Sąsajos

Rodoma: 1 - 22 iš 22
MIKROTIK 40 Gbps QSFP+ break-out cable to 4x10G SFP+ (Q+BC0003-S+)
Turime sandėlyje

MIKROTIK 40 Gbps QSFP+ break-out cable to 4x10G SFP+ (Q+BC0003-S+)

Kodas: Q+BC0003-S+
ID: #2020

47.18€ su PVM

Kaina be PVM: 38.99€

This cable will let you enjoy all the benefits of our new switch with the 40 Gbps ports without upgrading your whole network setup.

naujiena
MIKROTIK 2G/3G/4G/LTE miniPCI-e card with carrier aggregation support (R11e-LTE6)
Turime sandėlyje

MIKROTIK 2G/3G/4G/LTE miniPCI-e card with carrier aggregation support (R11e-LTE6)

OEM kodas: R11e-LTE6
Kodas: R11e-LTE6
ID: #2043

82.56€ su PVM

Kaina be PVM: 68.23€

2G/3G/4G/LTE miniPCI-e card with carrier aggregation support (up to 300 Mbps) for bands 1/2/3/5/7/8/12/17/20/25/26/38/39/40/41n

išpardavimas
MIKROTIK R5SHPn MiniPCI card
Sandėlyje neturime

MIKROTIK R5SHPn MiniPCI card

Kodas: R5SHPn
ID: #482

37.47€ su PVM

Kaina be PVM: 30.97€

Mikrotik R5SHPn 802.11a/n Super High Power MiniPCI card with MMCX connector

MIKROTIK 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module (Q+85MP01D)
Turime sandėlyje

MIKROTIK 40 Gbps 850nm optinis QSFP+ modulis (Q+85MP01D)

OEM kodas: Q+85MP01D
Kodas: Q+85MP01D
ID: #1779

47.18€ su PVM

Kaina be PVM: 38.99€

Skirtas 40G jungtims iki 150 metrų.

MIKROTIK S+85DLC03D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S+85DLC03D

Kodas: S+85DLC03D
ID: #623

47.18€ su PVM

Kaina be PVM: 38.99€

MIKROTIK S+85DLC03D is a 10Gbit SFP+ transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 300 meter Multi Mode fiber connection

MIKROTIK S+31DLC10D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S+31DLC10D

Kodas: S+31DLC10D
ID: #622

117.94€ su PVM

Kaina be PVM: 97.47€

MIKROTIK S+31DLC10D is a 10Gbit SFP+ transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connection

MIKROTIK S+2332LC10D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S+2332LC10D

Kodas: S+2332LC10D
ID: #796

287.76€ su PVM

Kaina be PVM: 237.82€

MIKROTIK S+2332LC10D Pair of bidirectional SFP+ 10G 10km modules (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm)

MIKROTIK S-85DLC05D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S-85DLC05D

Kodas: S-85DLC05D
ID: #575

14.16€ su PVM

Kaina be PVM: 11.70€

MIKROTIK S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK S-31DLC20D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S-31DLC20D

Kodas: S-31DLC20D
ID: #574

18.86€ su PVM

Kaina be PVM: 15.59€

MIKROTIK S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM

MIKROTIK S-35/53LC20D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S-35/53LC20D

OEM kodas: S-3553LC20D
Kodas: S-35/53LC20D
ID: #576

57.79€ su PVM

Kaina be PVM: 47.76€

MIKROTIK S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

MIKROTIK S-4554LC80D Pair of SFP 1.25G module for 80km links with Single LC-connectors
Turime sandėlyje

MIKROTIK S-4554LC80D SFP 1.25G modulių pora galinti apjungti net iki 80km atstumą su viengubomis LC-jungtimis

OEM kodas: S-4554LC80D
Kodas: S-4554LC80D
ID: #1826

73.12€ su PVM

Kaina be PVM: 60.43€

Nuotoliui iki 80km

MIKROTIK SFP 1.25G module with Dual LC-connector (S-55DLC80D)
Turime sandėlyje

MIKROTIK SFP 1.25G module with Dual LC-connector (S-55DLC80D)

OEM kodas: S-55DLC80D
Kodas: S-55DLC80D
ID: #1585

29.49€ su PVM

Kaina be PVM: 24.37€

For links up to 80km

MIKROTIK S-RJ01 RJ45 SFP Module
Turime sandėlyje

MIKROTIK S-RJ01 RJ45 SFP Module

Kodas: S-RJ01
ID: #709

23.58€ su PVM

Kaina be PVM: 19.49€

MIKROTIK S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module

MIKROTIK SFP+ 10Gbps module for regular twisted-pair LAN cables (S+RJ10)
Turime sandėlyje

MIKROTIK SFP+ 10Gbps module for regular twisted-pair LAN cables (S+RJ10)

OEM kodas: S+RJ10
Kodas: S+RJ10
ID: #1397

53.07€ su PVM

Kaina be PVM: 43.86€

SFP+ module for RJ45 LAN, 10 Gbps network up to 200 m

išpardavimas
MIKROTIK R11e-5HnD
Sandėlyje neturime

MIKROTIK R11e-5HnD

Kodas: R11E-5HND
ID: #673

27.55€ su PVM

Kaina be PVM: 22.77€

Mikrotik R11e-5HnD 500mW 802.11a/n MMCX x2, miniPCI-express Adapter

MIKROTIK 40 Gbps direct attach QSFP+ cable, 1 m (Q+DA0001)
Turime sandėlyje

MIKROTIK 40 Gbps tiesioginis QSFP+ kabelis, 1 m ilgio (Q+DA0001)

OEM kodas: Q+DA0001
Kodas: Q+DA0001
ID: #1780

26.90€ su PVM

Kaina be PVM: 22.23€

QSFP + tiesioginis 1 metro ilgio pluoštinis kabelis

MIKROTIK S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
Turime sandėlyje

MIKROTIK S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1m

Kodas: S+DA0001
ID: #681

23.58€ su PVM

Kaina be PVM: 19.49€

SFP/SFP+ direct attach fiber cable, 1 meter long

MIKROTIK S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
Sandėlyje neturime

MIKROTIK S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3m

Kodas: S+DA0003
ID: #682

31.85€ su PVM

Kaina be PVM: 26.32€

SFP/SFP+ direct attach fiber cable, 3 meter long

MIKROTIK SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m (S+AO0005)
Turime sandėlyje

MIKROTIK SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m (S+AO0005)

OEM kodas: S+AO0005
Kodas: S+AO0005
ID: #1669

41.27€ su PVM

Kaina be PVM: 34.11€

Works with all MIKROTIK products with SFP/SFP+ ports, including RB4011 series

MIKROTIK R52HnD
Sandėlyje neturime

MIKROTIK R52HnD

Kodas: R52HnD
ID: #1011

40.10€ su PVM

Kaina be PVM: 33.14€

Mikrotik R52HnD 802.11a/b/g/n Dual Chain High Power MiniPCI card - 400mw output Atheros AR9220 chipset, 2.4GHz or 5GHz (selectable), ESD protection, 2x MMCX connectors

MIKROTIK R11e-2HPnD
Turime sandėlyje

MIKROTIK R11e-2HPnD

Kodas: R11e-2HPnD
ID: #672

29.49€ su PVM

Kaina be PVM: 24.37€

Mikrotik R11e-2HPnD 1000mW 802.11b/g/n MMCX x2, miniPCI-express Adapter

MIKROTIK R11e-5HacD
Sandėlyje neturime

MIKROTIK R11e-5HacD

Kodas: R11e-5HacD
ID: #742

41.27€ su PVM

Kaina be PVM: 34.11€

MIKROTIK R11e-5Hacd 802.11a/c High Power 27dbm miniPCI-e card with MMCX connectors