Nemokamas pristatymas

SFP/SFP+ Moduliai

naujiena
EXTRALINK SFP module RJ45 1.25G 100M (100/1000BASE-T)(EL-SFP-RJ45-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP modulis RJ45 1.25G 100M (100/1000BASE-T)(EL-SFP-RJ45-1G)

Kodas: EL-SFP-RJ45-1G
ID: #1887

19.78€ su PVM

Kaina be PVM: 16.35€

Modulis tinkamas naudoti su Gigabit Ethernet ir 1000- BASE-T standartais

naujiena
EXTRALINK SFP module 1.25G 1310NM 20KM SM DDM(EL-SFP-SM-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP modulis 1.25G 1310NM 20KM SM DDM(EL-SFP-SM-1G)

Kodas: EL-SFP-SM-1G
ID: #1886

9.50€ su PVM

Kaina be PVM: 7.85€

Alternatyva - SFP MikroTik S-31DLC20D moduliui

EXTRALINK SFP module 1.25G 850NM 550M MM DDM (EL-SFP-MM-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP modulis 1.25G 850NM 550M MM DDM (EL-SFP-MM-1G)

Kodas: EL-SFP-MM-1G
ID: #1729

8.80€ su PVM

Kaina be PVM: 7.27€

SFP Multi-Mode modulis, 1.25Gbps, 550M, RX/TX bangos ilgis: 850nm.

naujiena
EXTRALINK SFP module 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC - PAIR(EL-SFP-SM-1G-3KM-PR)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP moduliai 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC pora (EL-SFP-SM-1G-3KM-PR)

Kodas: EL-SFP-SM-1G-3KM-PR
ID: #1961

15.95€ su PVM

Kaina be PVM: 13.18€

EXTRALINK SFP module 1.25G WDM 1310/1550NM SM LC DDM, PORA (EL-SFP-SM-1G-PAIR)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP modulis 1.25G WDM 1310/1550NM SM LC DDM, 2 vnt (EL-SFP-SM-1G)

Kodas: EL-SFP-SM-1G-PAIR
ID: #1731

22.72€ su PVM

Kaina be PVM: 18.78€

SFP single-mode modulis, 1,25 Gbps, RX/TX bangos ilgis: 1310/550nm, sąsajai iki 20 km.

EXTRALINK SFP+ module 10G 1310NM SM LC 10 km (EL-SFP-SM-10G)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK SFP+ modulis 10G 1310NM SM LC 10 km (EL-SFP-SM-10G)

Kodas: EL-SFP-SM-10G
ID: #1730

30.78€ su PVM

Kaina be PVM: 25.44€

SFP+ Single-Mode modulis, 10Gbps, RX/TX bangos ilgis: 1310nm, sąsaja iki 20 km

naujiena
EXTRALINK SFP+ 10G WDM 1270/1330NM SM 20KM - PAIR(EL-SFP+SM-20KM-PR)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP+ moduliai 10G WDM 1270/1330NM SM 20KM pora (EL-SFP+SM-20KM-PR)

Kodas: EL-SFP+SM-20KM-PR
ID: #1962

83.55€ su PVM

Kaina be PVM: 69.05€