Sąsajos

Rodoma: 1 - 21 iš 21
išpardavimas
MIKROTIK R5SHPn MiniPCI card
Sandėlyje neturime

MIKROTIK R5SHPn MiniPCI kortelė

Kodas: R5SHPn
ID: #482

35.82€ su PVM

Kaina be PVM: 29.60€

Mikrotik R5SHPn 802.11a/n labai didelės galios MiniPCI kortelė su MMCX jungtimi

MIKROTIK R52HnD
Sandėlyje neturime

MIKROTIK R52HnD

Kodas: R52HnD
ID: #1011

39.40€ su PVM

Kaina be PVM: 32.56€

Mikrotik R52HnD 802.11a/b/g/n Dviejų grandinių (Dual-Chain) didelės galios „MiniPCI“ kortelė - 400 mw išėjimas „Atheros AR9220“ lustas, 2,4 GHz arba 5 GHz (pasirenkama), ESD apsauga, 2x MMCX jungtys

MIKROTIK R11e-2HPnD
Sandėlyje neturime

MIKROTIK R11e-2HPnD

Kodas: R11e-2HPnD
ID: #672

28.97€ su PVM

Kaina be PVM: 23.94€

Mikrotik R11e-2HPnD 1000mW 802.11b/g/n MMCX x2, miniPCI-express adapteris

išpardavimas
MIKROTIK R11e-5HnD
Sandėlyje neturime

MIKROTIK R11e-5HnD

Kodas: R11E-5HND
ID: #673

26.33€ su PVM

Kaina be PVM: 21.76€

Mikrotik R11e-5HnD 500mW 802.11a/n MMCX x2, miniPCI-express adapteris

MIKROTIK R11e-5HacD
Sandėlyje neturime

MIKROTIK R11e-5HacD

Kodas: R11e-5HacD
ID: #742

40.56€ su PVM

Kaina be PVM: 33.52€

MIKROTIK R11e-5Hacd 802.11a/c“, didelės galios 27 dBm „miniPCI-e“ kortelė su MMCX jungtimis

MIKROTIK S-RJ01 RJ45 SFP Module
Turime sandėlyje

MIKROTIK S-RJ01 RJ45 SFP modulis

Kodas: S-RJ01
ID: #709

23.17€ su PVM

Kaina be PVM: 19.15€

MIKROTIK S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M vario modulis

MIKROTIK S-35/53LC20D
Sandėlyje neturime

MIKROTIK S-35/53LC20D

OEM kodas: S-3553LC20D
Kodas: S-35/53LC20D
ID: #576

56.77€ su PVM

Kaina be PVM: 46.92€

„MIKROTIK S-35 / 53LC20D“ yra SFP siųstuvų pora. S-35LC20D - 1.25G vieno režimo optinis SFP modulis su LC jungtimi T1310nm / R1550nm, kuris veikia iki 20km jungčių ir palaiko DDM. S-53LC20D - 1,25 G vieno modulio optinis SFP imtuvas su LC jungtimi T1550nm / R1310nm, kuris veikia iki 20 km ilgio jungtims ir palaiko DDM.

MIKROTIK S-4554LC80D Pair of SFP 1.25G module for 80km links with Single LC-connectors
Sandėlyje neturime

MIKROTIK S-4554LC80D SFP 1.25G modulių pora galinti apjungti net iki 80km atstumą su viengubomis LC-jungtimis

OEM kodas: S-4554LC80D
Kodas: S-4554LC80D
ID: #1826

71.84€ su PVM

Kaina be PVM: 59.37€

Nuotoliui iki 80km

MIKROTIK SFP 1.25G module with Dual LC-connector (S-55DLC80D)
Turime sandėlyje

MIKROTIK SFP 1.25G modulis su dviguba LC jungtimi (S-55DLC80D)

OEM kodas: S-55DLC80D
Kodas: S-55DLC80D
ID: #1585

28.97€ su PVM

Kaina be PVM: 23.94€

Nuotoliui iki 80km

MIKROTIK S-31DLC20D
Sandėlyje neturime

MIKROTIK S-31DLC20D

Kodas: S-31DLC20D
ID: #574

18.54€ su PVM

Kaina be PVM: 15.32€

MIKROTIK S-31DLC20D yra 1,25G SFP siųstuvas-imtuvas su 1310 nm ilgio dviguba LC jungtimi, skirtas iki 20 kilometrų vieno režimo pluošto jungtims, su DDM

MIKROTIK S-85DLC05D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S-85DLC05D

Kodas: S-85DLC05D
ID: #575

13.90€ su PVM

Kaina be PVM: 11.49€

MIKROTIK S-85DLC05D yra 1,25G SFP siųstuvas-imtuvas su 850 nm dviguba LC jungtimi, skirtas iki 550 metrų daugiarežimio (Multi Mode) pluošto jungčiai, su DDM

MIKROTIK SFP+ 10Gbps module for regular twisted-pair LAN cables (S+RJ10)
Turime sandėlyje

MIKROTIK SFP+ 10Gbps modulis įprastiems vytos poros LAN kabeliams (S+RJ10)

OEM kodas: S+RJ10
Kodas: S+RJ10
ID: #1397

52.14€ su PVM

Kaina be PVM: 43.09€

SFP+ modulis skirtas RJ45 LAN, 10 Gbps tinklui iki 200 m

MIKROTIK S+2332LC10D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S+2332LC10D

Kodas: S+2332LC10D
ID: #796

282.72€ su PVM

Kaina be PVM: 233.65€

MIKROTIK S+2332LC10D dvipusių SFP+ 10G 10km modulių pora (10G T1270nm / R1330nm + 10G T1330nm / R1270nm)

MIKROTIK S+31DLC10D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S+31DLC10D

Kodas: S+31DLC10D
ID: #622

115.87€ su PVM

Kaina be PVM: 95.76€

MIKROTIK S+31DLC10D yra 10Gbit SFP + siųstuvas-imtuvas su 1310 nm dviguba LC jungtimi, skirtas iki 10 kilometrų vieno režimo (Single Mode) pluošto jungčiai

MIKROTIK S+85DLC03D
Turime sandėlyje

MIKROTIK S+85DLC03D

Kodas: S+85DLC03D
ID: #623

46.34€ su PVM

Kaina be PVM: 38.30€

MIKROTIK S + 85DLC03D yra 10Gbit SFP + siųstuvas-imtuvas su 850 nm dviguba LC jungtimi, skirtas iki 300 metrų daugiarežimio (Multi Mode) pluošto jungčiai

MIKROTIK S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
Turime sandėlyje

MIKROTIK S+DA0003 SFP/SFP+ tiesioginio pajungimo laidas, 3m

Kodas: S+DA0003
ID: #682

31.28€ su PVM

Kaina be PVM: 25.85€

SFP/SFP+ tiesioginio pajungimo optinio pluošto kabelis, 3 metrų ilgio

MIKROTIK S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
Turime sandėlyje

MIKROTIK S+DA0001 SFP/SFP + tiesioginio pajungimo laidas, 1m

Kodas: S+DA0001
ID: #681

23.17€ su PVM

Kaina be PVM: 19.15€

SFP/SFP+ tiesioginio pajungimo laidas, 1 metro ilgio

MIKROTIK SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m (S+AO0005)
Turime sandėlyje

MIKROTIK SFP+ Active Optics tiesioginio prijungimo laidas, 5m (S+AO0005)

OEM kodas: S+AO0005
Kodas: S+AO0005
ID: #1669

40.56€ su PVM

Kaina be PVM: 33.52€

Veikia su visais MIKROTIK produktais su SFP / SFP + prievadais, įskaitant RB4011 seriją

MIKROTIK 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module (Q+85MP01D)
Turime sandėlyje

MIKROTIK 40 Gbps 850nm optinis QSFP+ modulis (Q+85MP01D)

OEM kodas: Q+85MP01D
Kodas: Q+85MP01D
ID: #1779

46.34€ su PVM

Kaina be PVM: 38.30€

Skirtas 40G jungtims iki 150 metrų.

MIKROTIK 40 Gbps QSFP+ break-out cable to 4x10G SFP+ (Q+BC0003-S+)
Turime sandėlyje

MIKROTIK 40 Gbps QSFP+ paskirstimo į 4x10G SFP+ kabelis (Q+BC0003-S+)

Kodas: Q+BC0003-S+
ID: #2020

46.34€ su PVM

Kaina be PVM: 38.30€

Šis kabelis leis mėgautis visais 40Gbps komutatorių prievadų privalumais neatnaujinant viso tinklo.

MIKROTIK 40 Gbps direct attach QSFP+ cable, 1 m (Q+DA0001)
Turime sandėlyje

MIKROTIK 40 Gbps tiesioginio pajungimo QSFP+ kabelis, 1 m ilgio (Q+DA0001)

OEM kodas: Q+DA0001
Kodas: Q+DA0001
ID: #1780

25.70€ su PVM

Kaina be PVM: 21.24€

QSFP + tiesioginis 1 metro ilgio pluoštinis kabelis