Wavelength 850nm

naujiena
EXTRALINK SFP module 1.25G WDM 1310/1550NM SM LC DDM, pair (EL-SFP-SM-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP module 1.25G WDM 1310/1550NM SM LC DDM, pair (EL-SFP-SM-1G)

Kodas: EL-SFP-SM-1G
ID: #1731

20.93€ su PVM

Kaina be PVM: 17.30€

SFP Single-Mode Module, 1.25Gbps, RX/TX Wavelength 1310/1550nm, for links up to 20 km

naujiena
EXTRALINK SFP+ module 10G 1310NM SM LC 10 km (EL-SFP-SM-10G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP+ module 10G 1310NM SM LC 10 km (EL-SFP-SM-10G)

Kodas: EL-SFP-SM-10G
ID: #1730

26.32€ su PVM

Kaina be PVM: 21.75€

SFP+ Single-Mode Module, 10Gbps, RX/TX Wavelength 1310nm, for links up to 20 km