UFiber

Rodoma: 1 - 21 iš 21
UBIQUITI GPON Optical Network Unit (ONU) UFiber Nano G (UF-Nano)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI GPON Optical Network Unit (ONU) UFiber Nano G (UF-Nano)

OEM kodas: UF-Nano
Kodas: UF-Nano
ID: #1360

64.71€ su PVM

Kaina be PVM: 53.48€

High-performance GPON ONU, GPON links of up to 20 km, integrates with Ubiquiti UFiber OLT and 3rd-Party OLT devices, 24V passive PoE, informational LED display

UBIQUITI Low-Cost GPON Optical Network Unit (ONU) UFiber loco (UF-LOCO)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Nebrangus GPON optinio tinklo vienetas (ONU) UFiber loco (UF-LOCO)

OEM kodas: UF-LOCO
Kodas: UF-LOCO
ID: #1540

44.13€ su PVM

Kaina be PVM: 36.47€

Tvirtas, labai efektyvus GPON CPE, pasižymintis ypač mažomis energijos sąnaudomis ir 24 V pasyvaus „PoE“ arba „Micro-USB“ maitinimo pasirinkimu. GPON jungtis iki 20 km, integracija su „Ubiquiti UFiber OLT“ ir trečiųjų šalių OLT įrenginiais.

UBIQUITI GPON Optical Line Terminal (OLT) UFiber OLT (UF-OLT)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI GPON Optical Line Terminal (OLT) UFiber OLT (UF-OLT)

OEM kodas: UF-OLT
Kodas: UF-OLT
ID: #1363

1408.55€ su PVM

Kaina be PVM: 1164.09€

8-Port GPON Optical Line Terminal with + 2x SFP+, Up to 2.488 Gbps TX and 1.244 Gbps RX

UBIQUITI UFiber OLT 4 GPON 4-Port Optical Line Terminal (UF-OLT-4)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UFiber Optinės linijos terminalas su 4 GPON prievadais (UF-OLT-4)

OEM kodas: UF-OLT-4
Kodas: UF-OLT-4
ID: #1588

908.49€ su PVM

Kaina be PVM: 750.82€

4-prievadų GPON optinės linijos terminalas su 1x SFP+ prievadu iki 2.488 Gbps TX ir 1.244 Gbps RX, iki 512 ONU - isviso (128 klientu per prievadą). Spintos, sienos ir darbalaukio tvirtinimas.

UBIQUITI U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module (UF‑GP‑C+)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI U optinis GPON OLT Class C+ SFP modulis (UF‑GP‑C+)

OEM kodas: UF-GP-C+
Kodas: UF-GP-C+
ID: #1805

74.95€ su PVM

Kaina be PVM: 61.94€

UF-GP-C + SFP modulis skirtas naudoti su UF-OLT. Tai yra vieno režimo SC/UPC modulis, teikiantis įeinančių duomenų srautą iki 1,25 Gbps ir išeinančių iki 2,5 Gbps.

UBIQUITI U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module (UF-GP-B+)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI U Fiber GPON OLT B klasės + SFP modulis (UF-GP-B+)

Kodas: UF-GP-B+
ID: #1389

70.14€ su PVM

Kaina be PVM: 57.97€

GPON SFP modulis skirtas „UBIQUITI UFiber OLT“

UBIQUITI UF-SM-1G-S-20 SM 3KM BiDi SFP Module 20-Pack
Turime sandėlyje

UBIQUITI UF-SM-1G-S-20 SM 3KM BiDi SFP modulis 20 vnt.

Kodas: UF-SM-1G-S-20
ID: #1276

195.73€ su PVM

Kaina be PVM: 161.76€

UBIQUITI UF-SM-1G-S-20 SFP modulis, vieno režimo(Single Mode), „BiDi“, 1 GBPS, 3KM, RX / TX bangos ilgis 1310/1550 nm, 20 vnt. (10 porų)

Ubiquiti UF-SM-1G-S SM 3KM BiDi SFP Module 2-Pack
Turime sandėlyje

Ubiquiti UF-SM-1G-S SM 3KM BiDi SFP modulis 2 vnt.

Kodas: UF-SM-1G-S
ID: #1120

23.98€ su PVM

Kaina be PVM: 19.82€

UBIQUITI UF-SM-1G-S SFP modulis, vieno režimo(Single Mode), „BiDi“, 1 GBPS, 3KM, RX / TX bangos ilgis 1310/1550 nm, 2 vnt. (pora)

UBIQUITI UF-MM-1G SFP Module, 2pack (pair)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UF-MM-1G SFP modulis, 2 vnt. (pora)

Kodas: UF-MM-1G
ID: #1209

17.38€ su PVM

Kaina be PVM: 14.36€

UBIQUITI UF-MM-1G SFP modulis, daugiarežimis (Multi Mode), 1,25 GBPS, 550M, RX / TX bangos ilgis 850 nm, 2 vnt.

UBIQUITI UF-MM-1G SFP Module, 20 pieces
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UF-MM-1G SFP moduliai, 20 vnt.

Kodas: UF-MM-1G-20
ID: #1211

153.86€ su PVM

Kaina be PVM: 127.16€

UBIQUITI UF-MM-1G-20 SFP moduliai, daugiarežimis (Multi mode), 1,25 GBPS, 550M, RX / TX bangos ilgis 850nm, 20 vnt.

UBIQUITI RJ45 Copper Ethernet to SFP port connector (UF-RJ45-1G)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI RJ45 modulis su varine Ethernet jungtimi į SFP prievadą (UF-RJ45-1G)

Kodas: UF-RJ45-1G
ID: #1471

15.42€ su PVM

Kaina be PVM: 12.74€

Palaikomos laikmenos - varis, jungties tipas - RJ45, duomenų perdavimo sparta - 10/100/1000 Mbps, kabelio atstumas - 100 m

UBIQUITI RJ45 Copper Ethernet to SFP+ port connector (UF-RJ45-10G)
Turime sandėlyje

UBIQUITI RJ45 varinio eterneto į SFP+ prievadą jungtis (UF-RJ45-10G)

OEM kodas: UF-RJ45-10G
Kodas: UF-RJ45-10G
ID: #1621

64.40€ su PVM

Kaina be PVM: 53.22€

Palaikoma laikmena - varis, jungties tipas - RJ45, 1 Gbps (Cat 5e) - 100 m, 10 Gbps (Cat 6A) - 30 m

UBIQUITI SM BiDi SFP+ Module 20-Pack (UF-SM-10G-S-20)
Turime sandėlyje

UBIQUITI SM BiDi SFP+ moduliai 20 vnt. (UF-SM-10G-S-20)

Kodas: UF-SM-10G-S-20
ID: #1355

1457.20€ su PVM

Kaina be PVM: 1204.30€

UBIQUITI UF-SM-10G-S SFP + modulis vieno režimo (Single Mode), „BiDi“, 10GBPS, 10KM, RX / TX bangos ilgis 1270/1330 nm, 20 vnt. (10 porų)

UBIQUITI SM BiDi SFP+ Module 2-Pack (UF-SM-10G-S)
Turime sandėlyje

UBIQUITI SM BiDi SFP+ Module 2-Pack (UF-SM-10G-S)

Kodas: UF-SM-10G-S
ID: #1119

159.53€ su PVM

Kaina be PVM: 131.84€

UBIQUITI UF-SM-10G-S SFP + modulis vieno režimo (Single Mode), „BiDi“, 10GBPS, 10KM, RX / TX bangos ilgis 1270/1330 nm, 2 vnt. (pora)

UBIQUITI UF-SM-10G-20 SFP+ Module, 20 pieces
Turime sandėlyje

UBIQUITI UF-SM-10G-20 SFP+ modulis, 20 vnt.

Kodas: UF-SM-10G-20
ID: #1136

787.43€ su PVM

Kaina be PVM: 650.77€

UBIQUITI UF-SM-10G SFP+ modulis vieno režimo (Single-Mode), 10GBPS, 10KM, RX/TX bangos ilgis 1310nm, 20 vnt.

UBIQUITI UF-SM-10G SFP+ Module, 2pack (pair)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UF-SM-10G SFP+ modulis, pakuotės viduje 2vnt. (pora)

Kodas: UF-SM-10G
ID: #1118

85.43€ su PVM

Kaina be PVM: 70.60€

UBIQUITI UF-SM-10G SFP+ modulis vieno režimo (Single-Mode), 10GBPS, 10KM, RX/TX bangos ilgis 1310nm, 2 vnt.

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ Module, 2pack (pair)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ moduliai, 2 vnt. (pora)

Kodas: UF-MM-10G
ID: #1210

38.47€ su PVM

Kaina be PVM: 31.79€

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ moduliai, daugiarežimis (Multi Mode), 10GBPS, 300M, RX / TX bangos ilgis 850nm, 2vnt.

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ Module, 20 pieces
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ moduliai, 20 vnt.

Kodas: UF-MM-10G-20
ID: #1212

346.19€ su PVM

Kaina be PVM: 286.11€

UBIQUITI UF-MM-10G-20 SFP+ moduliai, daugiarežimis (Multi-Mode), 10GBPS, 300M, RX/TX bangos ilgis 850nm, 20 vnt. pakuotė.

UBIQUITI Direct Attach Copper Cable, SFP+, 10Gbps, 0.5 meter (UC-DAC-SFP+)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Tiesioginio prijungimo varinis kabelis, SFP+, 10 Gbps, 0,5 metro (UC-DAC-SFP+)

Kodas: UC-DAC-SFP+
ID: #2197

14.85€ su PVM

Kaina be PVM: 12.27€

SFP į SFP+ | Ilgis 0.5m | Maksimalus duomenų perdavimo greitis 10 Gbps

UBIQUITI Direct Attach Copper Cable, SFP28, 25Gbps, 0.5 meter (UC-DAC-SFP28)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Tiesioginio prijungimo varinis kabelis, SFP+, 25 Gbps, 0,5 metro (UC-DAC-SFP28)

Kodas: UC-DAC-SFP28
ID: #2204

30.26€ su PVM

Kaina be PVM: 25.01€

SFP į SFP+ | Ilgis 0.5m | Maksimalus duomenų perdavimo greitis 25 Gbps

UBIQUITI UFiber ActiveEthernet, Fiber-to-Ethernet Converter (UF-AE)
Turime sandėlyje

UBIQUITI aktyviojo „Ethernet“, „Fiber-to-Ethernet“ keitiklis (UF-AE)

OEM kodas: UF‑AE
Kodas: UF-AE
ID: #1982

26.12€ su PVM

Kaina be PVM: 21.59€

„UFiber ™ Active Ethernet“ leidžia lengvai konvertuoti laikmeną iš optinio pluošto į varį. Jis palaiko 1 Gbps optinio pluošto „uplink“ spartą ir 10/100/1000 Ethernet spartą. „UFiber Active Ethernet“ gali būti maitinamas naudojant 24 V Passive PoE arba 802.3af ir yra suderinamas su visais „UFiber SFP“ moduliais