Nemokamas pristatymas

TP-LINK Optikos produktai (Fiber Optics)

TP-LINK MC100CM
Turime sandėlyje

TP-LINK MC100CM

Kodas: MC100CM
ID: #146

27.66€ su PVM

Kaina be PVM: 22.86€

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable

TP-LINK MC110CS
Turime sandėlyje

TP-LINK MC110CS

Kodas: MC110CS
ID: #290

27.61€ su PVM

Kaina be PVM: 22.82€

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable

TP-LINK MC111CS
Turime sandėlyje

TP-LINK MC111CS

Kodas: MC111CS
ID: #144

25.10€ su PVM

Kaina be PVM: 20.74€

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M WDM single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,Tx:1550nm, Rx:1310nm, up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable

TP-LINK MC112CS
Turime sandėlyje

TP-LINK MC112CS

Kodas: MC112CS
ID: #145

25.10€ su PVM

Kaina be PVM: 20.74€

TP-LINK 10/100M RJ45 to 100M WDM single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,Tx:1310nm, Rx:1550nm, up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable

TP-LINK MC200CM
Sandėlyje neturime

TP-LINK MC200CM

Kodas: MC200CM
ID: #291

30.38€ su PVM

Kaina be PVM: 25.11€

TP-LINK 1000M RJ45 to 1000M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 550m, switching power adapter, chassis mountable

TP-LINK MC210CS
Turime sandėlyje

TP-LINK MC210CS

Kodas: MC210CS
ID: #292

30.38€ su PVM

Kaina be PVM: 25.11€

TP-LINK 1000M RJ45 to 1000M single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 15Km, switching power adapter, chassis mountable

TP-LINK MC220L
Turime sandėlyje

TP-LINK MC220L

Kodas: MC220L
ID: #293

16.52€ su PVM

Kaina be PVM: 13.65€

TP-LINK 1000M RJ45 to 1000M SFP slot supporting MiniGBIC modules, switching power adapter, chassis mountable

TP-LINK TL-MC1400
Sandėlyje neturime

TP-LINK TL-MC1400

Kodas: TL-MC1400
ID: #294

162.68€ su PVM

Kaina be PVM: 134.45€

TP-LINK 14-slot unmanaged media converter chassis, 19-inch rack-mountable, supports redundant power supply, with one AC power supply preinstalled.

TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module (TL-SM321A)
Turime sandėlyje

TP-LINK 1000Base-BX WDM dvikryptis SFP modulis (TL-SM321A)

Kodas: TL-SM321A
ID: #295

26.43€ su PVM

Kaina be PVM: 21.84€

1000Base-BX WDM dvikryptis SFP modulis, LC jungtis, TX: 1550 nm / RX: 1310 nm, vieno režimo (Single Mode), 10 km

TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module (TL-SM321B)
Turime sandėlyje

TP-LINK 1000Base-BX WDM dvikryptis SFP modulis (TL-SM321B)

Kodas: TL-SM321B
ID: #296

14.27€ su PVM

Kaina be PVM: 11.79€

1000Base-BX WDM dvikryptis SFP modulis, LC jungtis, TX: 1310 nm / RX: 1550 nm, vieno režimo, 10 km

TP-LINK MiniGBIC Module (TL-SM311LM)
Turime sandėlyje

TP-LINK MiniGBIC Module (TL-SM311LM)

OEM kodas: TL-SM311LM
Kodas: TL-SM311LM
ID: #134

14.53€ su PVM

Kaina be PVM: 12.01€

TP-LINK Gigabit SFP module, Multi-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 550/275m distance

TP-LINK TL-SM311LS
Turime sandėlyje

TP-LINK TL-SM311LS

Kodas: TL-SM311LS
ID: #135

14.53€ su PVM

Kaina be PVM: 12.01€

TP-LINK Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance