Nemokamas pristatymas

naujiena
EXTRALINK 6U 600X600 WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET BLACK (EL-RMC-6U-6)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 6U 600X600 WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET BLACK (EL-RMC-6U-6)

Kodas: EL-RMC-6U-6
ID: #2282

56.39€ su PVM

Kaina be PVM: 46.60€

Height: 6U - 266,7mm, Width: 600mm, Depth: 600mm

naujiena
EXTRALINK 6U 600X450 WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET BLACK (EL-RMC-6U-5)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 6U 600X450 WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET BLACK (EL-RMC-6U-5)

Kodas: EL-RMC-6U-5
ID: #2281

51.93€ su PVM

Kaina be PVM: 42.92€

Height 6U - 266,7mm, Width 600mm, Depth 450mm.

naujiena
EXTRALINK 19
Turime sandėlyje

EXTRALINK 19" RACK MOUNT FAN PANEL (4 FANS) (EL-RM-4-FANS)

Kodas: EL-RM-4-FANS
ID: #2280

68.26€ su PVM

Kaina be PVM: 56.41€

19" rack-mount panel with 4 fans with thermostat.

naujiena
EXTRALINK 6U 600X450 ASP WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET METALDOOR GRAY (EL-RMC-6U-4)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 6U 600X450 ASP WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET METALDOOR GRAY (EL-RMC-6U-4)

Kodas: EL-RMC-6U-4
ID: #2279

50.46€ su PVM

Kaina be PVM: 41.70€

Height: 6U - 266,7mm, Width: 600mm, Depth: 450mm

EXTRALINK AGNES 2 CORE FIBER OPTIC TERMINATION BOX WITH ADAPTER, WHITE (EL-TERMTB-2CFO-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK AGNES 2 skaidulų optinio tinklo paskirstimo dėžutė su adapteriais, balta (EL-TERMTB-2CFO-2)

Kodas: EL-TERMTB-2CFO-2
ID: #2177

3.05€ su PVM

Kaina be PVM: 2.52€

EXTRALINK AGNES - 2 skaidulų optinio tinklo paskirstimo dėžutė su adapteriais ir varžtais

EXTRALINK STAINLESS STEEL STRAP F207 SS202 20 X 0,7MM 50M (EL-STL-STRAP-07MM-50)
Turime sandėlyje

EXTRALINK nerūdijančio plieno juosta F207 SS202 20 X 0,7MM 50M (EL-STL-STRAP-07MM-50)

Kodas: EL-STL-STRAP-07MM-50
ID: #2176

26.22€ su PVM

Kaina be PVM: 21.67€

Plieninė juosta | Ilgis 50m | !! Spaustukai neįskaičiuoti !!

EXTRALINK ROUND LOCK FOR CABINETS (EL-ROUND-LOCK)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Apvali spyna komutaciniai spintai (EL-ROUND-LOCK)

Kodas: EL-ROUND-LOCK
ID: #2175

1.03€ su PVM

Kaina be PVM: 0.85€

Apvali spyna komutaciniai spintai

EXTRALINK 6U 600X450 WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET GRAY (EL-RMC-6U-3)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 6U 600X450 sienoje montuojama komutacinė spinta, pilkos spalvos (EL-RMC-6U-3)

Kodas: EL-RMC-6U-3
ID: #2174

50.46€ su PVM

Kaina be PVM: 41.70€

Aukštis 6U - 266,7mm, Plotis 600mm, Gylis 450mm.

EXTRALINK 4U 600X600 WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET GRAY (EL-RMC-4U-4)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 4U 600X600 sienoje montuojama komutacinė spinta, pilkos spalvos (EL-RMC-4U-4)

Kodas: EL-RMC-4U-4
ID: #2173

51.93€ su PVM

Kaina be PVM: 42.92€

Aukštis 4U - 177,8 mm, Plotis 600mm, Gylis 600mm.

EXTRALINK 4U 600X450 WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET GRAY (EL-RMC-4U-3)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 4U 600X450 sienoje montuojama komutacinė spinta, pilkos spalvos (EL-RMC-4U-3)

Kodas: EL-RMC-4U-3
ID: #2172

47.48€ su PVM

Kaina be PVM: 39.24€

Aukštis 4U - 177,8 mm, Plotis 600mm, Gylis 450mm.

EXTRALINK 4U 600X600 WALL-MOUNTED RACKMOUNT CABINET BLACK (EL-RMC-4U-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 4U 600X600 sienoje montuojama komutacinė spinta, juodos spalvos (EL-RMC-4U-2)

Kodas: EL-RMC-4U-2
ID: #2171

51.93€ su PVM

Kaina be PVM: 42.92€

Aukštis 4U - 177,8 mm, Plotis 600mm, Gylis 600mm.

EXTRALINK CLAMP FOR STEEL STRAP 20MM WITH JAGS, 100 pcs. (EL-STEEL-CLAMP-20MM)
Turime sandėlyje

EXTRALINK Spaustukai 20mm plieno juostoms, 100 vnt. (EL-STEEL-CLAMP-20MM)

Kodas: EL-STEEL-CLAMP-20MM
ID: #2170

17.81€ su PVM

Kaina be PVM: 14.72€

Metaliniai spaustukai, skirti sujungti plieninę juostą. Naudojamas montuojant priedus ant stiebo.

EXTRALINK VIRTUS FAST ETHERNET UNMANAGED, 802.3AF/AT PoE SWITCH (EL-VIRTUS)
Turime sandėlyje

EXTRALINK ''Fast Ethernet'' nevaldomas, PoE 802.3af/at komutatorius (EL-VIRTUS)

Kodas: EL-VIRTUS
ID: #2169

132.07€ su PVM

Kaina be PVM: 109.15€

16x 10/100Mbps, 1x 10/100/1000Mbps, 1x SFP prievadų, PoE 802.3af/at komutatorius | 4 darbo režimai | Kompaktiškas dizainas | Komutacinės spintos laikikliai komplekte !!

EXTRALINK 32U 600X600 STANDING RACKMOUNT CABINET BLACK (EL-RMC-32U-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 32U 600X600 pastatoma komutacinė spinta, juodos spalvos (EL-RMC-32U-1)

Kodas: EL-RMC-32U-1
ID: #2168

184.00€ su PVM

Kaina be PVM: 152.07€

Aukštis 32U, Plotis 600mm, Gylis 600mm.

EXTRALINK 32U OPEN RACK FRAME 19
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 32U ATVIRAS KOMUTACINĖS SPINTOS RĖMAS 19

Kodas: EL-ORF-32U-1
ID: #2167

112.78€ su PVM

Kaina be PVM: 93.21€

Aukštis 32U, Plotis 600mm, Gylis 800mm.

naujiena
EXTRALINK 22U 600X800 STANDING RACKMOUNT CABINET BLACK (EL-RMC-22U-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 22U 600X800 STANDING RACKMOUNT CABINET BLACK (EL-RMC-22U-2)

Kodas: EL-RMC-22U-2
ID: #2166

198.85€ su PVM

Kaina be PVM: 164.34€

Height 22U, Width 600mm, Depth 800mm

EXTRALINK 22U 600X600 STANDING RACKMOUNT CABINET BLACK (EL-RMC-22U-1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 22U 600X600 pastatoma komutacinė spinta, juodos spalvos (EL-RMC-22U-1)

Kodas: EL-RMC-22U-1
ID: #2165

182.53€ su PVM

Kaina be PVM: 150.85€

Aukštis 22U, Plotis 600mm, Gylis 600mm

EXTRALINK PERSES EX-SG1008P 10 PORT GIGABIT POE SWITCH (EL-PERSES)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PERSES EX-SG1008P 10 prievadų Gigabit PoE komutatorius (EL-PERSES)

Kodas: EL-PERSES
ID: #2164

84.58€ su PVM

Kaina be PVM: 69.90€

10x 10/100/1000Mbps Gigabit PoE komutatorius | 4 darbo režimai| Palaiko PoE 802.3af/at

EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 5M (EL-SCUPC-SCUPC-S-5)
Turime sandėlyje

EXTRALINK PATCHCORD kabelis SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 5M (EL-SCUPC-SCUPC-S-5)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-S-5
ID: #2163

1.34€ su PVM

Kaina be PVM: 1.11€

SC/UPC-SC/UPC "Patchcord" kabelis | Single mode | Simplex | 3mm | 5m

EXTRALINK RJ45 PLUG CAT6 UTP, 100 pcs. (EL-RJ45-UTP-CAT6-100)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK RJ45 PLUG CAT6 UTP, 100 pcs. (EL-RJ45-UTP-CAT6-100)

Kodas: EL-RJ45-UTP-CAT6-100
ID: #2042

10.38€ su PVM

Kaina be PVM: 8.58€

RJ45 Cat.6 UTP

EXTRALINK RJ45 PLUG CAT6 FTP, 100 pcs. (EL-RJ45-FTP-CAT6-100)
Turime sandėlyje

EXTRALINK RJ45 PLUG CAT6 FTP, 100 pcs. (EL-RJ45-FTP-CAT6-100)

Kodas: EL-RJ45-FTP-CAT6-100
ID: #2041

13.36€ su PVM

Kaina be PVM: 11.04€

RJ45 Cat.6 FTP plug

EXTRALINK CAT6 FTP (F/UTP) V2 OUTDOOR TWISTED PAIR 305M (EL-LAN-FUTP-CAT6-305)
Turime sandėlyje

EXTRALINK CAT6 FTP (F/UTP) V2 Vytų poros lauko kabelis 305M (EL-LAN-FUTP-CAT6-305)

Kodas: EL-LAN-FUTP-CAT6-305
ID: #2040

124.65€ su PVM

Kaina be PVM: 103.02€

Cat.6 FTP tinklo kabelis. 305 metrų ilgio.

EXTRALINK RJ45 PLUG CAT5E UTP, 20 pcs. (EL-RJ45-UTP-CAT5E-20)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK RJ45 kištukas CAT5E UTP, 20 pcs. (EL-RJ45-UTP-CAT5E-20)

Kodas: EL-RJ45-UTP-CAT5E-20
ID: #1965

1.19€ su PVM

Kaina be PVM: 0.98€

RJ45 PLUG CAT5E UTP

EXTRALINK SFP+ 10G WDM 1270/1330NM SM 20KM - PAIR (EL-SFP+SM-20KM-PR)
Turime sandėlyje

EXTRALINK SFP+ moduliai 10G WDM 1270/1330NM SM 20KM (pora) (EL-SFP+SM-20KM-PR)

Kodas: EL-SFP+SM-20KM-PR
ID: #1962

84.58€ su PVM

Kaina be PVM: 69.90€

SFP single-mode modulis, 10Gbps, RX,TX bangos ilgis: 1270/1330nm, sąsajai iki 20 km. 2vnt.