TP-LINK Optikos produktai (Fiber Optics)

TP-LINK MC100CM

TP-LINK MC100CM

Kodas: MC100CM
ID: #146

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable

1* 22.39€ 22.28€ 22.18€
2* 27.09€ 26.96€ 26.84€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK MC110CS

TP-LINK MC110CS

Kodas: MC110CS
ID: #290

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable

1* 22.39€ 22.28€ 22.18€
2* 27.09€ 26.96€ 26.84€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK MC111CS

TP-LINK MC111CS

Kodas: MC111CS
ID: #144

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M WDM single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,Tx:1550nm, Rx:1310nm, up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable

1* 27.99€ 27.85€ 27.72€
2* 33.87€ 33.70€ 33.54€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK MC112CS

TP-LINK MC112CS

Kodas: MC112CS
ID: #145

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M WDM single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,Tx:1310nm, Rx:1550nm, up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable

1* 27.99€ 27.85€ 27.72€
2* 33.87€ 33.70€ 33.54€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK MC200CM

TP-LINK MC200CM

Kodas: MC200CM
ID: #291

TP-LINK 1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountable

1* 35.31€ 35.14€ 34.97€
2* 42.73€ 42.52€ 42.31€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Sandėlyje neturime
TP-LINK MC210CS

TP-LINK MC210CS

Kodas: MC210CS
ID: #292

TP-LINK 1000M RJ45 to 1000M single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 15Km, switching power adapter, chassis mountable

1* 35.53€ 35.36€ 35.18€
2* 42.99€ 42.79€ 42.57€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK MC220L

TP-LINK MC220L

Kodas: MC220L
ID: #293

TP-LINK 1000M RJ45 to 1000M SFP slot supporting MiniGBIC modules, switching power adapter, chassis mountable

1* 17.76€ 17.68€ 17.59€
2* 21.49€ 21.39€ 21.28€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK TL-MC1400

TP-LINK TL-MC1400

Kodas: TL-MC1400
ID: #294

TP-LINK 14-slot unmanaged media converter chassis, 19-inch rack-mountable, supports redundant power supply, with one AC power supply preinstalled.

1* 142.64€ 141.95€
2* 172.59€ 171.76€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK TL-SG5412F

TP-LINK TL-SG5412F

Kodas: TL-SG5412F
ID: #650

TP-LINK TL-SG5412F JetStream 12- port Gigabit SFP Slots for GBIC modules, L2 Managed Switch with 4 Combo 1000BASE-T Ports

1* 181.91€ 181.03€
2* 220.11€ 219.05€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK TL-SM321A

TP-LINK TL-SM321A

Kodas: TL-SM321A
ID: #295

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

1* 44.65€ 44.44€ 44.22€
2* 54.03€ 53.77€ 53.51€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK TL-SM321B

TP-LINK TL-SM321B

Kodas: TL-SM321B
ID: #296

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km

1* 21.81€ 21.71€ 21.60€
2* 26.39€ 26.27€ 26.14€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK TL-SM311LM

TP-LINK TL-SM311LM

Kodas: TL-SM311LM
ID: #134

TP-LINK Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance

1* 29.08€ 28.94€ 28.80€
2* 35.19€ 35.02€ 34.85€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Turime sandėlyje
TP-LINK TL-SM311LS

TP-LINK TL-SM311LS

Kodas: TL-SM311LS
ID: #135

TP-LINK Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance

1* 29.02€ 28.88€ 28.74€
2* 35.11€ 34.94€ 34.78€
3* >0€ >100€ >300€
1*: Kaina be PVM 2*: Kaina su PVM (21%), 3*: Kainos lygis, kai užsakymo suma
  Sandėlyje neturime