Optiniai tinklai

Rodoma: 1 - 99 iš 99
EXTRALINK SFP module RJ45 1.25G 100M (EL-SFP-RJ45-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP modulis RJ45 1.25G 100M (100/1000BASE-T)(EL-SFP-RJ45-1G)

Kodas: EL-SFP-RJ45-1G
ID: #1887

20.76€ su PVM

Kaina be PVM: 17.16€

Modulis tinkamas naudoti su Gigabit Ethernet ir 1000- BASE-T standartais

EXTRALINK SFP module 1.25G 1310NM 20KM SM DDM(EL-SFP-SM-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP modulis 1.25G 1310NM 20KM SM DDM(EL-SFP-SM-1G)

Kodas: EL-SFP-SM-1G
ID: #1886

9.97€ su PVM

Kaina be PVM: 8.24€

Alternatyva - SFP MikroTik S-31DLC20D moduliui

EXTRALINK SFP module 1.25G WDM 1310/1550NM SM 20KM LC DDM, PAIR (EL-SFP-SM-1G-PAIR)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK SFP modulis 1.25G WDM 1310/1550NM SM LC DDM, 2 vnt (EL-SFP-SM-1G)

Kodas: EL-SFP-SM-1G-PAIR
ID: #1731

23.84€ su PVM

Kaina be PVM: 19.70€

SFP single-mode modulis, 1,25 Gbps, RX/TX bangos ilgis: 1310/550nm, sąsajai iki 20 km.

EXTRALINK SFP module 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC - PAIR (EL-SFP-SM-1G-3KM-PR)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP moduliai 1.25G WDM 1310/1550NM SM 3KM LC (pora) (EL-SFP-SM-1G-3KM-PR)

Kodas: EL-SFP-SM-1G-3KM-PR
ID: #1961

16.72€ su PVM

Kaina be PVM: 13.82€

SFP single-mode modulis, 1.25Gbps, RX,TX bangos ilgis: 1310/550nm, sąsajai iki 20 km. 2vnt.

EXTRALINK SFP module 1.25G 850NM 550M MM DDM (EL-SFP-MM-1G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP modulis 1.25G 850NM 550M MM DDM (EL-SFP-MM-1G)

Kodas: EL-SFP-MM-1G
ID: #1729

9.23€ su PVM

Kaina be PVM: 7.63€

SFP Multi-Mode modulis, 1.25Gbps, 550M, RX/TX bangos ilgis: 850nm.

EXTRALINK SFP+ module 10G 1310NM SM LC 10 km (EL-SFP-SM-10G)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP+ modulis 10G 1310NM SM LC 10 km (EL-SFP-SM-10G)

Kodas: EL-SFP-SM-10G
ID: #1730

32.29€ su PVM

Kaina be PVM: 26.69€

SFP+ Single-Mode modulis, 10Gbps, RX/TX bangos ilgis: 1310nm, sąsaja iki 20 km

EXTRALINK SFP+ 10G WDM 1270/1330NM SM 20KM - PAIR (EL-SFP+SM-20KM-PR)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP+ moduliai 10G WDM 1270/1330NM SM 20KM (pora) (EL-SFP+SM-20KM-PR)

Kodas: EL-SFP+SM-20KM-PR
ID: #1962

87.65€ su PVM

Kaina be PVM: 72.44€

SFP single-mode modulis, 10Gbps, RX,TX bangos ilgis: 1270/1330nm, sąsajai iki 20 km. 2vnt.

EXTRALINK 1 FIBER ROUND DROP CABLE 1J, G.657B2, 1000 meters (EL-FO-1F-1000)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1 šviesolaidžio “drop” kabelis 1J, G.657B2, 1 km (EL-FO-1F-1000)

Kodas: EL-FO-1F-1000
ID: #1711

230.67€ su PVM

Kaina be PVM: 190.64€

Šviesolaidžio tipas: G.657B2, skersmuo: 3,0 mm.

EXTRALINK 2 FIBER AERIAL OPTIC CABLE 2J SM, G.652.D, 2000 meters (EL-FO-2F-2000)
Turime sandėlyje

EXTRALINK šviesolaidžio optinis kabelis 2J SM, G.652.D, 2 km (EL-FO-2F-2000)

Kodas: EL-FO-2F-2000
ID: #1712

338.33€ su PVM

Kaina be PVM: 279.61€

Šviesolaidžio tipas: G.652.D. Skersmuo: 4.7mm. Kabelio stiprumas montavimo metu: 0,5 kN. Su Fujikura pluoštu viduje.

EXTRALINK 4F AERIAL FIBER OPTIC CABLE 4J SM G652 D DIAMETER 5,5MM1,0KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE 2000 m (EL-FO-4F-SM-2000)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 4F AERIAL šviesolaidinis optinis skaidulinis kabelis 4J SM 1,0KN su FRP FUJIKURA skaidulomis (2000m) (EL-FO-4F-SM-2000)

Kodas: EL-FO-4F-SM-2000
ID: #1934

461.36€ su PVM

Kaina be PVM: 381.29€

Šviesolaidžio tipas: G.652.D diametras: 5,5MM

EXTRALINK 12F AERIAL FIBER OPTIC CABLE 12J SM G652 D DIAMETER6,3MM 1,0KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE (2000m) (EL-FO-12F-SM-2000)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 12F AERIAL šviesolaidinis optinis skaidulinis kabelis 12J SM 1,0KN su FRP FUJIKURA skaidulomis (2000m) (EL-FO-12F-SM-2000)

Kodas: EL-FO-12F-SM-2000
ID: #1933

768.93€ su PVM

Kaina be PVM: 635.48€

Šviesolaidžio tipas: G.652.D, diametras: 6.3mm.

EXTRALINK 12 FIBER AERIAL FIBER OPTIC CABLE 12J SM G652 D , 0.5KN WITH FRP, 2000 meters (EL-FO-12F-2000)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 12 šviesolaidinis optinis skaidulinis kabelis 12J SM G652 D , 0.5KN su FRP, 2 km (EL-FO-12F-2000)

Kodas: EL-FO-12F-2000
ID: #1853

830.45€ su PVM

Kaina be PVM: 686.32€

Šviesolaidžio tipas: G.652.D, diametras: 5.5mm

EXTRALINK 24F AERIAL FIBER OPTIC CABLE 24J SM G652 D 1,0KN WITH FRP FUJIKURA FIBERS INSIDE 2000m (EL-FO-24F-SM-2000)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 24F AERIAL šviesolaidžio optinis kabelis 24J SM G652 D 1,0KN su FRP FUJIKURA skaidulomis (EL-FO-24F-SM-2000)

Kodas: EL-FO-24F-SM-2000
ID: #1947

1261.05€ su PVM

Kaina be PVM: 1042.19€

24F EXTRALINK 24 optinių pluoštų kabelis

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657A SIMPLEX 900UM 1M(EL-SCUPC-SCUPC-S-1)
Turime sandėlyje
EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M (EL-SCUPC-SCUPC-3-1)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM(EL-SCUPC-SCUPC-3-1)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-3-1
ID: #1722

2.34€ su PVM

Kaina be PVM: 1.93€

Single-mode, SIMPLEX

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 1M (EL-SCUPC-LCUPC-SM-1)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 1M (EL-SCUPC-LCUPC-SM-1)

Kodas: EL-SCUPC-LCUPC-SM-1
ID: #2446

1.42€ su PVM

Kaina be PVM: 1.17€

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-3-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2 m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose LC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM (EL-LCUPC-LCUPC-3-2)

Kodas: EL-LCUPC-LCUPC-3-2
ID: #1723

2.11€ su PVM

Kaina be PVM: 1.74€

Single-mode, SIMPLEX.

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 2M(EL-SCUPC-SCUPC-S-2)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 2m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM(EL-SCUPC-SCUPC-S-2)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-S-2
ID: #1883

1.51€ su PVM

Kaina be PVM: 1.25€

SC/UPC-SC/UPC SM 2M

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 3M(EL-SCUPC-SCUPC-S-3)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 3m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 3M(EL-SCUPC-SCUPC-S-3)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-S-3
ID: #1884

2.00€ su PVM

Kaina be PVM: 1.65€

SC/UPC-SC/UPC SM 3M

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 5M (EL-SCUPC-SCUPC-S-5)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD kabelis SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 5M (EL-SCUPC-SCUPC-S-5)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-S-5
ID: #2163

1.51€ su PVM

Kaina be PVM: 1.25€

SC/UPC-SC/UPC "Patchcord" kabelis | Single mode | Simplex | 3mm | 5m

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 10M LSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCUPC-S-10F)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 10 m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/UPC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM LSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCUPC-S-10F)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-S-10F
ID: #1910

5.84€ su PVM

Kaina be PVM: 4.83€

G657B3 optinio laido lenkimo skersmuo gali būti 5mm

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.657.A1 SIMPLEX 3.0MM 10M (EL-SCUPC-SCUPC-3-10M)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.657.A1 SIMPLEX 3.0MM 10M (EL-SCUPC-SCUPC-3-10M)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-3-10M
ID: #2341

2.14€ su PVM

Kaina be PVM: 1.77€

Single-mode, SIMPLEX

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 5M (EL-LCUPC-LCUPC-MM-DPX-5)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 5M (EL-LCUPC-LCUPC-MM-DPX-5)

Kodas: EL-LCUPC-LCUPC-MM-DPX-5
ID: #2445

5.40€ su PVM

Kaina be PVM: 4.46€

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0MM 0.5M (EL-LCUPC-LCUPC-DPX-05)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0MM 0.5M (EL-LCUPC-LCUPC-DPX-05)

Kodas: EL-LCUPC-LCUPC-DPX-05
ID: #2443

1.21€ su PVM

Kaina be PVM: 1.00€

naujiena
EXTRALINK Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 1M  (EL-LCUPC-SCUPC-3-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 1M (EL-LCUPC-SCUPC-3-1)

Kodas: EL-LCUPC-SCUPC-3-1
ID: #2437

3.18€ su PVM

Kaina be PVM: 2.63€

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0MM 1M (EL-LCUPC-LCUPC-DPX-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0MM 1M (EL-LCUPC-LCUPC-DPX-1)

Kodas: EL-LCUPC-LCUPC-DPX-1
ID: #2441

3.21€ su PVM

Kaina be PVM: 2.65€

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-MM-DPX-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC MM OM3 DUPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-MM-DPX-2)

Kodas: EL-LCUPC-LCUPC-MM-DPX-2
ID: #2444

4.04€ su PVM

Kaina be PVM: 3.34€

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0MM 10M (EL-LCUPC-LCUPC-DPX-10)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-LC/UPC SM DUPLEX 3.0MM 10M (EL-LCUPC-LCUPC-DPX-10)

Kodas: EL-LCUPC-LCUPC-DPX-10
ID: #2442

4.69€ su PVM

Kaina be PVM: 3.88€

EXTRALINK Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 3.0MM 0.5M (EL-SCAPC-SCAPC-3-05)
Sandėlyje neturime
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A SIMPLEX 3.0MM 2M(EL-SCAPC-SCAPC-S-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/APC-SC/APC SM G.657A SIMPLEX 3.0MM(EL-SCAPC-SCAPC-S-2)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-S-2
ID: #1882

1.49€ su PVM

Kaina be PVM: 1.23€

SC/APC-SC/APC SM G.657A SIMPLEX 3.0MM

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 15MLSZH EASY FLEX(EL-SCAPC-SCAPC-S-15F)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 15m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/APC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM LSZH EASY FLEX(EL-SCAPC-SCAPC-S-15F)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-S-15F
ID: #1911

7.36€ su PVM

Kaina be PVM: 6.08€

G657B3 optinio laido lenkimo skersmuo gali būti 5mm

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 80M ROUND DROP (EL-SCAPC-SCAPC-S-80)
Sandėlyje neturime
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 110MROUND DROP(EL-SCAPC-SCAPC-S-110)
Turime sandėlyje
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 0.5M(EL-SCAPC-SCAPC-D-05)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 0.5m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM(EL-SCAPC-SCAPC-D-05)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-D-05
ID: #1871

3.52€ su PVM

Kaina be PVM: 2.91€

SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-LC/APC MM DUPLEX OM2 3.0MM 1M (EL-SCAPC-LCAPC-MM-DPX-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-LC/APC MM DUPLEX OM2 3.0MM 1M (EL-SCAPC-LCAPC-MM-DPX-1)

Kodas: EL-SCAPC-LCAPC-MM-DPX-1
ID: #2448

4.04€ su PVM

Kaina be PVM: 3.34€

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC SM DUPLEX 9/125um 3.0MM 2M (EL-LCAPC-LCAPC-SM-DPX-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC SM DUPLEX 9/125um 3.0MM 2M (EL-LCAPC-LCAPC-SM-DPX-2)

Kodas: EL-LCAPC-LCAPC-SM-DPX-2
ID: #2450

3.04€ su PVM

Kaina be PVM: 2.51€

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-LC/APC SM DUPLEX 9/125um 3.0MM 2M (EL-SCAPC-LCAPC-SM-DPX-2)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-LC/APC SM DUPLEX 9/125um 3.0MM 2M (EL-SCAPC-LCAPC-SM-DPX-2)

Kodas: EL-SCAPC-LCAPC-SM-DPX-2
ID: #2447

3.04€ su PVM

Kaina be PVM: 2.51€

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A DUPLEX 3M PVC(EL-SCAPC-SCAPC-DPX-3)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 3m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/APC-SC/APC SM G.657A DUPLEX PVC(EL-SCAPC-SCAPC-DPX-3)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-DPX-3
ID: #1953

3.38€ su PVM

Kaina be PVM: 2.79€

3M 9/125 um

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC MM DUPLEX OM2 3.0MM 5M (EL-LCAPC-LCAPC-MM-DPX-5)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD LC/APC-LC/APC MM DUPLEX OM2 3.0MM 5M (EL-LCAPC-LCAPC-MM-DPX-5)

Kodas: EL-LCAPC-LCAPC-MM-DPX-5
ID: #2451

6.18€ su PVM

Kaina be PVM: 5.11€

EXTRALINK Patchcord LC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-SCAPC-3-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2 m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose LC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM (EL-LCUPC-SCAPC-3-2)

Kodas: EL-LCUPC-SCAPC-3-2
ID: #1720

1.55€ su PVM

Kaina be PVM: 1.28€

Single-mode, SIMPLEX.

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-SCUPC-SCAPC-3-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2 m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM (EL-SCUPC-SCAPC-3-2)

Kodas: EL-SCUPC-SCAPC-3-2
ID: #1740

1.50€ su PVM

Kaina be PVM: 1.24€

Single-mode, SIMPLEX. IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 10MLSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCAPC-S-10F)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 10m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM LSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCAPC-S-10F)

Kodas: EL-SCUPC-SCAPC-S-10F
ID: #1892

5.74€ su PVM

Kaina be PVM: 4.74€

G657B3 optinio laido lenkimo skersmuo gali būti 5mm

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 20MLSZH EASY FLEX (EL-SCUPC-SCAPC-S-20F)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 20m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM LSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCAPC-S-20F)

Kodas: EL-SCUPC-SCAPC-S-20F
ID: #1893

9.27€ su PVM

Kaina be PVM: 7.66€

G657B3 optinio laido lenkimo skersmuo gali būti 5mm

EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 160MROUND DROP(EL-SCAPC-SCAPC-S-160)
Sandėlyje neturime
naujiena
EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-SC/APC SM DUPLEX G657A 3.0MM 2M (EL-LCUPC-SCAPC-SM-DPX-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD LC/UPC-SC/APC SM DUPLEX G657A 3.0MM 2M (EL-LCUPC-SCAPC-SM-DPX-2)

Kodas: EL-LCUPC-SCAPC-SM-DPX-2
ID: #2449

3.18€ su PVM

Kaina be PVM: 2.63€

naujiena
EXTRALINK LC/UPC MM OM3 Pigtail (EL-LCUPC-PGTL-MM-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK LC/UPC MM OM3 Pigtail (EL-LCUPC-PGTL-MM-2)

Kodas: EL-LCUPC-PGTL-MM-2
ID: #2455

1.46€ su PVM

Kaina be PVM: 1.21€

Length: 2 m

naujiena
EXTRALINK LC/UPC SM G.657A1 Pigtail (EL-LCUPC-PGTL-SM-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK LC/UPC SM G.657A1 Pigtail (EL-LCUPC-PGTL-SM-1)

Kodas: EL-LCUPC-PGTL-SM-1
ID: #2440

1.46€ su PVM

Kaina be PVM: 1.21€

EXTRALINK SC/UPC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCUPC-PGTL-12)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/UPC SM G.657A1 optinių laidų su jungtimi rinkinys, 12 spalvų, 12 vnt. (EL-SCUPC-PGTL-12)

Kodas: EL-SCUPC-PGTL-12
ID: #1725

9.23€ su PVM

Kaina be PVM: 7.63€

Ilgis: 1 m.

EXTRALINK Pigtail SC/APC SM 900UM G.657A 1.5M (EL-SCAPC-PGTL-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1.5m ilgio optinis laidas su jungtimi SC/APC SM 900UM G.657A (EL-SCAPC-PGTL-15)

Kodas: EL-SCAPC-PGTL-1
ID: #1741

0.81€ su PVM

Kaina be PVM: 0.67€

IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

EXTRALINK SC/APC SM G.657A1 Pigtails Set, 12 colours, 12 pcs. (EL-SCAPC-PGTL-12)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/APC SM G.657A1 optinių laidų su jungtimi rinkinys, 12 spalvų, 12 vnt. (EL-SCAPC-PGTL-12)

Kodas: EL-SCAPC-PGTL-12
ID: #1726

9.23€ su PVM

Kaina be PVM: 7.63€

Ilgis: 1 m.

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 40:60 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-40:60)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 40:60 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-40:60)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-40:60
ID: #1856

13.04€ su PVM

Kaina be PVM: 10.78€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 10:90 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCUPC-FBT-10:90)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 10:90 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCUPC-FBT-10:90)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-10:90
ID: #1844

13.04€ su PVM

Kaina be PVM: 10.78€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 45:55 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-45:55)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 45:55 SC/UPC 900UM 1m ilgio (EL-SCUPC-FBT-45:55)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-45:55
ID: #1944

12.31€ su PVM

Kaina be PVM: 10.17€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 25:75 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCAPC-FBT-25:75)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 25:75 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCAPC-FBT-25:75)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-25:75
ID: #1846

12.31€ su PVM

Kaina be PVM: 10.17€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 30:70 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-30:70)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 30:70 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-30:70)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-30:70
ID: #1855

58.44€ su PVM

Kaina be PVM: 48.30€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 35:65 SC/UPC 900UM 1M (EL-SCUPC-FBT-35:65)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 35:65 SC/UPC 900UM 1M (EL-SCUPC-FBT-35:65)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-35:65
ID: #1943

12.31€ su PVM

Kaina be PVM: 10.17€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 20:80 SC/UPC 900UM 1M  Steel Tube (EL-SCUPC-FBT-20:80)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 20:80 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCUPC-FBT-20:80)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-20:80
ID: #1845

58.44€ su PVM

Kaina be PVM: 48.30€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 5:95 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-5:95)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 5:95 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-5:95)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-5:95
ID: #1857

12.31€ su PVM

Kaina be PVM: 10.17€

1:2 FBT SPLITTER 5:95 SC/UPC

EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1M STEEL BOX(EL-SCAPC-SPLT-1-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM 1M STEEL BOX(EL-SCAPC-SPLT-1-2)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-2
ID: #1896

5.61€ su PVM

Kaina be PVM: 4.64€

PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1M

EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-2)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:2 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-2)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-2
ID: #1858

6.99€ su PVM

Kaina be PVM: 5.78€

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-4)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-4)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-4
ID: #1861

7.59€ su PVM

Kaina be PVM: 6.27€

EXTRALINK  1:4 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-4)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM (EL-SCAPC-SPLT-1-4)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-4
ID: #1743

7.19€ su PVM

Kaina be PVM: 5.94€

Šviesolaidžio tipas: G.657.A. Ilgis: 1.5 m. Kabelio skersmuo: 0.9 mm. Maksimalus IL: <7.4 dB, RL: >50 dB.

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM 1.5m STEELBOX (EL-SPLT-1-4-NO-CON)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis be jungčių 900UM 1.5m STEELBOX(EL-SPLT-1-4-NO-CON)

Kodas: EL-SPLT-1-4-NO-CON
ID: #1894

3.70€ su PVM

Kaina be PVM: 3.06€

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-8)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-8)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-8
ID: #1862

9.04€ su PVM

Kaina be PVM: 7.47€

1:8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM 1.5M STEEL BOX (EL-SPLT-1-8-NO-CON)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis be jungčių 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SPLT-1-8-NO-CON)

Kodas: EL-SPLT-1-8-NO-CON
ID: #1851

4.72€ su PVM

Kaina be PVM: 3.90€

EXTRALINK  1:8 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-8)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM (EL-SCAPC-SPLT-1-8)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-8
ID: #1744

9.08€ su PVM

Kaina be PVM: 7.50€

EXTRALINK  1:16 PLC Splitter SC/UPC 900UM 1.5M Steel Box (EL-SCUPC-SPLT-1-16)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:16 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M Steel Box (EL-SCUPC-SPLT-1-16)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-16
ID: #1843

16.92€ su PVM

Kaina be PVM: 13.98€

Fiber Type: G.657.A, length: 1.5 m, cable diameter: 0.9 mm, max IL: ≤10.5 dB, RL: ≥50 dB

EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1M STEEL BOX (EL-SCAPC-SPLT-1-16)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:16 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM 1M STEEL BOX(EL-SCAPC-SPLT-1-16)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-16
ID: #1895

14.76€ su PVM

Kaina be PVM: 12.20€

EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCAPC-SPLT-1-16-15)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:16 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM 1.5m (EL-SCAPC-SPLT-1-16-15)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-16-15
ID: #1952

16.92€ su PVM

Kaina be PVM: 13.98€

EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER NO CONNECTORS 900UM 1M STEEL BOX (EL-SPLT-1-16-NO-CON)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:16 PLC Optinis daliklis be jungčių 900UM 1M STEEL BOX(EL-SPLT-1-16-NO-CON)

Kodas: EL-SPLT-1-16-NO-CON
ID: #1897

6.85€ su PVM

Kaina be PVM: 5.66€

EXTRALINK 1:32 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-32)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:32 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-32)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-32
ID: #1859

32.29€ su PVM

Kaina be PVM: 26.69€

EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC SLOT TYPE(EL-SCAPC-SPLT-1-2SLO)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:2 PLC Optinis daliklis SC/APC lizdo tipo(EL-SCAPC-SPLT-1-2SLO)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-2SLO
ID: #1867

7.68€ su PVM

Kaina be PVM: 6.35€

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC SLOT TYPE(EL-SCAPC-SPLT-1-4SLO)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis SC/APC lizdo tipo(EL-SCAPC-SPLT-1-4SLO)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-4SLO
ID: #1868

7.90€ su PVM

Kaina be PVM: 6.53€

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC SLOT TYPE

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/APC SLOT TYPE(EL-SCAPC-SPLT-1-8SLO)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis SC/APC lizdo tipo(EL-SCAPC-SPLT-1-8SLO)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-8SLO
ID: #1865

10.29€ su PVM

Kaina be PVM: 8.50€

EXTRALINK 1:4 FBT COUPLER 70:10:10:10 SC/APC 2.0MM 1M ABS BOX(EL-SCAPC-FBT-7:1:1:1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:4 FBT Optinis šakotuvas 70:10:10:10 SC/APC 2.0MM 1M ABS dėžutė(EL-SCAPC-FBT-7:1:1:1)

Kodas: EL-SCAPC-FBT-7:1:1:1
ID: #1860

41.53€ su PVM

Kaina be PVM: 34.32€

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS MODULE(EL-SCAPC-SPLT-1-4ABS)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklisSC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS modulis(EL-SCAPC-SPLT-1-4ABS)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-4ABS
ID: #1927

8.00€ su PVM

Kaina be PVM: 6.61€

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS MODULE(EL-SCAPC-SPLT-1-8ABS)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS modulis(EL-SCAPC-SPLT-1-8ABS)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-8ABS
ID: #1926

12.31€ su PVM

Kaina be PVM: 10.17€

EXTRALINK SC/PC SC/UPC Single-mode Simplex Adapter (EL-SCUPC-SMPLX-ADAPT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/PC SC/UPC Single-mode Simplex adapteris (EL-SCUPC-SMPLX-ADAPT)

Kodas: EL-SCUPC-SMPLX-ADAPT
ID: #1728

0.15€ su PVM

Kaina be PVM: 0.12€

EXTRALINK ADAPTER SC/PC SC/UPC SM SIMPLEX BLUE WITHOUT EAR(EL-SCUPC-SX-ADAPT-NE)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SC/PC SC/UPC SM SIMPLEX BLUE adapteris be 'ausies' (EL-SCUPC-SX-ADAPT-NE)

Kodas: EL-SCUPC-SX-ADAPT-NE
ID: #1889

0.21€ su PVM

Kaina be PVM: 0.17€

Naudojamas sujungiant du optinio pluošto kabelius

EXTRALINK LC/PC LC/UPC Single-mode Duplex Adapter (EL-LCUPC-DPLX-ADAPT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK LC/PC LC/UPC Single-mode dvipusis adapteris (EL-LCUPC-DPLX-ADAPT)

Kodas: EL-LCUPC-DPLX-ADAPT
ID: #1727

0.64€ su PVM

Kaina be PVM: 0.53€

EXTRALINK ADAPTER SC/PC SC/UPC SM DUPLEX(EL-SCUPC-DPLX-ADAPT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK adapteris SC/PC SC/UPC SM DUPLEX(EL-SCUPC-DPLX-ADAPT)

Kodas: EL-SCUPC-DPLX-ADAPT
ID: #1899

0.28€ su PVM

Kaina be PVM: 0.23€

SC/PC Duplex

EXTRALINK SC/APC FAST CONNECTOR(EL-SCAPC-FAST-CONNEC)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK SC/APC mechaninė jungtys(EL-SCAPC-FAST-CONNEC)

Kodas: EL-SCAPC-FAST-CONNEC
ID: #1872

1.34€ su PVM

Kaina be PVM: 1.11€

EXTRALINK Alice 2 Core Fiber Optic Distribution Box (EL-DP-ALICE)
Turime sandėlyje

EXTRALINK ALICE 2 jungčių optinio šviesolaidžio paskirstymo dėžutė (EL-DP-ALICE)

Kodas: EL-DP-ALICE
ID: #1863

5.19€ su PVM

Kaina be PVM: 4.29€

Įranga naudojama kaip maitinimo kabelio galinis taškas sujungti su 'drop' kabeliu FTTx ryšių tinklo sistemoje. Pluošto sujungimas, padalijimas, paskirstymas gali būti atliekamas šioje dėžutėje, tuo tarpu jis suteikia tvirtą FTTx tinklo kūrimo apsaugą ir valdymą.

EXTRALINK Betty 4 Core Fiber Optic Distribution Box (EL-DB-BETTY)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Betty 4 Core Fiber Optic Distribution Box (EL-DB-BETTY)

Kodas: EL-DB-BETTY
ID: #2353

6.76€ su PVM

Kaina be PVM: 5.59€

The equipment is used as a termination point for the feeder cable to connect with drop cable in FTTx communication network system. The fiber splicing, splitting, distribution can be done in this box, and meanwhile it provides solid protection and management for the FTTx network building

EXTRALINK 8 Core Fiber Optic Distribution Box CAROL (EL-FO-DB-8-WT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 8 intarpų optinio pluošto (šviesolaidžio) paskirstymo dėžutė CAROL (EL-FO-DB-8-WT)

Kodas: EL-FO-DB-8-WT
ID: #1738

11.53€ su PVM

Kaina be PVM: 9.53€

Paskirstymo dėžutė profesionaliems įrenginiams. Tinkama naudoti tiek viduje, tiek ir lauke.

EXTRALINK 12 Core Fiber Optic Distribution Box DIANA (EL-DP-DIANA)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 12 jungčių optinio šviesolaidžio paskirstymo dėžutė DIANA (EL-DP-DIANA)

Kodas: EL-DP-DIANA
ID: #1842

11.53€ su PVM

Kaina be PVM: 9.53€

Įranga naudojama kaip maitinimo kabelio galinis taškas sujungti su 'drop' kabeliu FTTx ryšių tinklo sistemoje. Pluošto sujungimas, padalijimas, paskirstymas gali būti atliekamas šioje dėžutėje, tuo tarpu jis suteikia tvirtą FTTx tinklo kūrimo apsaugą ir valdymą.

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Distribution Box ELENA (EL-FO-DB-16-WT)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 16 intarpų optinio pluošto (šviesolaidžio) paskirstymo dėžutė ELENA (EL-FO-DB-16-WT)

Kodas: EL-FO-DB-16-WT
ID: #1739

15.38€ su PVM

Kaina be PVM: 12.71€

Paskirstymo dėžutė profesionaliems įrenginiams. Tinka naudoti tiek viduje, tiek ir lauke.

EXTRALINK Fiber Optic Cable Coiling Box (EL-COILING-BOX)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK Optinio kabėlio susukimo dėžė(EL-COILING-BOX)

Kodas: EL-COILING-BOX
ID: #1864

5.89€ su PVM

Kaina be PVM: 4.87€

EXTRALINK 1 Core Fiber Optic Termination Box ANN (EL-TB-ANN)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1 Core Fiber Optic Termination Box ANN (EL-TB-ANN)

Kodas: EL-TB-ANN
ID: #2162

2.47€ su PVM

Kaina be PVM: 2.04€

For various fiber optics installations

EXTRALINK 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX ARIA (EL-TB-ARIA)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX ARIA (EL-TB-ARIA)

Kodas: EL-TB-ARIA
ID: #2339

2.47€ su PVM

Kaina be PVM: 2.04€

For various fiber optics installations

EXTRALINK AGNES 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX WITH ADAPTER, WHITE (EL-TERMTB-2CFO-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK AGNES 2 skaidulų optinio tinklo paskirstimo dėžutė su adapteriais, balta (EL-TERMTB-2CFO-2)

Kodas: EL-TERMTB-2CFO-2
ID: #2177

3.46€ su PVM

Kaina be PVM: 2.86€

EXTRALINK AGNES - 2 skaidulų optinio tinklo paskirstimo dėžutė su adapteriais ir varžtais

EXTRALINK Agnes 2 Core Fiber Optic Termination Box, White (EL-TERMTB-2CFO)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Agnes 2 intarpų optinio pluošto (šviesolaidžio) krosavimo dėžutė, baltos spalvos (EL-TERMTB-2CFO)

Kodas: EL-TERMTB-2CFO
ID: #1710

0.59€ su PVM

Kaina be PVM: 0.49€

Lengvas, nedidelis, pagamintas iš aukštos kokybės ABS plastiko.

EXTRALINK 4 Core Fiber Optic Termination BOX BERTA (EL-TB-BERTA)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 4 Core Fiber Optic Termination BOX BERTA (EL-TB-BERTA)

Kodas: EL-TB-BERTA
ID: #2338

2.02€ su PVM

Kaina be PVM: 1.67€

4 core fiber optic termination box with screws and adapters included. For application of FTTH

EXTRALINK FTTX Closure 2 trays 24 Core SUSAN (EL-FTTX-SUSAN-24)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK FTTX Closure 2 trays 24 Core SUSAN (EL-FTTX-SUSAN-24)

Kodas: EL-FTTX-SUSAN-24
ID: #2180

21.53€ su PVM

Kaina be PVM: 17.79€

For professional outdoor installations

EXTRALINK FTTX Closure 2 trays 48 Core TINA (EL-FTTX-TINA-48)
Turime sandėlyje

EXTRALINK FTTX Closure 2 trays 48 Core TINA (EL-FTTX-TINA-48)

Kodas: EL-FTTX-TINA-48
ID: #2354

41.53€ su PVM

Kaina be PVM: 34.32€

For professional fiber optics outdoor installations

EXTRALINK OUTDOOR FTTX CLOSURE 4 TRAYS 96 CORE BRUCE (EL-FTTX-BRUCE-96)
Turime sandėlyje

EXTRALINK OUTDOOR FTTX CLOSURE 4 TRAYS 96 CORE BRUCE (EL-FTTX-BRUCE-96)

Kodas: EL-FTTX-BRUCE-96
ID: #2129

26.97€ su PVM

Kaina be PVM: 22.29€

For professional outdoor installations

EXTRALINK 2 Core Fiber Optic Terminal Box Amelia (EL-TB-AMELIA)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2 Core Fiber Optic Terminal Box Amelia (EL-TB-AMELIA)

Kodas: EL-TB-AMELIA
ID: #2047

1.51€ su PVM

Kaina be PVM: 1.25€

2 ore fiber optic box used to connect and terminate internal fiber optic cables with pigtails

EXTRALINK Adele 2 Core Fiber Optic Terminal Box, White (EL-TERMB-2CFO)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Adele 2 intarpų optinio pluošto (šviesolaidžio) išvadų dėžutė, baltos spalvos (EL-TERMB-2CFO)

OEM kodas: JZ-1322-2H
Kodas: EL-TERMB-2CFO
ID: #1709

1.49€ su PVM

Kaina be PVM: 1.23€

Su apsauginėmis durelėmis, dulkių apsauga. Tinka daugelio tipų moduliams. Tinka “SC simplex“ arba “LC duplex“ šviesolaidžiams. Gali būti montuojamas išorėje arba “paslėptas“.

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Terminal Box POLA (EL-FO-TB-16-BL)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 16 intarpų optinio pluošto (šviesolaidžio) išvadų dėžutė POLA (EL-FO-TB-16-BL)

Kodas: EL-FO-TB-16-BL
ID: #1737

35.37€ su PVM

Kaina be PVM: 29.23€

Išvadų dėžutė profesionaliems įrenginiams. 1 įvestis: 10 ~ 17.5mm, 2 išvestys: 8 ~ 17.5mm, 16x išvadų: <4mm, IP68.