EXTRALINK 1:32 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-32)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-32
ID: #1859

naujiena

30.76€ su PVM

Kaina be PVM: 25.42€

Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

Fiber Type: G.657.A

Working Warelength: 1260nm~1650nm

Max. Insertion Loss(dB): ≤17.1

Uniformity (dB): ≤1.5

Wavelength Dependent Loss (dB) : ≤1.0

Return Loss (dB): ≥50

Directivity (dB): ≥55