Nemokamas pristatymas

EXTRALINK Produktai

EXTRALINK 4x port PoE + 2x uplink RJ45 switch PALLAS V2 (EL-PALLAS-V2)
Turime sandėlyje

PoE komutatorius/šakotuvas EXTRALINK PALLAS V2 ( EL-PALLAS-V2), 4x port PoE + 2x uplink RJ45

OEM kodas: PALLAS V2
Kodas: EL-PALLAS-V2
ID: #1696

23.18€ su PVM

Kaina be PVM: 19.16€

Jungtys: 6 x 100Mbps, PoE jungtys: 4 (kiekvienos jungties galia 30W), PoE standartas (IEEE): 802.3af/at, išlaiko net 250 m atstumą.

EXTRALINK 4x port PoE + 2x uplink RJ45 switch EUROS V2 (EL-EUROS-V2)
Turime sandėlyje

PoE komutatorius/šakotuvas EXTRALINK EUROS V2 (EL-EUROS-V2), 4x port PoE + 2x uplink RJ45

OEM kodas: EUROS V2
Kodas: EL-EUROS-V2
ID: #1697

27.88€ su PVM

Kaina be PVM: 23.04€

Jungtys: 6x 100Mbps, PoE jungtys: 4 (kiekvienos jungtes galia: 36W), PoE standartas (IEEE): 802.3af/at. 4 darbiniai režimai: VLAN, AI išplėtimas (net iki 250 m), AI PoE (automatiškai perkraunamas maitinamasis įrenginys, jei per nustatytą laiką neperduodami jokie duomenys), AI QOS (pirmenybė teikiama tinklo pralaidumui pagal naudojimo istoriją ir analizę).

EXTRALINK 8x port PoE + 2x uplink RJ45 switch CERES (EL-CERES)
Turime sandėlyje

PoE komutatorius/šakotuvas EXTRALINK CERES (EL-CERES), 8x port PoE + 2x uplink RJ45

OEM kodas: CERES
Kodas: EL-CERES
ID: #1698

38.85€ su PVM

Kaina be PVM: 32.11€

Jungtys: 10x 100Mbps, PoE jungtys: 8 PoE (kiekvienos jungites galia 36W), PoE standartas (IEEE): 802.3af/at. 4 darbiniai režimai: VLAN, AI išplėtimas (net iki 250 m), AI PoE (automatiškai perkraunamas maitinamasis įrenginys, jei per nustatytą laiką neperduodami jokie duomenys), AI QOS (pirmenybė teikiama tinklo pralaidumui pagal naudojimo istoriją ir analizę).

naujiena
EXTRALINK 8x Gigabit Managed 24V Passive PoE Switch with 2 SFP ports VICTOR 24V (EL-VICTOR-24V)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 8x Gigabit Managed 24V Passive PoE Switch with 2 SFP ports VICTOR 24V (EL-VICTOR-24V)

OEM kodas: VICTOR 24V
Kodas: EL-VICTOR-24V
ID: #1701

101.51€ su PVM

Kaina be PVM: 83.89€

L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video applications, STP/RSTP Support, Up to 4K QVLANs simultaneously, Link Aggregation Control Protocol (LACP), WEB/CLI managed modes, SNMP, External 24V 120 W power supply adapter

naujiena
EXTRALINK Fiber Ethernet Media Converter SEDIR, MC220 (EL-MC220)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Fiber Ethernet Media Converter SEDIR, MC220 (EL-MC220)

Kodas: EL-MC220
ID: #1742

17.55€ su PVM

Kaina be PVM: 14.50€

10/100/1000M Gigabit Ethernet Media Converter With One SFP Slot, TP-LINK MC220L analog

naujiena
EXTRALINK Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 3.0MM 0.5M (EL-SCAPC-SCAPC-3-05)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 3.0MM 0.5M (EL-SCAPC-SCAPC-3-05)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-3-05
ID: #1721

1.10€ su PVM

Kaina be PVM: 0.91€

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M (EL-SCUPC-SCUPC-3-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M (EL-SCUPC-SCUPC-3-1)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-3-1
ID: #1722

1.74€ su PVM

Kaina be PVM: 1.44€

Single-mode, SIMPLEX

naujiena
EXTRALINK Patchcord LC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-SCAPC-3-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord LC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-SCAPC-3-2)

Kodas: EL-LCUPC-SCAPC-3-2
ID: #1720

1.15€ su PVM

Kaina be PVM: 0.95€

Single-mode, SIMPLEX

naujiena
EXTRALINK Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-3-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-3-2)

Kodas: EL-LCUPC-LCUPC-3-2
ID: #1723

1.57€ su PVM

Kaina be PVM: 1.30€

Single-mode, SIMPLEX

naujiena
EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-SCUPC-SCAPC-3-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-SCUPC-SCAPC-3-2)

Kodas: EL-SCUPC-SCAPC-3-2
ID: #1740

1.11€ su PVM

Kaina be PVM: 0.92€

Single-mode, SIMPLEX, IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

naujiena
EXTRALINK  1:4 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-4)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:4 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-4)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-4
ID: #1743

5.34€ su PVM

Kaina be PVM: 4.41€

Fiber Type: G.657.A, length: 1.5 m, cable diameter: 0.9 mm, max IL: <7.4 dB, RL: >50 dB

naujiena
EXTRALINK  1:8 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-8)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-8)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-8
ID: #1744

6.74€ su PVM

Kaina be PVM: 5.57€

Fiber Type: G.657.A, length: 1 m, cable diameter: 0.9 mm, max IL: ≤10.5 dB, RL: ≥50 dB

naujiena
EXTRALINK SC/UPC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCUPC-PGTL-12)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/UPC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCUPC-PGTL-12)

Kodas: EL-SCUPC-PGTL-12
ID: #1725

7.51€ su PVM

Kaina be PVM: 6.21€

Length: 1 m

naujiena
EXTRALINK SC/APC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCAPC-PGTL-12)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/APC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCAPC-PGTL-12)

Kodas: EL-SCAPC-PGTL-12
ID: #1726

7.51€ su PVM

Kaina be PVM: 6.21€

Length: 1 m

naujiena
EXTRALINK Pigtail SC/APC SM 900UM G.657A 1.5M (EL-SCAPC-PGTL-15)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Pigtail SC/APC SM 900UM G.657A 1.5M (EL-SCAPC-PGTL-15)

Kodas: EL-SCAPC-PGTL-15
ID: #1741

0.61€ su PVM

Kaina be PVM: 0.50€

IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

naujiena
EXTRALINK 1 Fibre Round Drop Cable 1J, G.657B2, 1000 meters (EL-FO-1F-1000)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1 Fibre Round Drop Cable 1J, G.657B2, 1000 meters (EL-FO-1F-1000)

Kodas: EL-FO-1F-1000
ID: #1711

184.71€ su PVM

Kaina be PVM: 152.65€

Type of fibre: G.657B2, Diameter 3.0mm

naujiena
EXTRALINK 2 Fibre Aerial Optic Cable 2J SM, G.652.D, 2000 meters (EL-FO-2F-2000)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2 Fibre Aerial Optic Cable 2J SM, G.652.D, 2000 meters (EL-FO-2F-2000)

Kodas: EL-FO-2F-2000
ID: #1712

270.89€ su PVM

Kaina be PVM: 223.88€

Type of fibre: G.652.D, diameter: 4.7mm, tensile strength during installation: 0.5 kN, with Fujikura fibers inside

naujiena
EXTRALINK Pole Bracket with Hole ES1500 (EL-PBRACKET-ES1500)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Pole Bracket with Hole ES1500 (EL-PBRACKET-ES1500)

Kodas: EL-PBRACKET-ES1500
ID: #1747

4.26€ su PVM

Kaina be PVM: 3.52€

Recommended operating load (kN): 5

naujiena
EXTRALINK Anchoring Clamp for Drop Cable (EL-ACLAMP)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Anchoring Clamp for Drop Cable (EL-ACLAMP)

Kodas: EL-ACLAMP
ID: #1746

2.76€ su PVM

Kaina be PVM: 2.28€

Anchoring device for FTTH round cable AROBASE Ø 2 - 6mm

naujiena
EXTRALINK Fiber Optic Cable Clamp AC-10 5-8mm (EL-CCLAMP)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Fiber Optic Cable Clamp AC-10 5-8mm (EL-CCLAMP)

Kodas: EL-CCLAMP
ID: #1748

6.90€ su PVM

Kaina be PVM: 5.70€

The outer diameter of the cable carrier [mm]: 5-8, length [mm]: 360

naujiena
EXTRALINK LC/PC LC/UPC Single-mode Duplex Adapter (EL-LCUPC-DPLX-ADAPT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK LC/PC LC/UPC Single-mode Duplex Adapter (EL-LCUPC-DPLX-ADAPT)

Kodas: EL-LCUPC-DPLX-ADAPT
ID: #1727

0.48€ su PVM

Kaina be PVM: 0.40€

naujiena
EXTRALINK SC/PC SC/UPC Single-mode Simplex Adapter (EL-SCUPC-SMPLX-ADAPT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/PC SC/UPC Single-mode Simplex Adapter (EL-SCUPC-SMPLX-ADAPT)

Kodas: EL-SCUPC-SMPLX-ADAPT
ID: #1728

0.11€ su PVM

Kaina be PVM: 0.09€

naujiena
EXTRALINK 24 Core Fiber Optic Patch Panel, black (EL-FO-PP-24-WT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 24 Core Fiber Optic Patch Panel, black (EL-FO-PP-24-WT)

Kodas: EL-FO-PP-24-WT
ID: #1745

16.29€ su PVM

Kaina be PVM: 13.46€

19" standard size

naujiena
EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Terminal Box POLA (EL-FO-TB-16-BL)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Terminal Box POLA (EL-FO-TB-16-BL)

Kodas: EL-FO-TB-16-BL
ID: #1737

28.82€ su PVM

Kaina be PVM: 23.82€

Terminal box for professional installations, 1x input 10~17.5mm, 2x output 8~17.5mm, 16x output <4mm, IP68

naujiena
EXTRALINK 8 Core Fiber Optic Distribution Box CAROL (EL-FO-DB-8-WT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 8 Core Fiber Optic Distribution Box CAROL (EL-FO-DB-8-WT)

Kodas: EL-FO-DB-8-WT
ID: #1738

9.40€ su PVM

Kaina be PVM: 7.77€

Distribution box for professional installations, suitable for both indoor and outdoor uses

naujiena
EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Distribution Box ELENA (EL-FO-DB-16-WT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Distribution Box ELENA (EL-FO-DB-16-WT)

Kodas: EL-FO-DB-16-WT
ID: #1739

12.54€ su PVM

Kaina be PVM: 10.36€

Distribution box for professional installations, suitable for both indoor and outdoor uses

naujiena
EXTRALINK Adele 2 Core Fiber Optic Terminal Box, White (EL-TERMB-2CFO)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Adele 2 Core Fiber Optic Terminal Box, White (EL-TERMB-2CFO)

OEM kodas: JZ-1322-2H
Kodas: EL-TERMB-2CFO
ID: #1709

1.00€ su PVM

Kaina be PVM: 0.83€

With protective doors, dustproof. Suitable for many types of modules. Available for fiber optic SC simplex or LC duplex and can be used in both surface mounted installation and concealed panel installation

naujiena
EXTRALINK Agnes 2 Core Fiber Optic Termination Box, White (EL-TERMTB-2CFO)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Agnes 2 Core Fiber Optic Termination Box, White (EL-TERMTB-2CFO)

Kodas: EL-TERMTB-2CFO
ID: #1710

0.44€ su PVM

Kaina be PVM: 0.36€

Light weight, small size, made of high class engineering plastic ABS

naujiena
EXTRALINK SFP module 1.25G 850NM 550M MM DDM (EL-SFP-MM-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP module 1.25G 850NM 550M MM DDM (EL-SFP-MM-1G)

Kodas: EL-SFP-MM-1G
ID: #1729

7.51€ su PVM

Kaina be PVM: 6.21€

SFP Multi-Mode Module, 1.25Gbps, 550M, RX/TX Wavelength 850nm

naujiena
EXTRALINK SFP module 1.25G WDM 1310/1550NM SM LC DDM, pair (EL-SFP-SM-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP module 1.25G WDM 1310/1550NM SM LC DDM, pair (EL-SFP-SM-1G)

Kodas: EL-SFP-SM-1G
ID: #1731

20.93€ su PVM

Kaina be PVM: 17.30€

SFP Single-Mode Module, 1.25Gbps, RX/TX Wavelength 1310/1550nm, for links up to 20 km

naujiena
EXTRALINK SFP+ module 10G 1310NM SM LC 10 km (EL-SFP-SM-10G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP+ module 10G 1310NM SM LC 10 km (EL-SFP-SM-10G)

Kodas: EL-SFP-SM-10G
ID: #1730

26.32€ su PVM

Kaina be PVM: 21.75€

SFP+ Single-Mode Module, 10Gbps, RX/TX Wavelength 1310nm, for links up to 20 km

naujiena
EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 0.5M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-05)
Turime sandėlyje

EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 0.5M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-05)

Kodas: EL-LAN-FTP-5E-05
ID: #1734

0.33€ su PVM

Kaina be PVM: 0.27€

Extralink Category 5e FTP patchcord terminated with gold plating RJ45 plugs, 4 pairs of bare copper conductors with insulation. PVC outer jacket, 0.5 meter

naujiena
EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 1M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 1M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-1)

Kodas: EL-LAN-FTP-5E-1
ID: #1735

0.59€ su PVM

Kaina be PVM: 0.49€

Extralink Category 5e FTP patchcord terminated with gold plating RJ45 plugs, 4 pairs of bare copper conductors with insulation. PVC outer jacket, 1 meter

naujiena
EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 2M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 2M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-2)

Kodas: EL-LAN-FTP_5E-2
ID: #1702

0.82€ su PVM

Kaina be PVM: 0.68€

Extralink Category 5e FTP patchcord terminated with gold plating RJ45 plugs, 4 pairs of bare copper conductors with insulation. PVC outer jacket, 2 meters

naujiena
EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 5M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-5)
Turime sandėlyje

EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 5M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-5)

Kodas: EL-LAN-FTP-5E-5
ID: #1736

2.07€ su PVM

Kaina be PVM: 1.71€

Extralink Category 5e FTP patchcord terminated with gold plating RJ45 plugs, 4 pairs of bare copper conductors with insulation. PVC outer jacket, 5 meters

naujiena
EXTRALINK  unshielded Cat.5e UTP RJ45 plugs, 100 pcs. (EL-RJ45-100)
Turime sandėlyje

EXTRALINK unshielded Cat.5e UTP RJ45 plugs, 100 pcs. (EL-RJ45-100)

Kodas: EL-RJ45-100
ID: #1714

5.01€ su PVM

Kaina be PVM: 4.14€

Cat.5e UTP modular plugs, 8P8C unshielded, one part without insert

naujiena
EXTRALINK CAT5E FTP (G/UTP) V2 Outdoor Twisted Pair LAN cable, 305m (EL-LAN-FTP-5E-305)
Turime sandėlyje

EXTRALINK CAT5E FTP (G/UTP) V2 Outdoor Twisted Pair LAN cable, 305m (EL-LAN-FTP-5E-305)

Kodas: EL-LAN-FTP-5E-305
ID: #1706

78.95€ su PVM

Kaina be PVM: 65.25€

Outdoor Network FTP Cat.5e cable. Cable packed in to 1000ft. (304.8m).

naujiena
EXTRALINK CAT5E UTP (U/UTP) V2 Indoor Twisted Pair LAN cable, 305m (EL-LAN-UUTP-5E-305)
Turime sandėlyje

EXTRALINK CAT5E UTP (U/UTP) V2 Indoor Twisted Pair LAN cable, 305m (EL-LAN-UUTP-5E-305)

Kodas: EL-LAN-UUTP-5E-305
ID: #1704

57.46€ su PVM

Kaina be PVM: 47.49€

Indoor Network UTP Cat.5e cable. Built from 24 AWG copper conductor pairs coated by 0,9mm PE. All coated PVC outer jacket 0.5mm thick. Cable packed in to 1000ft. (304.8m).

naujiena
EXTRALINK CAT5E SFTP (SF/UTP) V2 Outdoor Twisted Pair LAN cable, 305m (EL-LAN-SFTP-5E-305)
Turime sandėlyje

EXTRALINK CAT5E SFTP (SF/UTP) V2 Outdoor Twisted Pair LAN cable, 305m (EL-LAN-SFTP-5E-305)

Kodas: EL-LAN-SFTP-5E-305
ID: #1705

102.75€ su PVM

Kaina be PVM: 84.92€

Outdoor Network SFTP Cat.5e cable. Built from 24 AWG copper conductor pairs coated by 1.02mm HDPE . Pairs isolated by anti-crosstalk divider, shielded 0.05mm aluminum foil and secondary braid. Additional drain wire helps ground ESD attacks. All coated PE outer jacket 0.55mm thick. Cable packed in to 1000ft. (304.8m)

naujiena
EXTRALINK 24 Port Cat5e UTP Gigabit Patch Panel V2 (EL-UTP-PP-5E-24)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 24 Port Cat5e UTP Gigabit Patch Panel V2 (EL-UTP-PP-5E-24)

Kodas: EL-UTP-PP-5E-24
ID: #1717

13.78€ su PVM

Kaina be PVM: 11.39€

19 inch rack mountable RJ45 jack panels for Cat.5e

naujiena
EXTRALINK Instrument for tightening and cutting steel tape (EL-I-NAP-003)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Instrument for tightening and cutting steel tape (EL-I-NAP-003)

Kodas: EL-I-NAP-003
ID: #1732

27.56€ su PVM

Kaina be PVM: 22.78€

Designed for steel type: 6.4mm ~ 19mm (1/4" ~ 3/4")

naujiena
EXTRALINK Stainless Steel Strap (EL-SSSTRAP-50)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Stainless Steel Strap (EL-SSSTRAP-50)

Kodas: EL-SSSTRAP-50
ID: #1733

22.14€ su PVM

Kaina be PVM: 18.30€

Category: F207 SS202, width: 20mm, thickness: 0.7mm, length: 50m

naujiena
EXTRALINK 4P+6P+8P Crimp Tool with Ratchet (EL-CRIMP-4P6P8P)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 4P+6P+8P Crimp Tool with Ratchet (EL-CRIMP-4P6P8P)

OEM kodas: HT-2008R
Kodas: EL-CRIMP-4P6P8P
ID: #1703

7.95€ su PVM

Kaina be PVM: 6.57€

EXTRALINK 4P+6P+8P CRIMP TOOL WITH RATCHET WITH COLOURFUL HANDLE

naujiena
EXTRALINK Sleeve Protectors for Fiber Optics, 60mm, 100 pcs (EL-PSLEEVES-60-100)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Sleeve Protectors for Fiber Optics, 60mm, 100 pcs (EL-PSLEEVES-60-100)

Kodas: EL-PSLEEVES-60-100
ID: #1719

3.76€ su PVM

Kaina be PVM: 3.11€

60mm Splicing Sleeve (1.5mm Stainless Steel Wire)

naujiena
EXTRALINK Cable Tie, 5*250mm, Black, 100 pcs (EL-CBLT-5-250-100)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Cable Tie, 5*250mm, Black, 100 pcs (EL-CBLT-5-250-100)

Kodas: EL-CBLT-5-250-100
ID: #1708

1.25€ su PVM

Kaina be PVM: 1.03€

High thermal and mechanical resistance, resistant to solvents, lubricants, sea water and others. UV resistant

naujiena
EXTRALINK Small Bottle for cleaning Fiber Optic (EL-FO-BOTTLE-SM)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Small Bottle for cleaning Fiber Optic (EL-FO-BOTTLE-SM)

Kodas: EL-FO-BOTTLE-SM
ID: #1718

1.50€ su PVM

Kaina be PVM: 1.24€

Compact 120ml container with locking pump, suitable for range of solvents

naujiena
EXTRALINK Fiber Optic Cleaning Wipes (EL-WIPES)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Fiber Optic Cleaning Wipes (EL-WIPES)

Kodas: EL-WIPES
ID: #1707

4.26€ su PVM

Kaina be PVM: 3.52€

Fiber Optic Connector Cleaning Wipes is necessary in fiber optic industry. Used with alcohol, this nearly lint free tissue is ideal for fiber and connector end face cleaning.

naujiena
EXTRALINK AGM Battery 12V 18Ah (EL-AGM-BAT-12V-18AH)
Turime sandėlyje

EXTRALINK AGM Battery 12V 18Ah (EL-AGM-BAT-12V-18AH)

Kodas: EL-AGM-BAT-12V-18AH
ID: #1751

25.06€ su PVM

Kaina be PVM: 20.71€

Sealed lead-acid maintenance-free battery, the electrolyte is trapped in the separator with glass mat

naujiena
EXTRALINK AGM Battery 12V 40Ah (EL-AGM-BAT-12V-40AH)
Turime sandėlyje

EXTRALINK AGM Battery 12V 40Ah (EL-AGM-BAT-12V-40AH)

Kodas: EL-AGM-BAT-12V-40AH
ID: #1750

67.68€ su PVM

Kaina be PVM: 55.93€

Sealed lead-acid maintenance-free battery, the electrolyte is trapped in the separator with glass mat

naujiena
EXTRALINK Power Supply with Battery Charger 24V/27.6V 155W (EL-PSUPPLY-AD-155B)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Power Supply with Battery Charger 24V/27.6V 155W (EL-PSUPPLY-AD-155B)

Kodas: EL-PSUPPLY-AD-155B
ID: #1749

30.88€ su PVM

Kaina be PVM: 25.52€

Short circuit / Overload / Over voltage protection, battery low and battery polarity protection