Nemokamas pristatymas

UBIQUITI NETWORKS Produktai

naujiena
UBIQUITI UniFi Video Camera G3 PRO 1080p Weatherproof with Optical Zoom, 3 pack (UVC-G3-PRO-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 PRO 1080p Weatherproof with Optical Zoom, 3 pack (UVC-G3-PRO-3)

Kodas: UVC-G3-PRO-3
ID: #2438

804.19€ su PVM

Kaina be PVM: 664.62€

Unifi Video Camera UVC G3 PRO for indoors or outdoors use, 1080p resolution, 30 FPS, 3X Powered Zoom Lens, EFL 3-9 mm, ƒ/1.2 to ƒ/2.1, Built-in Microphone, H.264, Infrared LEDs, Wall/Ceiling/Pole Mount, supports 802.3af/802.3at PoE (PoE adapter not included)

UBIQUITI airMAX GigaBeam Long-Range 60/5 GHz Radio (GBE-LR)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI airMAX GigaBeam Long-Range 60/5 GHz Radio (GBE-LR)

OEM kodas: GBE-LR
Kodas: GBE-LR
ID: #2404

201.05€ su PVM

Kaina be PVM: 166.16€

1x Gigabit LAN Port | Antenna Gain: 5 Ghz - 11 dBi, 60 Ghz - 38 dBi | 1+ Gbps Throughput and Up to 2 km Range

naujiena
UBIQUITI  18-Port (2 SFP) Managed Switch EdgeSwitch 18X (ES-18X)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 18-Port (2 SFP) Managed Switch EdgeSwitch 18X (ES-18X)

OEM kodas: ES-18X
Kodas: ES-18X
ID: #2439

164.43€ su PVM

Kaina be PVM: 135.89€

16x Gigabit LAN Ports | 2x SFP Ports | Supports PoE Input on Port 1 (Software-selectable PoE Passthrough on Port 16) | Non-Blocking 18 Gbps Throughput | Metal casing

UBIQUITI airMAX AC 60 GHz/5 GHz Radio with 1+ Gbps Throughput GigaBeam (GBE)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI airMAX AC 60 GHz/5 GHz Radio with 1+ Gbps Throughput GigaBeam (GBE)

OEM kodas: GBE
Kodas: GBE
ID: #2376

129.64€ su PVM

Kaina be PVM: 107.14€

1x Gigabit LAN port | Dedicated management radio

UBIQUITI 5 GHz PtMP LTU Long-Range Client Radio (LTU-LR)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 5 GHz PtMP LTU Long-Range Client Radio (LTU-LR)

OEM kodas: LTU-LR
Kodas: LTU-LR
ID: #2329

130.15€ su PVM

Kaina be PVM: 107.56€

1x Gigabit PoE in LAN Port | Proprietary Ubiquiti ® LTU Processor | Long-Range 26 dBi Antenna | 10/20/30/40/50 MHz Channel Width Flexibility | Range up to 30 km

UBIQUITI airFiber 11 High-Band (AF11-Complete-HB)
Turime sandėlyje

UBIQUITI airFiber 11 High-Band (AF11-Complete-HB)

Kodas: AF11-Complete-HB
ID: #2124

1456.69€ su PVM

Kaina be PVM: 1203.88€

Licensed 11 GHz frequency operation | Includes one high-band duplexer for SISO mode | Gain: 35 dBi | Up to 1.2+ Gbps throughput | 4x SMA Weatherproof connectors| Channel Bandwidth: 3.5/5/7/10/14/20/28/30/40/50/56 MHz Selectable | Accepts PoE or DC power | airFiber 11 is the first modular airFiber radio system purpose-built for the 11 GHz licensed frequency market that breaks free from the congested 5 GHz band.

UBIQUITI 5 GHz PtMP LTU BaseStation Radio (LTU-Rocket)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 5 GHz PtMP LTU BaseStation Radio (LTU-Rocket)

Kodas: LTU-Rocket
ID: #2118

377.53€ su PVM

Kaina be PVM: 312.01€

600+ Mbps Point-to-MultiPoint Performance | Up to 64 Client Connections per AP | Up to 2+ Mpps Performance | 2x RP-SMA Weatherproof (CH0, CH1), 1x SMA Weatherproof (GPS) connectors | 1x 10/100/1000 Ethernet Port | GPS Sync

UBIQUITI 5 GHz PtMP LTU Client Radio with Advanced RF Performance (LTU-PRO)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 5 GHz PtMP LTU Client Radio with Advanced RF Performance (LTU-PRO)

OEM kodas: LTU-PRO
Kodas: LTU-PRO
ID: #2119

167.16€ su PVM

Kaina be PVM: 138.15€

1x Gigabit PoE in LAN Port | Proprietary Ubiquiti ® LTU Processor | Integrated 24 dBi Dish Antenna | 10/20/30/40/50 MHz Channel Width Flexibility | Integrated GPS | Range up to 25 km

UBIQUITI 5 GHz PtMP LTU™ Client Radio, LTU Lite (LTU-Lite)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 5 GHz PtMP LTU™ Client Radio, LTU Lite (LTU-Lite)

OEM kodas: LTU-Lite
Kodas: LTU-Lite
ID: #2310

90.97€ su PVM

Kaina be PVM: 75.18€

1x Gigabit PoE in LAN Port | Proprietary Ubiquiti ® LTU Processor | Integrated 13 dBi Antenna | 10/20/30/40/50 MHz Channel Width Flexibility | Range up to 10 km

UBIQUITI 5-Port Layer 2 Gigabit Switch with PoE Support (USW-FLEX)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 5-Port Layer 2 Gigabit Switch with PoE Support (USW-FLEX)

Kodas: USW-FLEX
ID: #2063

96.98€ su PVM

Kaina be PVM: 80.15€

The UniFi® Switch Flex is a managed, Layer 2 Gigabit switch with auto-sensing 802.3af PoE support.

UBIQUITI Powerful 802.11ac 4x4 Access Point (UAP-FLEXHD)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Powerful 802.11ac 4x4 Access Point (UAP-FLEXHD)

Kodas: UAP-FLEXHD
ID: #2037

170.74€ su PVM

Kaina be PVM: 141.11€

Small and sleek, yet powerful, the 802.11ac 4x4 AP is ideal for enterprises, businesses, and homes. The modern yet discreet design allows placement near users for optimal performance.

UBIQUITI UniFi Dream Machine Pro - Enterprise Security Gateway and Network Appliance (UDM-PRO)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Dream Machine Pro - Enterprise Security Gateway and Network Appliance (UDM-PRO)

OEM kodas: UDM-PRO
Kodas: UDM-PRO
ID: #2296

387.90€ su PVM

Kaina be PVM: 320.58€

WAN ports: 1x 10G SFP+ port, 1x Gigabit RJ45 port | LAN ports: 1x 10G SFP+ port, 8x Gigabit RJ45 ports | 3.5" HDD Bay (also supports 2.5" HDD)

UBIQUITI 48 Ports Gigabit PoE Switch Pro Gen2 (USW-PRO-48-POE)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 48 prievadų Gigabit PoE komutatorius Pro Gen2 (USW-PRO-48-POE)

Kodas: USW-PRO-48-POE
ID: #2133

1070.06€ su PVM

Kaina be PVM: 884.35€

48x Gigabit RJ45 prievadai | 4x SFP+ prievadai | Konfigūruojamas Gigabito "Layer-3" komutatorius su 40 "Auto-sensing" prievadų 802.3at PoE + ir 8 prievadų 802.3bt PoE ++

UBIQUITI airFiber 11 Low-Band (AF11-Complete-LB)
Turime sandėlyje

UBIQUITI airFiber 11 Low-Band (AF11-Complete-LB)

Kodas: AF11-Complete-LB
ID: #2270

1456.69€ su PVM

Kaina be PVM: 1203.88€

Licensed 11 GHz frequency operation | Includes one low-band duplexer for SISO mode | Gain: 35 dBi | Up to 1.2+ Gbps throughput | 4x SMA Weatherproof connectors| Channel Bandwidth: 3.5/5/7/10/14/20/28/30/40/50/56 MHz Selectable | Accepts PoE or DC power | airFiber 11 is the first modular airFiber radio system purpose-built for the 11 GHz licensed frequency market that breaks free from the congested 5 GHz band.

UBIQUITI 60 GHz Gigabit+ Wireless Bridge Kit, UniFi Building Bridge (UBB)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 60 GHz Gigabit+ Wireless Bridge Kit, UniFi Building Bridge (UBB)

OEM kodas: UBB
Kodas: UBB
ID: #2288

487.84€ su PVM

Kaina be PVM: 403.17€

PtP/Bridge | Passive 48V, 802.af PoE | 2.4 GHz (BLE): 2 dBi, 5 GHz: 10 dBi, 60 GHz: 17.2 dBi | 1x 1Gbps LAN port | Pole-Mount kid included

UBIQUITI airMAX® CPE Installation Tool (U-Installer)
Sandėlyje neturime

„UBIQUITI airMAX® CPE“ diegimo įrankis (U-Installer)

Kodas: U-installer
ID: #1424

97.79€ su PVM

Kaina be PVM: 80.82€

„U-Installer“ yra naudingas įrankis, palengvinantis „airMAX CPE“ diegimą. Tai suteikia „Wi-Fi“ ryšį ir 24 V „PoE“ galią CPE, todėl galite naudoti intuityvią „UMobile“ programą išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kad suderintumėte ir konfigūruotumėte. Vidinis akumuliatoriaus paketas

UBIQUITI UniFi Dream Machine (UDM)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Dream Machine (UDM)

OEM kodas: UDM
Kodas: UDM
ID: #2038

305.90€ su PVM

Kaina be PVM: 252.81€

UniFi Dream Machine (UDM) is the easiest way to introduce UniFi to homes and businesses. The UDM includes everything you need for a small-scale wired or Wi-Fi network. It's easy to use and still offers all the benefits of UniFi for homes and businesses.

UBIQUITI Complete Home Wi-Fi System AmpliFi™ Instant Wi-Fi (AFi-INS)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Complete Home Wi-Fi System AmpliFi™ Instant Wi-Fi (AFi-INS)

OEM kodas: AFi-INS
Kodas: AFi-INS
ID: #2336

165.72€ su PVM

Kaina be PVM: 136.96€

1x Gigabit LAN port, 1x Gigabit WAN port | 802.11a/b/g/n/ac standards supported | 2x2 MIMO on 2.4GHz (300Mbps max PHY rate) | 2x2 MIMO on 5GHz (867Mbps max PHY rate) | The package includes 1 Router and 1 MeshPoint | Touch Screen

UBIQUITI AmpliFI (AFI-R) HD Mesh Router
Sandėlyje neturime

UBIQUITI AmpliFI (AFI-R) HD Mesh Router

Kodas: AFI-R
ID: #1117

130.78€ su PVM

Kaina be PVM: 108.08€

UBIQUITI AmpliFI HD Mesh Router (AFI-R), Home Wi-Fi system, 802.11b/g/n/a/ac, 26dbm, up to 1.75Gbps, Gbit 4 x LAN, 1 x WAN ports, USB port, 1.6" Touchscreen,

UBIQUITI AmpliFI (AFI-P-HD) HD Mesh Point
Sandėlyje neturime

UBIQUITI AmpliFI (AFI-P-HD) HD Mesh Point

Kodas: AFI-P-HD
ID: #1138

119.40€ su PVM

Kaina be PVM: 98.68€

UBIQUITI AmpliFI (AFI-P-HD) HD Mesh Point, 26dBm, 6x MIMO chains, 802.11ac standard, adjustable antenna, up to 1,750Mbps speed, to expand Amplifi system or existing wifi

UBIQUITI AmpliFI (AFI-HD) Mesh Wifi System
Sandėlyje neturime

UBIQUITI AmpliFI (AFI-HD) Mesh Wifi System

Kodas: AFI-HD
ID: #1133

329.77€ su PVM

Kaina be PVM: 272.54€

UBIQUITI AmpliFi (AFI-HD) High Density AP/Router with two additional mesh points system, 4x Gbit LAN, 802.11ac (2,4/5GHz), 26dbm, package includes 1x AFI-R +2x MESH Points

UBIQUITI airCube-AC - airMAX Home Wi-Fi Access Point (ACB-AC)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI airCube-AC - airMAX Home Wi-Fi Access Point (ACB-AC)

Kodas: ACB-AC
ID: #1430

70.86€ su PVM

Kaina be PVM: 58.56€

Compact design, Dual-Band 802.11ac home Wi-Fi access point with integrated 24V PoE In/Out, 2x2 MIMO technology, 4x Gigabit Ethernet Ports

UBIQUITI airCube-ISP - airMAX Home Wi-Fi Access Point (ACB-ISP)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI airCube-ISP - airMAX namų „Wi-Fi“ prieigos taškas (ACB-ISP)

Kodas: ACB-ISP
ID: #1469

26.97€ su PVM

Kaina be PVM: 22.29€

Kompaktiškas dizainas, 802.11n namų „Wi-Fi“ prieigos taškas su integruotu 24 V „PoE In / Out“, 2x2 MIMO technologija, 4x 10/100 greito eterneto prievadai

UBIQUITI GPON Optical Line Terminal (OLT) UFiber OLT (UF-OLT)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI GPON Optical Line Terminal (OLT) UFiber OLT (UF-OLT)

OEM kodas: UF-OLT
Kodas: UF-OLT
ID: #1363

1415.76€ su PVM

Kaina be PVM: 1170.05€

8-Port GPON Optical Line Terminal with + 2x SFP+, Up to 2.488 Gbps TX and 1.244 Gbps RX

UBIQUITI UFiber OLT 4 GPON 4-Port Optical Line Terminal (UF-OLT-4)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UFiber Optinės linijos terminalas su 4 GPON prievadais (UF-OLT-4)

OEM kodas: UF-OLT-4
Kodas: UF-OLT-4
ID: #1588

913.14€ su PVM

Kaina be PVM: 754.66€

4-prievadų GPON optinės linijos terminalas su 1x SFP+ prievadu iki 2.488 Gbps TX ir 1.244 Gbps RX, iki 512 ONU - isviso (128 klientu per prievadą). Spintos, sienos ir darbalaukio tvirtinimas.

UBIQUITI UFiber ActiveEthernet, Fiber-to-Ethernet Converter (UF-AE)
Turime sandėlyje

UBIQUITI aktyviojo „Ethernet“, „Fiber-to-Ethernet“ keitiklis (UF-AE)

OEM kodas: UF‑AE
Kodas: UF-AE
ID: #1982

26.26€ su PVM

Kaina be PVM: 21.70€

„UFiber ™ Active Ethernet“ leidžia lengvai konvertuoti laikmeną iš optinio pluošto į varį. Jis palaiko 1 Gbps optinio pluošto „uplink“ spartą ir 10/100/1000 Ethernet spartą. „UFiber Active Ethernet“ gali būti maitinamas naudojant 24 V Passive PoE arba 802.3af ir yra suderinamas su visais „UFiber SFP“ moduliais

UBIQUITI GPON Optical Network Unit (ONU) UFiber Nano G (UF-Nano)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI GPON Optical Network Unit (ONU) UFiber Nano G (UF-Nano)

OEM kodas: UF-Nano
Kodas: UF-Nano
ID: #1360

65.04€ su PVM

Kaina be PVM: 53.75€

High-performance GPON ONU, GPON links of up to 20 km, integrates with Ubiquiti UFiber OLT and 3rd-Party OLT devices, 24V passive PoE, informational LED display

UBIQUITI Low-Cost GPON Optical Network Unit (ONU) UFiber loco (UF-LOCO)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Nebrangus GPON optinio tinklo vienetas (ONU) UFiber loco (UF-LOCO)

OEM kodas: UF-LOCO
Kodas: UF-LOCO
ID: #1540

44.35€ su PVM

Kaina be PVM: 36.65€

Tvirtas, labai efektyvus GPON CPE, pasižymintis ypač mažomis energijos sąnaudomis ir 24 V pasyvaus „PoE“ arba „Micro-USB“ maitinimo pasirinkimu. GPON jungtis iki 20 km, integracija su „Ubiquiti UFiber OLT“ ir trečiųjų šalių OLT įrenginiais.

UBIQUITI 4-Port GPON CPE Router with Wi-Fi (UF-WIFI)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 4-Port GPON CPE Router with Wi-Fi (UF-WIFI)

OEM kodas: UF-WIFI
Kodas: UF-WIFI
ID: #2358

72.78€ su PVM

Kaina be PVM: 60.15€

Sporting a sleek industrial design, the U Fiber WiFi is a robust, high‑performance GPON CPE that features an informational LED display with 4 Ethernet ports and WiFi

naujiena
UBIQUITI UFiber Instant Optical Transceiver (UF-Instant)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UFiber Instant Optical Transceiver (UF-Instant)

OEM kodas: UF-Instant
Kodas: UF-Instant
ID: #2359

37.52€ su PVM

Kaina be PVM: 31.01€

High‑performance GPON CPE in the form factor of an SFP module | features an SGMII Ethernet LAN port and is powered by SFP

UBIQUITI U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module (UF-GP-B+)
Turime sandėlyje

UBIQUITI U Fiber GPON OLT B klasės + SFP modulis (UF-GP-B+)

Kodas: UF-GP-B+
ID: #1389

70.51€ su PVM

Kaina be PVM: 58.27€

GPON SFP modulis skirtas „UBIQUITI UFiber OLT“

UBIQUITI U Fiber GPON OLT Class C+ SFP Module (UF‑GP‑C+)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI U optinis GPON OLT Class C+ SFP modulis (UF‑GP‑C+)

OEM kodas: UF-GP-C+
Kodas: UF-GP-C+
ID: #1805

75.32€ su PVM

Kaina be PVM: 62.25€

UF-GP-C + SFP modulis skirtas naudoti su UF-OLT. Tai yra vieno režimo SC/UPC modulis, teikiantis įeinančių duomenų srautą iki 1,25 Gbps ir išeinančių iki 2,5 Gbps.

UBIQUITI RJ45 Copper Ethernet to SFP port connector (UF-RJ45-1G)
Turime sandėlyje

UBIQUITI RJ45 modulis su varine Ethernet jungtimi į SFP prievadą (UF-RJ45-1G)

Kodas: UF-RJ45-1G
ID: #1471

15.50€ su PVM

Kaina be PVM: 12.81€

Palaikomos laikmenos - varis, jungties tipas - RJ45, duomenų perdavimo sparta - 10/100/1000 Mbps, kabelio atstumas - 100 m

UBIQUITI RJ45 Copper Ethernet to SFP+ port connector (UF-RJ45-10G)
Turime sandėlyje

UBIQUITI RJ45 varinio eterneto į SFP+ prievadą jungtis (UF-RJ45-10G)

OEM kodas: UF-RJ45-10G
Kodas: UF-RJ45-10G
ID: #1621

64.72€ su PVM

Kaina be PVM: 53.49€

Palaikoma laikmena - varis, jungties tipas - RJ45, 1 Gbps (Cat 5e) - 100 m, 10 Gbps (Cat 6A) - 30 m

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ Module, 2pack (pair)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ moduliai, 2 vnt. (pora)

Kodas: UF-MM-10G
ID: #1210

38.66€ su PVM

Kaina be PVM: 31.95€

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ moduliai, daugiarežimis (Multi Mode), 10GBPS, 300M, RX / TX bangos ilgis 850nm, 2vnt.

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ Module, 20 pieces
Turime sandėlyje

UBIQUITI UF-MM-10G SFP+ moduliai, 20 vnt.

Kodas: UF-MM-10G-20
ID: #1212

347.97€ su PVM

Kaina be PVM: 287.58€

UBIQUITI UF-MM-10G-20 SFP+ moduliai, daugiarežimis (Multi-Mode), 10GBPS, 300M, RX/TX bangos ilgis 850nm, 20 vnt. pakuotė.

UBIQUITI UF-MM-1G SFP Module, 2pack (pair)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UF-MM-1G SFP modulis, 2 vnt. (pora)

Kodas: UF-MM-1G
ID: #1209

17.46€ su PVM

Kaina be PVM: 14.43€

UBIQUITI UF-MM-1G SFP modulis, daugiarežimis (Multi Mode), 1,25 GBPS, 550M, RX / TX bangos ilgis 850 nm, 2 vnt.

UBIQUITI UF-MM-1G SFP Module, 20 pieces
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UF-MM-1G SFP moduliai, 20 vnt.

Kodas: UF-MM-1G-20
ID: #1211

154.65€ su PVM

Kaina be PVM: 127.81€

UBIQUITI UF-MM-1G-20 SFP moduliai, daugiarežimis (Multi mode), 1,25 GBPS, 550M, RX / TX bangos ilgis 850nm, 20 vnt.

UBIQUITI SM BiDi SFP+ Module 2-Pack (UF-SM-10G-S)
Turime sandėlyje

UBIQUITI SM BiDi SFP+ Module 2-Pack (UF-SM-10G-S)

Kodas: UF-SM-10G-S
ID: #1119

160.34€ su PVM

Kaina be PVM: 132.51€

UBIQUITI UF-SM-10G-S SFP + modulis vieno režimo (Single Mode), „BiDi“, 10GBPS, 10KM, RX / TX bangos ilgis 1270/1330 nm, 2 vnt. (pora)

UBIQUITI SM BiDi SFP+ Module 20-Pack (UF-SM-10G-S-20)
Turime sandėlyje

UBIQUITI SM BiDi SFP+ moduliai 20 vnt. (UF-SM-10G-S-20)

Kodas: UF-SM-10G-S-20
ID: #1355

1464.66€ su PVM

Kaina be PVM: 1210.46€

UBIQUITI UF-SM-10G-S SFP + modulis vieno režimo (Single Mode), „BiDi“, 10GBPS, 10KM, RX / TX bangos ilgis 1270/1330 nm, 20 vnt. (10 porų)

UBIQUITI UF-SM-10G SFP+ Module, 2pack (pair)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UF-SM-10G SFP+ modulis, pakuotės viduje 2vnt. (pora)

Kodas: UF-SM-10G
ID: #1118

85.86€ su PVM

Kaina be PVM: 70.96€

UBIQUITI UF-SM-10G SFP+ modulis vieno režimo (Single-Mode), 10GBPS, 10KM, RX/TX bangos ilgis 1310nm, 2 vnt.

UBIQUITI UF-SM-10G-20 SFP+ Module, 20 pieces
Turime sandėlyje

UBIQUITI UF-SM-10G-20 SFP+ modulis, 20 vnt.

Kodas: UF-SM-10G-20
ID: #1136

791.46€ su PVM

Kaina be PVM: 654.10€

UBIQUITI UF-SM-10G SFP+ modulis vieno režimo (Single-Mode), 10GBPS, 10KM, RX/TX bangos ilgis 1310nm, 20 vnt.

Ubiquiti UF-SM-1G-S SM 3KM BiDi SFP Module 2-Pack
Sandėlyje neturime

Ubiquiti UF-SM-1G-S SM 3KM BiDi SFP modulis 2 vnt.

Kodas: UF-SM-1G-S
ID: #1120

24.10€ su PVM

Kaina be PVM: 19.92€

UBIQUITI UF-SM-1G-S SFP modulis, vieno režimo(Single Mode), „BiDi“, 1 GBPS, 3KM, RX / TX bangos ilgis 1310/1550 nm, 2 vnt. (pora)

UBIQUITI UF-SM-1G-S-20 SM 3KM BiDi SFP Module 20-Pack
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UF-SM-1G-S-20 SM 3KM BiDi SFP modulis 20 vnt.

Kodas: UF-SM-1G-S-20
ID: #1276

196.72€ su PVM

Kaina be PVM: 162.58€

UBIQUITI UF-SM-1G-S-20 SFP modulis, vieno režimo(Single Mode), „BiDi“, 1 GBPS, 3KM, RX / TX bangos ilgis 1310/1550 nm, 20 vnt. (10 porų)

UBIQUITI FC-SM-100 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 100ft, 30m
Sandėlyje neturime

UBIQUITI FC-SM-100 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 100ft, 30m

Kodas: FC-SM-100
ID: #1277

59.87€ su PVM

Kaina be PVM: 49.48€

UBIQUITI FC-SM-100 Single-Mode LC Fiber Cable, 100ft or 30m length, Six-Strand, 6 prefabricated LC connectors on each side, Outdoor-Rated Jacket with Ripcord

Ubiquiti FC-SM-200 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 200ft, 60m
Turime sandėlyje

Ubiquiti FC-SM-200 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 200ft, 60m

Kodas: FC-SM-200
ID: #1263

86.42€ su PVM

Kaina be PVM: 71.42€

UBIQUITI FC-SM-200 Single-Mode LC Fiber Cable, 200ft or 60m length, Six-Strand, 6 prefabricated LC connectors on each side, Outdoor-Rated Jacket with Ripcord

Ubiquiti FC-SM-300 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 300ft, 100m
Turime sandėlyje

Ubiquiti FC-SM-300 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 300ft, 100m

Kodas: FC-SM-300
ID: #1264

118.27€ su PVM

Kaina be PVM: 97.74€

UBIQUITI FC-SM-300 Single-Mode LC Fiber Cable, 300ft or 100m length, Six-Strand, 6 prefabricated LC connectors on each side, Outdoor-Rated Jacket with Ripcord

UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 meter (UDC-1)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi tiesiogiai pajungiamas vario laidas, 10 Gbps, 1 metras (UDC-1)

Kodas: UDC-1
ID: #1381

16.71€ su PVM

Kaina be PVM: 13.81€

SFP+ pasyvus kabelis skirtas 10G Ethernet ir 10G Optinio pluošto tinklams.

UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 meters (UDC-2)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi tiesiogiai pajungiamas vario laidas, 10 Gbps, 2 meters (UDC-2)

Kodas: UDC-2
ID: #1382

20.90€ su PVM

Kaina be PVM: 17.27€

SFP+ pasyvus kabelis skirtas 10G Ethernet ir 10G Optinio pluošto tinklams.

UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 meters (UDC-3)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi tiesiogiai pajungiamas vario laidas, 10 Gbps, 3 meters (UDC-3)

Kodas: UDC-3
ID: #1383

25.07€ su PVM

Kaina be PVM: 20.72€

SFP+ pasyvus kabelis skirtas 10G Ethernet ir 10G Optinio pluošto tinklams.

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 0.5 meter (UOC-0.5)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 0.5 metro (UOC-0.5)

Kodas: UOC-0.5
ID: #1385

5.05€ su PVM

Kaina be PVM: 4.17€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 1 meter (UOC-1)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 1 metro (UOC-1)

Kodas: UOC-1
ID: #1384

6.07€ su PVM

Kaina be PVM: 5.02€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 2 meters (UOC-2)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 2 metrai

Kodas: UOC-2
ID: #1386

7.05€ su PVM

Kaina be PVM: 5.83€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 3 meters (UOC-3)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 3 metrai (UOC-3)

Kodas: UOC-3
ID: #1387

7.99€ su PVM

Kaina be PVM: 6.60€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 5 meter (UOC-5)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 5 metrai (UOC-5)

Kodas: UOC-5
ID: #1388

8.85€ su PVM

Kaina be PVM: 7.31€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

UBIQUITI EdgePoint Outdoor Router 6 (EP-R6)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI EdgePoint Outdoor Router 6 (EP-R6)

Kodas: EP-R6
ID: #1002

106.43€ su PVM

Kaina be PVM: 87.96€

UBIQUITI EdgePoint Outdoor Router 6 (EP-R6), 5x Gbit LAN, 1x SFP port, PoE, Terminal Block,

UBIQUITI EdgePoint Outdoor Router 8 (EP-R8)
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgePoint Outdoor Router 8 (EP-R8)

Kodas: EP-R8
ID: #1003

407.10€ su PVM

Kaina be PVM: 336.45€

UBIQUITI EdgePoint Outdoor Router 8 (EP-R8), WISP control point with 6 x Gbit LAN, 2 x Gbit LAN/SFP combination ports, 600Mhz CPU, 2GB RAM, 9 x RJ45 ports supports POE

UBIQUITI EdgePoint Outdoor Switch 16 (EP-S16)
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgePoint Outdoor Switch 16 (EP-S16)

Kodas: EP-S16
ID: #1004

440.08€ su PVM

Kaina be PVM: 363.70€

UBIQUITI EdgePoint Outdoor Switch 16 (EP-S16) with Dual Poe-in or Terminal Block power in, 16x Gbit Poe Lan ports, 1x RJ45 console port, 2x SFP+ ports

UBIQUITI AirFiber 11FX Licensed Backhaul Radio (AF-11FX)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI AirFiber 11FX licencijuotas atgalinio ryšio įrenginys (AF-11FX)

Kodas: AF-11FX
ID: #1423

583.29€ su PVM

Kaina be PVM: 482.06€

Radijo imtuvas, sukurtas lauko PtP tiltams ir "Carrier-class" tinklo perėjimui, naudojant licencijuotą 11 GHz radijo juostą. Iki 1,2+ Gbps pralaidumas, 300+ km nuotolis, ypač mažas velavimas, Full-Duplex, SISO / MIMO belaidžiai režimai, INVICTUS 2 IC procesorius, Gigabito LAN prievadas, žemos juostos dvipusio ryšio įrenginys ir (arba) aukšto diapazono dvipusio ryšio įrenginiai NEĮSKAIČIUOTI !!!

UBIQUITI AirFiber AF24
Turime sandėlyje

UBIQUITI AirFiber AF24

Kodas: AF24
ID: #537

1412.35€ su PVM

Kaina be PVM: 1167.23€

UBIQUITI AF-24, AirFiber 24 GHz Point-to-Point 1.4Gbps+ Radio, worldwide license free

UBIQUITI AirFiber 24HD (AF-24HD)
Turime sandėlyje

UBIQUITI AirFiber 24HD (AF-24HD)

Kodas: AF-24HD
ID: #829

2808.77€ su PVM

Kaina be PVM: 2321.30€

UBIQUITI AF-24HD, AirFiber 24 GHz High Power Point-to-Point 2Gbps+ Radio, worldwide license free

UBIQUITI AirFiber5 (AF-5)
Turime sandėlyje

UBIQUITI AirFiber5 (AF-5)

Kodas: AF-5
ID: #717

949.52€ su PVM

Kaina be PVM: 784.73€

UBIQUITI AF-5, AirFiber 5, Point-to-Point 5.470-5.950GHz 1Gbps+ Radio

UBIQUITI AirFiber5U (AF5U)
Turime sandėlyje

UBIQUITI AirFiber5U (AF5U)

Kodas: AF5U
ID: #707

949.52€ su PVM

Kaina be PVM: 784.73€

UBIQUITI AF-5U, AirFiber 5U, Point-to-Point 5.7-6.2GHz 1Gbps+ Radio

UBIQUITI AF-MPx4 Airfiber 4x4 MIMO Multiplexer
Turime sandėlyje

UBIQUITI AF-MPx4 Airfiber 4x4 MIMO Multiplexer

Kodas: AF-MPx4
ID: #1056

79.61€ su PVM

Kaina be PVM: 65.79€

UBIQUITI AF-MPx4 Airfiber 4x4 MIMO Multiplexer, Aggregate Throughput up to 1+ Gbps, Up to 1 Redundant Link

UBIQUITI AF-MPx8 Airfiber 8x8 MIMO Multiplexer
Turime sandėlyje

UBIQUITI AF-MPx8 Airfiber 8x8 MIMO Multiplexer

Kodas: AF-MPx8
ID: #1057

108.61€ su PVM

Kaina be PVM: 89.76€

UBIQUITI AF-MPx8 Airfiber 8x8 MIMO Multiplexer, Aggregate Throughput up to 2+ Gbps, Up to 3 Redundant Link

Ubiquiti AF-11FX-DUP-L Low-Band Duplexer for MIMO Opeartion (accessory for airFiber 11FX)
Sandėlyje neturime

Ubiquiti AF-11FX-DUP-L Low-Band Duplexer for MIMO Opeartion (accessory for airFiber 11FX)

Kodas: AF-11FX-DUP-L
ID: #1311

180.81€ su PVM

Kaina be PVM: 149.43€

Low-Band Duplexer for airFiber 11FX

Ubiquiti AF-11FX-DUP-H High-Band Duplexer for MIMO Opeartion (accessory for airFiber 11FX)
Sandėlyje neturime

Ubiquiti AF-11FX-DUP-H High-Band Duplexer for MIMO Opeartion (accessory for airFiber 11FX)

Kodas: AF-11FX-DUP-H
ID: #1310

180.81€ su PVM

Kaina be PVM: 149.43€

High-Band Duplexer for airFiber 11FX

UBIQUITI airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput (AF60)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput (AF60)

OEM kodas: AF60
Kodas: AF60
ID: #2381

283.83€ su PVM

Kaina be PVM: 234.57€

1x Gigabit LAN port | 60 GHz radio with 5 GHz radio backup | Antenna Gain: 11dBi for 5 GHz, 38dBi for 60 GHz | Low-interference 60 Ghz spectrum | Long range, up to 2 km | Integrated GPS | Dedicated management radio

UBIQUITI 5-Port PoE Managed Switch EdgeSwitch 5XP (ES-5XP)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 5-prievadų PoE valdomas komutatorius EdgeSwitch 5XP (ES-5XP)

OEM kodas: ES-5XP
Kodas: ES-5XP
ID: #1581

80.26€ su PVM

Kaina be PVM: 66.33€

5 Gigabit „PoE“ prievadai, 24 V konfigūruojamas pasyvus „PoE“, „EdgeSwitch XP“ konfigūracijos sąsaja, montuojamas ant sienos

UBIQUITI 8-Port PoE Managed Switch EdgeSwitch 8XP (ES-8XP)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 8-prievadų PoE valdomas komutatorius EdgeSwitch 8XP (ES-8XP)

OEM kodas: ES-8XP
Kodas: ES-8XP
ID: #1582

165.39€ su PVM

Kaina be PVM: 136.69€

8 gigabit „PoE“ prievadai, 24V / 48V konfigūruojamas pasyvus PoE, 150 W galingumas, „EdgeSwitch XP“ konfigūracijos sąsaja, tvirtas viso metalo ir guminis korpusas

UBIQUITI 10-Port (2 SFP) Managed Switch EdgeSwitch 10X (ES-10X)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 10-Port (2 SFP) Managed Switch EdgeSwitch 10X (ES-10X)

OEM kodas: ES-10X
Kodas: ES-10X
ID: #1658

101.20€ su PVM

Kaina be PVM: 83.64€

8x Gigabit LAN Ports, 2x SFP Ports, Supports PoE Input on Port 1, Software-selectable PoE Passthrough on Port 8, Non-Blocking 10 Gbps Throughput, EdgeSwitch XP Configuration Interface, Tough Full Metal and Rubber Casing

UBIQUITI 10-Port (2 SFP) PoE Managed Switch EdgeSwitch 10XP (ES-10XP)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 10-Port (2 SFP) PoE valdomas komutatorius EdgeSwitch 10XP (ES-10XP)

Kodas: ES-10XP
ID: #1657

113.72€ su PVM

Kaina be PVM: 93.98€

8x gigabito konfigūruojami 24 V pasyvūs „PoE“ prievadai (15W kiekvienam portui), 2x SFP jungtys, neužblokuojantis 10 Gbps pralaidumo, „EdgeSwitch XP“ konfigūracijos sąsaja, tvirtas viso metalo ir gumos korpusas

UBIQUITI 10G Rack-Mountable UniFi Application Server (UAS-XG)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 10G montuojamas UniFi Serveris (UAS-XG)

Kodas: UAS-XG
ID: #1487

1845.60€ su PVM

Kaina be PVM: 1525.29€

„Intel Xeon D-1521“ procesorius, dvigubi 3,5 “kietųjų diskų skyriai su iš anksto įdiegtais 2 x 2 TB standžiaisiais diskais, 120 GB vidinio SSD OS ir programoms, 32 GB DDR4, x2 10G „Ethernet “ prievadai, x2 USB 3.0 prievadai (galiniai) , x2 USB 2.0 prievadai (priekis), „Bluetooth“ pradiniai sąrankai, 1x 1G IPMI Ethernet prievadas, 1x VGA prievadas, iš anksto įdiegta „UniFi®“ ir „UniFi Video®“ programinė įranga

UBIQUITI UniFi Protect Network Video Recorder (UNVR)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Protect Network Video Recorder (UNVR)

OEM kodas: UNVR
Kodas: UNVR
ID: #2405

301.35€ su PVM

Kaina be PVM: 249.05€

4x 2.5"/3.5" Drive bays | 1x 10G SFP+ port | 1x Gigabit RJ45 port | 1U rackmountable (kit included) | Supports USP-RPS for PSU failover | up to 30 days of 4K video storage for 15 cameras or Full HD video storage for 50 cameras

UBIQUITI UniFi NVR, 2TB Network Video Recorder (UVC-NVR-2TB)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi NVR, 2TB Network Video Recorder (UVC-NVR-2TB)

Kodas: UVC-NVR-2TB
ID: #1464

360.48€ su PVM

Kaina be PVM: 297.92€

UBIQUITI Unifi NVR UVC-NVR- Dedicated Hardware NVR (VIDEO Recorder) with Unifi Video Software, up to 20 cameras, 2TB build in hard drive, 4 x USB ports

UBIQUITI UniFi Protect ViewPort PoE (UFP-VIEWPORT)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Protect ViewPort PoE (UFP-VIEWPORT)

OEM kodas: UFP-VIEWPORT
Kodas: UFP-VIEWPORT
ID: #2402

203.41€ su PVM

Kaina be PVM: 168.11€

Designed for Uni Protect camera feeds on an HDMI display | up to 16 cameras | HDMI video output up to 4K @ 30 fps | Powered by Power over Ethernet up to 1 Gbps

UBIQUITI UniFi Protect G4-PRO Camera (UVC-G4-PRO)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi vaizdo stebėjimo, apsaugos kameros G4-PRO (UVC-G4-PRO)

OEM kodas: UVC-G4-PRO
Kodas: UVC-G4-PRO
ID: #1798

452.59€ su PVM

Kaina be PVM: 374.04€

Itin raiški 4K Ultra HD rezoliucija (3840 x 2160, 24 FPS), 3X optinis priartinantis objektyvas, vidaus ir lauko naudojimui (IP67), jutiklis OS08A20, 1/1.8", F 4.24-12.66 mm, ƒ/1.53 to ƒ/3.3, su mikrofonu, H.264, infraraudonųjų spindulių LED, sienų/lubų/stulpo tvirtinimas, palaiko 802.3af/802.3at (PoE adapteris nepridėtas)

UBIQUITI UniFi Protect G4-PRO Camera, 3 pack (UVC-G4-PRO-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi UVC-G4-PRO IP kameros, pakuotėje 3 vnt (UVC-G4-PRO-3)

OEM kodas: UVC-G4-PRO-3
Kodas: UVC-G4-PRO-3
ID: #1772

1358.90€ su PVM

Kaina be PVM: 1123.06€

4K Ultra HD rezoliucija (3840 x 2160, 24 FPS), 3X priartinantis optinis objektyvas, vidaus ir lauko naudojimui (IP67), jutiklis OS08A20, 1/1.8", F 4.24-12.66 mm, ƒ/1.53 to ƒ/3.3, įmontuotas mikrofonas, H.264, infraraudonųjų spindulių LED, gali būti montuojama prie sienų/lubų/stulpo, palaiko 802.3af/802.3at standarto POE (PoE adapteris nepridedamas).

UBIQUITI UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-BULLET)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-BULLET)

OEM kodas: UVC-G4-BULLET
Kodas: UVC-G4-BULLET
ID: #2412

191.66€ su PVM

Kaina be PVM: 158.40€

4MP (1440p) | 24fps | H.264 | Night Vision | Built-in Mic | IPX4 Weatherproof | IK04 Resistance | View Angle H: 80°, V: 60°, D: 111°

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 PRO 1080p Weatherproof with Optical Zoom (UVC-G3-PRO)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi vaizdo kamera G3 PRO 1080p, atspari blogoms oro sąlygoms, optinis priartinimas (UVC-G3-PRO)

Kodas: UVC-G3-PRO
ID: #1486

270.64€ su PVM

Kaina be PVM: 223.67€

Unifi vaizdo kamera „UVC G3 PRO“, skirta naudoti patalpoje arba lauke, 1080p raiška, 30 FPS, 3X artinimo objektyvas, EFL 3–9 mm, nuo ƒ / 1,2 iki ƒ / 2,1, įmontuotas mikrofonas, H.264, infraraudonųjų spindulių šviesos diodai , Sieninis / Lubinis / Polinis tvirtinimas, palaiko 802.3af / 802.3at PoE (PoE adapteris neįskaičiuotas)

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 micro (UVC-G3-MICRO)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 micro (UVC-G3-MICRO)

Kodas: UVC-G3-MICRO
ID: #1460

183.65€ su PVM

Kaina be PVM: 151.78€

1080p Full HD resolution, 30 FPS, EFL 2.7 mm, ƒ/2.2, Dual-Band Wi-Fi, Mic and Speaker for Two-Way Audio, H.264, Infrared LEDs, Wall/Ceiling/Pole Mount, 24V Passive PoE (AC and instant PoE adapters included)

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 micro, 5 pack (UVC-G3-MICRO-5)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi vaizdo kameros G3 micro, 5 vnt (UVC-G3-MICRO-5)

Kodas: UVC-G3-MICRO-5
ID: #1632

863.11€ su PVM

Kaina be PVM: 713.31€

1080p „Full HD“ raiška, 30 FPS, EFL 2,7 mm,, / 2,2, dviejų dažnių „Wi-Fi“, mikrofonas ir garsiakalbis dvipusiam garsui, H.264, infraraudonųjų spindulių šviesos diodai. Laikiklis tvirtinamas prie Sienos, lubų, stulpo. 24 V pasyvus PoE (Įeina kintamosios srovės ir momentiniai „PoE“ adapteriai)

UniFi Video G3-FLEX Camera (UVC-G3-FLEX)
Sandėlyje neturime

UniFi Vaizdo kamera G3-FLEX (UVC-G3-FLEX)

OEM kodas: UVC-G3-FLEX
Kodas: UVC-G3-FLEX
ID: #1538

75.06€ su PVM

Kaina be PVM: 62.03€

1080p vidaus / lauko IP kamera su infraraudonųjų spindulių ir 802.3af palaikymu

UBIQUITI Ceiling Mount for UVC-G3-FLEX (UVC-G3-F-C)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Prie lubų montuojamas laikiklis UVC-G3-FLEX kamerai (UVC-G3-F-C)

OEM kodas: UVC-G3-F-C
Kodas: UVC-G3-F-C
ID: #1627

9.83€ su PVM

Kaina be PVM: 8.12€

„Ubiquiti“ Prie pakabinamų lubų montuojamas laikiklis UVC-G3-FLEX kamerai

UBIQUITI Ceiling Mount for UVC-G3-FLEX,  3 pack (UVC-G3-F-C-3)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Prie lubų montuojami laikikliai UVC-G3-FLEX kameroms, 3 vnt (UVC-G3-F-C-3)

Kodas: UVC-G3-F-C-3
ID: #2009

53.63€ su PVM

Kaina be PVM: 44.32€

„Ubiquiti“ Prie pakabinamų lubų montuojami laikikliai UVC-G3-FLEX kameroms

UBIQUITI UVC G3 LED IR Range Extender
Turime sandėlyje

UBIQUITI UVC G3 LED IR Range Extender

Kodas: UVC-G3-LED
ID: #1082

69.37€ su PVM

Kaina be PVM: 57.33€

UBIQUITI UVC-G3-LED Unifi Video Camera G3 IR Range Extender Accessory, Extends IR Range Up To 25m, 6x IR LEDS, Powers from UVC-G3 camera

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 Bullet (UVC-G3-BULLET)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi vaizdo stebėjimo kamera G3 Bullet (UVC-G3-BULLET)

OEM kodas: UVC-G3-BULLET
Kodas: UVC-G3-BULLET
ID: #1799

133.05€ su PVM

Kaina be PVM: 109.96€

Lauko ir vidaus naudojimui, Rezoliucija: 1080p, 30 FPS, EFL 3.6 mm, ƒ/1.8, integruotas mikrofonas, H.264, infraraudonųjų spindulių LED, sienos/lubų/stulpo montavimas, palaiko 802.3af PoE arba 24V pasyvų PoE (PoE adapteris nepridėtas)

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 Bullet, 3 pack (UVC-G3-BULLET-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi vaizdo stebėjimo kameros G3 Bullet, 3 vnt (UVC-G3-BULLET-3)

OEM kodas: UVC-G3-BULLET-3
Kodas: UVC-G3-BULLET-3
ID: #1800

399.14€ su PVM

Kaina be PVM: 329.87€

Lauko ir vidaus naudojimui, Rezoliucija: 1080p, 30 FPS, EFL 3.6 mm, ƒ/1.8, integruotas mikrofonas, H.264, infraraudonųjų spindulių LED, sienos/lubų/stulpo montavimas, palaiko 802.3af PoE arba 24V pasyvų PoE (PoE adapteris nepridėtas)

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 Dome (UVC-G3-DOME)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 Dome (UVC-G3-DOME)

Kodas: UVC-G3-Dome
ID: #1014

133.05€ su PVM

Kaina be PVM: 109.96€

Unifi Video Dome Camera, 1080p resolution, 30 FPS, EFL 2.8 mm, ƒ/2.0, Built-in Microphone, H.264, Infrared LEDs, Wall/Ceiling Mount, supports 802.3af PoE or 24V Passive PoE

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 Dome, 3 pack (UVC-G3-Dome-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi vaizdo stebėjimo kameros G3 Dome, 3 vnt (UVC-G3-DOME-3)

OEM kodas: UVC-G3-Dome-3
Kodas: UVC-G3-Dome-3
ID: #1801

390.61€ su PVM

Kaina be PVM: 322.82€

Rezoliucija: 1080p, 30 FPS, EFL 2.8 mm, ƒ/2.0, integruotas mikrofonas, H.264, infraraudonųjų spindulių LED, sienos/lubų tvirtinimas, palaiko 802.3af PoE arba 24V pasyvų PoE (PoE adapteris nepridėtas)

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 Dome, 5 pack (UVC-G3-DOME-5)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi Video Camera G3 Dome, 5 pack (UVC-G3-DOME-5)

Kodas: UVC-G3-Dome-5
ID: #1084

626.57€ su PVM

Kaina be PVM: 517.83€

Unifi Video Dome Camera, 1080p resolution, 30 FPS, EFL 2.8 mm, ƒ/2.0, Built-in Microphone, H.264, Infrared LEDs, Wall/Ceiling Mount, supports 802.3af PoE or 24V Passive PoE (POE adapters NOT INCLUDED), 5 pack

UBIQUITI 3G12 AirMax 12dBi 3GHz DualOmni Antenna (AMO-3G12)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 3G12 AirMax 12dBi 3GHz DualOmni antena (AMO-3G12)

Kodas: AMO-3G12
ID: #669

138.74€ su PVM

Kaina be PVM: 114.66€

Ubiquiti AMO-3G12 - DualOmni 3GHz, 12dBi, „Next-Gen 2x2“ dvigubo poliškumo „MIMO Omni“ antena, orui atsparūs RF kabeliai ir "Rocket M“ tvirtinimo elementas.

Ubiquiti Air Max 13dBi 5GHz DualOmni Antenna (AMO-5G13)
Sandėlyje neturime

Ubiquiti Air Max 13dBi 5GHz DualOmni antena (AMO-5G13)

Kodas: AMO-5G13
ID: #397

144.41€ su PVM

Kaina be PVM: 119.35€

Ubiquiti - AMO-5G13 - DualOmni 5GHz, 13dBi, „Next-Gen 2x2“ dvigubo poliškumo „MIMO Omni“ antena, orui atsparūs RF kabeliai ir "Rocket M“ tvirtinimo elementas.

Ubiquiti Air Max 10dBi 5GHz DualOmni Antenna (AMO-5G10)
Turime sandėlyje

Ubiquiti Air Max 10dBi 5GHz DualOmni antena (AMO-5G10)

Kodas: AMO-5G10
ID: #396

111.44€ su PVM

Kaina be PVM: 92.10€

Ubiquiti - AMO-5G10 - DualOmni 5GHz, 10dBi, „Next-Gen 2x2“ dvigubo poliškumo „MIMO Omni“ antena, orui atsparūs RF kabeliai ir "Rocket M“ tvirtinimo elementas.

Ubiquiti Air Max 13dBi 2.4GHz DualOmni Antenna (AMO-2G13)
Turime sandėlyje

Ubiquiti Air Max 13dBi 2.4GHz DualOmni antena (AMO-2G13)

Kodas: AMO-2G13
ID: #395

214.92€ su PVM

Kaina be PVM: 177.62€

Ubiquiti AMO-2G13 - DualOmni 2.4GHz, 13dBi, „Next-Gen 2x2“ dvigubo poliškumo „MIMO Omni“ antena, orui atsparūs RF kabeliai ir "Rocket M“ tvirtinimo elementas.

Ubiquiti Air Max 10dBi 2.4GHz DualOmni Antenna (AMO-2G10)
Turime sandėlyje

Ubiquiti Air Max 10dBi 2.4GHz DualOmni antena (AMO-2G10)

Kodas: AMO-2G10
ID: #394

156.92€ su PVM

Kaina be PVM: 129.69€

Ubiquiti AMO-2G10 - DualOmni 2.4GHz, 10dBi, „Next-Gen 2x2“ dvigubo poliškumo „MIMO Omni“ antena, orui atsparūs RF kabeliai ir "Rocket M“ tvirtinimo elementas.

UBIQUITI AP-5AC-90-HD Airprism sector antenna
Turime sandėlyje

UBIQUITI AP-5AC-90-HD Airprism sector antenna

Kodas: AP-5AC-90-HD
ID: #1055

395.73€ su PVM

Kaina be PVM: 327.05€

Ubiquiti AP-5AC-90-HD Airprism 3x30deg sector antenna for Rocket 5AC-Prism, 22dbi, 802.11AC, MiMo 2x2

Ubiquiti AM-5AC22-45 22dBi 5AC Sector antenna
Turime sandėlyje

Ubiquiti AM-5AC22-45 22dBi 5AC Sector antenna

Kodas: AM-5AC22-45
ID: #790

172.85€ su PVM

Kaina be PVM: 142.85€

Ubiquiti AM-5AC22-45 -5GHz 22dBi 45deg 802.11AC Sector Antenna (2x2 MiMO)

Ubiquiti AM-5AC21-60 21dBi 5AC Sector antenna
Sandėlyje neturime

Ubiquiti AM-5AC21-60 21dBi 5AC Sector antenna

Kodas: AM-5AC21-60
ID: #811

171.71€ su PVM

Kaina be PVM: 141.91€

Ubiquiti AM-5AC21-60 -5GHz 21dBi 60deg 802.11AC Sector Antenna (2x2 MiMo)

Ubiquiti Airmax Titanium 5Ghz Mid Gain AM-M-V5G-TI
Sandėlyje neturime

Ubiquiti Airmax Titanium 5Ghz Mid Gain AM-M-V5G-TI

Kodas: AM-M-V5G-Ti
ID: #645

155.79€ su PVM

Kaina be PVM: 128.75€

Ubiquiti Airmax Titanium Mid Gain 5Ghz AM-M-V5G-TI Variable Beam Sector 60-120 Deg Antenna

Ubiquiti Airmax Titanium 5Ghz AM-V5G-TI Sector
Sandėlyje neturime

Ubiquiti Airmax Titanium 5Ghz AM-V5G-TI Sector

Kodas: AM-V5G-TI
ID: #476

202.41€ su PVM

Kaina be PVM: 167.28€

Ubiquiti Airmax Titanium 5Ghz AM-V5G-TI Variable Beam Sector 60-120 Deg Antenna

Ubiquiti Airmax Titanium 2Ghz AM-V2G-TI Sector
Turime sandėlyje

Ubiquiti Airmax Titanium 2Ghz AM-V2G-TI Sector

Kodas: AM-V2G-TI
ID: #549

250.18€ su PVM

Kaina be PVM: 206.76€

Ubiquiti Airmax Titanium 2Ghz AM-V2G-TI Variable Beam Sector 60-120 Deg Antenna

Ubiquiti AirMax 18dBi 3GHz Sector Antenna (AM-3G18-120)
Turime sandėlyje

Ubiquiti AirMax 18dBi 3GHz Sector Antenna (AM-3G18-120)

OEM kodas: AM-3G18-120
Kodas: AM-3G-18
ID: #668

171.71€ su PVM

Kaina be PVM: 141.91€

Ubiquiti Air Max 3GHz Sector Antenna AM-3G18-120, 2x2 MIMO, 18dBi, 120 degrees beamwidth, recommended for Ubiquiti Rocket M3 Radio

Ubiquiti Air Max 19dBi 5GHz Sector Antenna (AM-5G19-120)
Turime sandėlyje

Ubiquiti Air Max 19dBi 5GHz Sector Antenna (AM-5G19-120)

OEM kodas: AM-5G19-120
Kodas: AM-5G-19
ID: #255

119.40€ su PVM

Kaina be PVM: 98.68€

Ubiquiti Air Max 5GHz Sector Antenna, Dual Polarization, MIMO, 19dBi, 120 degrees beamwidth, recommended for Ubiquiti Rocket M Platform.

Ubiquiti Air Max 20dBi 5GHz Sector Antenna (AM-5G20-90)
Sandėlyje neturime

Ubiquiti Air Max 20dBi 5GHz Sector Antenna (AM-5G20-90)

OEM kodas: AM-5G20-90
Kodas: AM-5G-20
ID: #254

119.40€ su PVM

Kaina be PVM: 98.68€

Ubiquiti Air Max 5GHz Sector Antenna, Dual Polarization, MIMO, 20dBi, 90 degrees beamwidth, recommended for Ubiquiti Rocket M Platform.

Ubiquiti Air Max 17dBi 5GHz Sector Antenna (AM-5G17-90)
Turime sandėlyje

Ubiquiti Air Max 17dBi 5GHz Sector Antenna (AM-5G17-90)

OEM kodas: AM-5G17-90
Kodas: AM-5G-17
ID: #256

68.80€ su PVM

Kaina be PVM: 56.86€

Ubiquiti Air Max 5GHz Sector Antenna, Dual Polarization, MIMO, 17dBi, 90 degrees beamwidth, recommended for Ubiquiti Rocket M Platform.

Ubiquiti Air Max 16dBi 5GHz Sector Antenna (AM-5G16-120)
Turime sandėlyje

Ubiquiti Air Max 16dBi 5GHz Sector Antenna (AM-5G16-120)

OEM kodas: AM-5G16-120
Kodas: AM-5G-16
ID: #257

68.80€ su PVM

Kaina be PVM: 56.86€

Ubiquiti Air Max 5GHz Sector Antenna, Dual Polarization, MIMO, 16dBi, 120 degrees beamwidth, recommended for Ubiquiti Rocket M Platform.

Ubiquiti Air Max 16dBi 2.4GHz Sector Antenna (AM-2G16-90)
Turime sandėlyje

Ubiquiti Air Max 16dBi 2.4GHz Sector Antenna (AM-2G16-90)

OEM kodas: AM-2G16-90
Kodas: AM-2G-16
ID: #306

119.40€ su PVM

Kaina be PVM: 98.68€

Ubiquiti Air Max 2.4GHz Sector Antenna, Dual Polarization, MIMO, 16dBi, 90 degrees beamwidth, recommended for Ubiquiti Rocket M Platform.

Ubiquiti Air Max 15dBi 2.4GHz Sector Antenna (AM-2G15-120)
Sandėlyje neturime

Ubiquiti Air Max 15dBi 2.4GHz Sector Antenna (AM-2G15-120)

OEM kodas: AM-2G15-120
Kodas: AM-2G-15
ID: #305

119.40€ su PVM

Kaina be PVM: 98.68€

Ubiquiti Air Max 2.4GHz Sector Antenna, Dual Polarization, MIMO, 15dBi, 120 degrees beamwidth, recommended for Ubiquiti Rocket M Platform.

UBIQUITI RocketDish airMAX™ Carrier Class 2x2 PtP Bridge Dish Antenna (RD-2G24)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI RocketDish airMAX™ Carrier Class 2x2 PtP Bridge parabolinė antena (RD-2G24)

OEM kodas: RD-2G24
Kodas: RD-2G24
ID: #1563

139.88€ su PVM

Kaina be PVM: 115.60€

Ubiquiti Air Max 2.4GHz parabolinė antena, dviguba polarizacija, MIMO, 24dBi, rekomenduojama „Ubiquiti Rocket M“ platformai

Ubiquiti RocketDish 3G 26dbi
Turime sandėlyje

Ubiquiti RocketDish 3G 26dbi

Kodas: RD3G-26
ID: #350

201.27€ su PVM

Kaina be PVM: 166.34€

Ubiquiti Air Max 3G, 3.3-3.8GHz Dish Antenna, Dual Polarization, MIMO, 26dBi, recommended for Ubiquiti Rocket M Platform

UBIQUITI airFiber® X 2.4 GHz Carrier Backhaul Radio (AF-2X)
Turime sandėlyje

UBIQUITI airFiber® X 2.4 GHz Carrier Backhaul Radio (AF-2X)

Kodas: AF-2X
ID: #1468

452.59€ su PVM

Kaina be PVM: 374.04€

Frequency - 2.4 GHz, throughput - up to 687 Mbps, range - up to 200+ km, Gigabit LAN port, GPS

UBIQUITI airFiber® X antenna (AF-2G24-S45)
Turime sandėlyje

UBIQUITI airFiber® X antenna (AF-2G24-S45)

Kodas: AF-2G24-S45
ID: #1467

175.12€ su PVM

Kaina be PVM: 144.73€

2.4 GHz, 24 dBi, Slant 45 Antenna for airFiber®

UBIQUITI AirFiber 3X (AF-3X) Radio
Turime sandėlyje

UBIQUITI AirFiber 3X (AF-3X) Radio

Kodas: AF-3X
ID: #919

714.13€ su PVM

Kaina be PVM: 590.19€

UBIQUITI AirFiber 3X (AF-3X), 3.30-3.90GHz Backhaul Radio, 500 + Mbps Throughput for up to 200+ km in range, Gigabit LAN port, GPS

Ubiquiti AirFiberX Antenna AF-3G26-S45
Sandėlyje neturime

Ubiquiti AirFiberX Antenna AF-3G26-S45

Kodas: AF-3G26-S45
ID: #920

239.94€ su PVM

Kaina be PVM: 198.30€

Ubiquiti AF-3G26-S45 AirFiberX 3Ghz Antenna 26dbi, recommended for Ubiquiti AirfiberX Platform

UBIQUITI AirFiber 5X (AF-5X) Radio
Sandėlyje neturime

UBIQUITI AirFiber 5X (AF-5X) Radio

Kodas: AF-5X
ID: #828

366.62€ su PVM

Kaina be PVM: 302.99€

UBIQUITI AirFiber 5X (AF-5X), 5.15-5.95GHz Backhaul Radio, 500 + Mbps Throughput, Gigabit LAN port, GPS

UBIQUITI 5 GHz Carrier Radio with LTU Technology (AF-5XHD)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 5 GHz Carrier bevielis įrenginys su LTU technologija (AF-5XHD)

OEM kodas: AF-5XHD
Kodas: AF-5XHD
ID: #1511

377.53€ su PVM

Kaina be PVM: 312.01€

Realus pralaidumas iki 1 Gbps, iki 100 km nuotolis, Gigabito LAN prievadas, 2 milijonai + paketų per sekundę, 4096QAM moduliacija, patentuotas RF filtravimas, GPS sinchronizacija

Ubiquiti AirFiberX Antenna AF-5G23-S45
Turime sandėlyje

Ubiquiti AirFiberX Antenna AF-5G23-S45

Kodas: AF-5G23-S45
ID: #882

90.97€ su PVM

Kaina be PVM: 75.18€

Ubiquiti AF-5G23-S45 AirFiberX 5Ghz Antenna 23dbi, recommended for Ubiquiti AirfiberX Platform

Ubiquiti AirFiberX Antenna AF-5G30-S45
Turime sandėlyje

Ubiquiti AirFiberX Antenna AF-5G30-S45

Kodas: AF-5G30-S45
ID: #843

108.03€ su PVM

Kaina be PVM: 89.28€

Ubiquiti AF-5G30-S45 AirFiberX 5Ghz Antenna 30dbi, recommended for Ubiquiti AirfiberX Platform

Ubiquiti AirFiberX Antenna AF-5G34-S45
Turime sandėlyje

Ubiquiti AirFiberX Antenna AF-5G34-S45

Kodas: AF-5G34-S45
ID: #844

288.84€ su PVM

Kaina be PVM: 238.71€

Ubiquiti AF-5G34-S45 AirFiberX 5Ghz Antenna 34dbi, recommended for Ubiquiti AirfiberX Platform

UBIQUITI AirFiber X Antenna AF-11G35
Sandėlyje neturime

UBIQUITI AirFiber X Antenna AF-11G35

OEM kodas: AF-11G35
Kodas: AF-11G35
ID: #1331

318.40€ su PVM

Kaina be PVM: 263.14€

UBIQUITI AiFiber X 35 dBi dish antenna specially designed for the AF‑11FX radio, frequency: 11 GHz

UBIQUITI RocketDish 5G31 AC (RD-5G31-AC)
Turime sandėlyje

UBIQUITI RocketDish 5G31 AC (RD-5G31-AC)

Kodas: RD-5G31-AC
ID: #760

307.04€ su PVM

Kaina be PVM: 253.75€

UBIQUITI AirMAX RocketDish AC 5 GHz Duplex MIMO Antenna, 31 dBi, 2x RSMA, Radome and cables for Rocket M5/M5AC included

Ubiquiti RocketDish 30dbi (RD-5G30)
Turime sandėlyje

Ubiquiti RocketDish 30dbi (RD-5G30)

OEM kodas: RD-5G30
Kodas: RocketDish 5G-30
ID: #251

120.54€ su PVM

Kaina be PVM: 99.62€

Ubiquiti Air Max 5GHz Dish Antenna, Dual Polarization, MIMO, 30dBi, recommended for Ubiquiti Rocket M Platform

Radome for 2´ RocketDish 30dBi
Sandėlyje neturime

Radome for 2´ RocketDish 30dBi

Kodas: RAD-2RD
ID: #378

59.13€ su PVM

Kaina be PVM: 48.87€

Radome Cover for 2´ Ubiquiti Rocketdish RD-5G30

Ubiquiti RocketDish 34dbi
Turime sandėlyje

Ubiquiti RocketDish 34dbi

OEM kodas: RD-5G34
Kodas: RD-5G34
ID: #344

283.15€ su PVM

Kaina be PVM: 234.01€

Ubiquiti AirMAX Antenna Rocket Dish 5 GHz Duplex MIMO, 34 dBi, 2x RSMA, including accessories.

UBIQUITI Radome Cover for RD 34dBi Antenna
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Radome Cover for RD 34dBi Antenna

Kodas: RAD-3RD
ID: #379

96.65€ su PVM

Kaina be PVM: 79.88€

Radome Cover for 3-ft Ubiquiti Rocketdish RD-5G34 34dbi

UBIQUITI AF-5G-OMT-S45 -AirFiber OMT RD Conversion
Turime sandėlyje

UBIQUITI AF-5G-OMT-S45 -AirFiber OMT RD Conversion

Kodas: AF-5G-OMT-S45
ID: #823

32.71€ su PVM

Kaina be PVM: 27.03€

UBIQUITI AF-5G-OMT-S45 - AirFiber OMT RD Conversion Kit, Slant 45 - that converts the RocketDish RD-5G30 or RD-5G34 antenna for use with the AF-5X

UBIQUITI UniFi Cloud Key GEN2 Plus (UCK-G2-PLUS)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Cloud Key GEN2 Plus valdiklis (UCK-G2-PLUS)

OEM kodas: UCK-G2-PLUS
Kodas: UCK-G2-PLUS
ID: #1665

191.05€ su PVM

Kaina be PVM: 157.89€

Hibridinė „Cloud Key“ technologija su integruotu programų serveriu, visiškai integruota, atskiras „UniFi®“ valdiklis su 1TB HDD, kelių svetainių tinklo valdymas ir IP vaizdo stebėjimas, nuotolinė, privačios debesies prieiga prie „UniFi SDN“ ir „UniFi Protect“, 3 GB RAM atmintis, 8 -branduoliai, 2,0 GHz ARM procesorius, 32 GB eMMC atmintis, 1x 10/100/1000 Ethernet prievadas, 802.3af PoE arba USB-C maitinimas

UBIQUITI UniFi Cloud Key GEN2 (UCK-G2)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Cloud Key GEN2 valdiklis (UCK-G2)

Kodas: UCK-G2
ID: #1662

169.12€ su PVM

Kaina be PVM: 139.77€

"UniFi Cloud Key GEN2" – antros kartos hibridinis valdiklis su įdiegtu taikomųjų programų serveriu, „UniFi®“ valdikliu, Multi-site tinklo valdymu. Nuotolinis, privatus “Cloud“ priėjimas prie „UniFi“ tinklo. 2 GB RAM atmintis, 8 Core, 2,0 GHz ARM CPU, 32 GB eMMC atminties kortelė, 1x 10/100/1000 Ethernet jungtis, 802.3af PoE arba USB-C maitinimas.

UBIQUITI Cloud Key G2 Rack Mount Accessory (CKG2-RM)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Cloud Key G2 komutacinės spintos montavimo priedas (CKG2-RM)

OEM kodas: CKG2-RM
Kodas: CKG2-RM
ID: #1808

97.05€ su PVM

Kaina be PVM: 80.21€

19“ montavimo priedas skirtas CloudKey G2 arba CloudKey G2 Plus

UBIQUITI UniFi Cloud Key UC-CK
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Cloud Key UC-CK

Kodas: UC-CK
ID: #942

75.23€ su PVM

Kaina be PVM: 62.17€

UBIQUITI UniFi Cloud Key, UBNT-UC-CK - Central Hybrid Cloud management of Enterprise devices, Quad-Core SoC CPU, 1 GB RAM, PoE 48V 802.3af

UBIQUITI UniFi AC In-Wall AP (UAP-AC-IW)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi AC In-Wall AP (UAP-AC-IW)

Kodas: UAP-AC-IW
ID: #1215

86.42€ su PVM

Kaina be PVM: 71.42€

UBIQUITI UniFi AC In-Wall AP, UAP-AC-IW, up to 1167 Mbps in Wall AP/Hotspot 5 Ghz and 2,4 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x Gbit LAN, up to 250+ clients - indoor - POE unit is not included in package

UBIQUITI UniFi AC In-Wall AP 5-pack (UAP-AC-IW-5)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi AC In-Wall AP 5-pack (UAP-AC-IW-5)

Kodas: UAP-AC-IW-5
ID: #1315

426.43€ su PVM

Kaina be PVM: 352.42€

UBIQUITI UniFi AC In-Wall 5-pack AP, UAP-AC-IW, 800+ Mbps in Wall AP/Hotspot 5 Ghz and 2,4 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 3x Gbit LAN, up to 250+ clients - indoor - POE units are not included in package

UBIQUITI UniFi AC In-Wall Pro Wi-Fi Access Point (UAP-AC-IW-PRO)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi AC In-Wall Pro Wi-Fi Access Point (UAP-AC-IW-PRO)

Kodas: UAP-AC-IW-PRO
ID: #1333

171.71€ su PVM

Kaina be PVM: 141.91€

UBIQUITI UniFi AC In-Wall Pro AP, UAP-AC-IW-PRO, up to 1750 Mbps in Wall AP/Hotspot 5 Ghz and 2,4 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac, 2x Gbit LAN, up to 250+ clients - indoor - POE unit is not included in package

UBIQUITI In-Wall 802.11ac Wave 2 Wi-Fi Access Point, white (UAP-IW-HD)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI sieninis 802.11ac Wave 2 prieigos taškas (AP), baltos spalvos (UAP-IW-HD)

OEM kodas: UAP-IW-HD
Kodas: UAP-IW-HD
ID: #1807

162.84€ su PVM

Kaina be PVM: 134.58€

4x4 MU-MIMO prie 5GHz (1733Mbps maksimalus PHY dažnis), 2x2 MIMO prie 2.4GHz (300Mbps maksimalus PHY dažnis), 802.3af baziniam funkcionalumui. 802.3at reikalingas jei naudojamas PoE stiprinimas, 1x4 (1 įeina, 4 išeina) perjungiamos Gigabit Ethernet jungtys su konfigūruojamu PoE perdavimu (tik 1 jungtis)

UBIQUITI UniFi AC Lite (UAP-AC-LITE)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi AC Lite (UAP-AC-LITE)

Kodas: UAP-AC-LITE
ID: #934

76.76€ su PVM

Kaina be PVM: 63.44€

Wireless data transfer speed up to 1167 Mbps | AP/Hotspot | 2.4/5 GHz | Standards 802.11a/b/g/n/ac is supported | MIMO 2×2 | PoE 802.3at/A supported.

UBIQUITI UniFi AC Lite 5pack (UAP-AC-LITE-5)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi AC Lite 5pack (UAP-AC-LITE-5)

Kodas: UAP-AC-LITE-5
ID: #970

349.11€ su PVM

Kaina be PVM: 288.52€

Wireless data transfer speed up to 1167 Mbps | AP/Hotspot | 2.4/5 GHz | Standards 802.11a/b/g/n/ac is supported | MIMO 2×2 | PoE 802.3at/A supported. | PoE units are not included in package

UBIQUITI UniFi AC LR Long Range (UAP-AC-LR)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi AC LR Long Range (UAP-AC-LR)

Kodas: UAP-AC-LR
ID: #935

94.96€ su PVM

Kaina be PVM: 78.48€

UBIQUITI UniFi AC Long Range, UAP-AC-LR, 1317 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, MIMO 3×3 - indoor

UBIQUITI UniFi AC LR Long Range 5pack UAP-AC-LR-5
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi AC LR Long Range 5pack UAP-AC-LR-5

Kodas: UAP-AC-LR-5
ID: #943

437.80€ su PVM

Kaina be PVM: 361.82€

UBIQUITI UniFi AC Long Range 5-pack, UAP-AC-LR, 1317 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, MIMO 3×3 - indoor, 5 units in one box, POE Adapters NOT Included in Package!

UBIQUITI 802.11ac Dual-Radio Pro Access Point, with PoE adapter included (UAP-AC-PRO)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 802.11ac Dual-Radio Pro Access Point, with PoE adapter included (UAP-AC-PRO)

Kodas: UAP-AC-PRO
ID: #971

133.05€ su PVM

Kaina be PVM: 109.96€

UBIQUITI UniFi AC Pro, UAP-AC-PRO, 1750 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, 2 x Gbit LAN, MIMO 3×3 - indoor, 48V 802.3af POE ADAPTER INCLUDED IN PACKAGE

UBIQUITI 802.11ac Dual-Radio Pro Access Point, 3 Pack (UAP-AC-PRO-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 802.11ac Dual-Radio Pro prieigos taškas, 3 vnt (UAP-AC-PRO-3)

OEM kodas: UAP-AC-PRO-3
Kodas: UAP-AC-PRO-3
ID: #1672

369.01€ su PVM

Kaina be PVM: 304.97€

1750 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, 2 x Gbit LAN, MIMO 3×3 - vidau. PoE adapteriai neįeina

UBIQUITI UniFi AC PRO 5pack (UAP-AC-PRO-5)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi AC PRO 5pack (UAP-AC-PRO-5)

Kodas: UAP-AC-PRO-5
ID: #972

617.48€ su PVM

Kaina be PVM: 510.31€

UBIQUITI UniFi UAP AC Pro 5pack, UAP-AC-PRO-5, 1750 Mbps AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11ac, 2 x Gbit LAN, MIMO 3×3 - indoor, POE not included

UBIQUITI UniFi nanoHD 802.11ac Wave2 MU-MIMO Enterprise Access Point (UAP-nanoHD)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi nanoHD 802.11ac Wave2 MU-MIMO Enterprise klasės prieigos taškas (UAP-nanoHD)

OEM kodas: UAP-nanoHD
Kodas: UAP-nanoHD
ID: #1564

156.92€ su PVM

Kaina be PVM: 129.69€

2x2 MIMO 2,4 GHz dažnyje (maksimalus 300 MB / s PHY dažnis), 4x4 MU-MIMO 5 GHz dažnyje (maksimalus 1733 Mbps PHY dažnis), 802.3af PoE suderinamumas, vidaus naudojimui, 1x 10/100/1000 Ethernet prievadas, palaiko daugiau nei 200 nuolatinių vartotojų, pridedamas PoE adapteris

UBIQUITI UniFi nanoHD 802.11ac Wave2 MU-MIMO Enterprise Access Point, 3 pack (UAP-nanoHD-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi nanoHD 802.11ac Wave2 MU-MIMO Enterprise lygio prieigos taškai (AP), 3 vnt (UAP-nanoHD-3)

OEM kodas: UAP-nanoHD-3
Kodas: UAP-nanoHD-3
ID: #1806

460.55€ su PVM

Kaina be PVM: 380.62€

2x2 MIMO prie 2.4GHz (300Mbps maksimalus PHY dažnis), 4x4 MU-MIMO prie 5GHz (1733Mbps maksimalus PHY dažnis), suderinamumas: 802.3af PoE, vidaus naudojimui, 1x 10/100/1000 Ethernet jungtis, palaiko 200+ vienu metu besinaudojančių vartotojų, PoE adapteriai neįtraukti į rinkinį

UBIQUITI UniFi nanoHD 5-pack 802.11ac Wave2 MU-MIMO Enterprise Access Point, 5 pack (UAP-nanoHD-5)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi nanoHD 5-pack 802.11ac Wave2 MU-MIMO Enterprise lygio prieigos taškas, 5 vnt (UAP-nanoHD-5)

OEM kodas: UAP-nanoHD-5
Kodas: UAP-nanoHD-5
ID: #1532

773.26€ su PVM

Kaina be PVM: 639.06€

2x2 MIMO 2,4 GHz dažnyje (maksimalus 300 MB / s PHY dažnis), 4x4 MU-MIMO 5 GHz dažnyje (maksimalus 1733 Mbps PHY dažnis), 802.3af PoE suderinamumas, Vidinis, 1x 10/100/1000 Ethernet prievadas, palaiko daugiau nei 200 nuolatinių vartotojų, PoE adapteriai nėra įtraukti į rinkinį

UBIQUITI Casing for nanoHD (Concrete) 3-pack (nHD-cover-Concrete-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Casing for nanoHD (Concrete) 3-pack (nHD-cover-Concrete-3)

Kodas: nHD-cover-Concrete-3
ID: #2044

48.40€ su PVM

Kaina be PVM: 40.00€

Concrete Design Upgradable Casing ! nanoHD NOT included!

UBIQUITI Casing for nanoHD (Black) 3-pack (nHD-cover-Black-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Casing for nanoHD (Black) 3-pack (nHD-cover-Black-3)

OEM kodas: nHD-cover-Black-3
Kodas: nHD-cover-Black-3
ID: #2028

48.90€ su PVM

Kaina be PVM: 40.41€

Black Design Upgradable Casing ! nanoHD NOT included!

UBIQUITI UniFi AC HD (UAP-AC-HD) 802.11ac Wave 2 Enterprise Wi-Fi Access Point
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi AC HD (UAP-AC-HD) 802.11ac Wave 2 Enterprise Wi-Fi Access Point

Kodas: UAP-AC-HD
ID: #1281

292.25€ su PVM

Kaina be PVM: 241.53€

UBIQUITI UniFi AC HD, UAP-AC-HD, 1733 Mbps Wave2 AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, 2 x Gbit LAN, 4x4 MU-MIMO - indoor, single pack

UBIQUITI UniFi AC HD  802.11ac Wave 2 Enterprise Wi-Fi Access Point (UAP-AC-HD-5) (5 pack)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi AC HD 802.11ac Wave 2 Enterprise Wi-Fi Access Point (UAP-AC-HD-5) (5 pack)

Kodas: UAP-AC-HD-5
ID: #1332

1408.94€ su PVM

Kaina be PVM: 1164.41€

UBIQUITI UniFi AC HD, UAP-AC-HD, 1733 Mbps Wave2 AP/Hotspot 2,4/5 GHz, 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2, 2 x Gbit LAN, 4x4 MU-MIMO - indoor, 5 pack, POE adapters not included

UBIQUITI UniFi SHD 802.11ac Wave 2 Enterprise Access Point with Dedicated Security Radio (UAP-AC-SHD)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi SHD 802.11ac Wave 2 Enterprise Access Point with Dedicated Security Radio (UAP-AC-SHD)

Kodas: UAP-AC-SHD
ID: #1461

402.55€ su PVM

Kaina be PVM: 332.69€

UBIQUITI indoor/outdoor UniFi AC SHD, 1733 Mbps (5 GHz) + 800 Mbps (2.4 GHz), 802.11ac Wave 2 MU‑MIMO (Multi‑User, Multiple Input, Multiple Output) technology, 2 x Gbit LAN, 500+ concurrent clients, single pack

UBIQUITI Quad-Radio 802.11ac Wave 2 Access Point with Dedicated Security (UAP-XG)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Quad-Radio 802.11ac Wave 2 Access Point with Dedicated Security (UAP-XG)

OEM kodas: UAP-XG
Kodas: UAP-XG
ID: #1573

703.89€ su PVM

Kaina be PVM: 581.73€

10 Gigabit Ethernet Support, 4x4 MU-MIMO Quad-Radio: (3) client, 1 Security, Dual 5 GHz 802.11ac Wave 2 Radios, 3.466 Gbps Combined Radio Rate in 5 GHz, 800 Mbps Radio Rate in 2.4 GHz, Dedicated Security Radio with Persistent Threat Management, 1,500 Client Association Limit, 802.3bt Power Injector Included

UBIQUITI UniFi WiFi BaseStation XG UWB‑XG (UWB-XG)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi WiFi BaseStation XG UWB‑XG (UWB-XG)

OEM kodas: UWB-XG
Kodas: UWB-XG
ID: #1589

1317.96€ su PVM

Kaina be PVM: 1089.22€

UniFi WiFi BaseStation XG - The World's Highest Capacity Wi-Fi AP.

UBIQUITI UniFi AC Mesh (UAP-AC-M)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi AC Mesh (UAP-AC-M)

Kodas: UAP-AC-M
ID: #1101

87.45€ su PVM

Kaina be PVM: 72.27€

UBIQUITI UniFi AC Mesh (UAP-AC-M), 1x Gbit LAN, 867 Mbps, 2,4/5ghz, 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi Standards, 2 x Integrated Omni Antennas, Outdoor-Indoor, 2x2 MIMO

UBIQUITI UniFi AC Mesh (UAP-AC-M-5) (5 pack)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi AC Mesh (UAP-AC-M-5) (5 pack)

Kodas: UAP-AC-M-5
ID: #1322

429.84€ su PVM

Kaina be PVM: 355.24€

UBIQUITI UniFi AC Mesh (UAP-AC-M), 1x Gbit LAN, 867 Mbps, 2,4/5ghz, 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi Standards, 2 x Integrated Omni Antennas, Outdoor-Indoor, 2x2 MIMO, 5 pack, POE adapters not included

UBIQUITI UniFi Directional Dual-Band Antenna for UAP-AC-M (UMA-D)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Kryptinis

Kodas: UMA-D
ID: #1465

85.28€ su PVM

Kaina be PVM: 70.48€

Dual-Band, Dual-Polarity optimizuota 802.11ac standartui, High Efficiency Directional Radiation Pattern, Three-Axis Ball Joint Mount for Precise Aiming

UBIQUITI UniFi AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO)

Kodas: UAP-AC-M-PRO
ID: #1102

171.71€ su PVM

Kaina be PVM: 141.91€

UBIQUITI UniFi AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO), 2x Gbit LAN, 1300 Mbps, 2,4/5ghz, 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi Standards, 3x 8dbi Integrated Internal Omni Antennas, Indoor-Outdoor, 3x3 MIMO

UBIQUITI UniFi AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO-5) (5 pack)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO-5) (5 pack)

Kodas: UAP-AC-M-PRO-5
ID: #1323

875.60€ su PVM

Kaina be PVM: 723.64€

UBIQUITI UniFi AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO), 2x Gbit LAN, 1300 Mbps, 2,4/5ghz, 802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi Standards, 3x 8dbi Integrated Internal Omni Antennas, Indoor-Outdoor, 3x3 MIMO, 5 pack, POE adapters not included

UBIQUITI EdgePoint (EP-54V-150W) DC Power Supply
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgePoint (EP-54V-150W) DC Power Supply

Kodas: EP-54V-150W
ID: #1132

179.67€ su PVM

Kaina be PVM: 148.49€

UBIQUITI EdgePoint (EP-54V-150W) DC Power Supply, modular PSU system 150W up to 300W output, backup PSU, 1x LAN, webui

Ubiquiti EP-54V-150W-AC Secondary AC PSU Module
Turime sandėlyje

Ubiquiti EP-54V-150W-AC Secondary AC PSU Module

Kodas: EP-54V-150W-AC
ID: #1137

68.80€ su PVM

Kaina be PVM: 56.86€

UBIQUITI EdgePower Secondary AC PSU Module (EP-54V-150W-AC), Secondary AC Power Supply for EdgePower EP-54V-150W unit

Ubiquiti Edgepower EP-54V-150W-DC Secondary DC PSU
Turime sandėlyje

Ubiquiti Edgepower EP-54V-150W-DC Secondary DC PSU

Kodas: EP-54V-150W-DC
ID: #1213

69.37€ su PVM

Kaina be PVM: 57.33€

UBIQUITI EdgePower Secondary DC PSU Module (EP-54V-150W-DC), Secondary DC Power Supply for EdgePower EP-54V-150W unit, can be used as backup PSU or for increasing the DC output power to 300W

UBIQUITI ES-16-XG 10G Aggregation Switch
Turime sandėlyje

UBIQUITI ES-16-XG 10G Aggregation Switch

Kodas: ES-16-XG
ID: #1078

526.51€ su PVM

Kaina be PVM: 435.13€

UBIQUITI EdgeSwitch ES-16-XG 10G 16-Port Managed Aggregation Switch, 12x 1/10 Gbps SFP+ ports, 4x 1/10 Gbps LAN ports, 160 Gbps throughput

UBIQUITI EdgeSwitch 12 Fiber ES-12F
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgeSwitch 12 Fiber ES-12F

Kodas: ES-12F
ID: #1067

189.91€ su PVM

Kaina be PVM: 156.95€

UBIQUITI EdgeSwitch 12 Fiber, ES-12F - Total Non-Blocking Throughput 16Gbps, Switching Capacity 32Gbps, 12x Gbit SFP Ports, 4x Gbit LAN Ports, Rack mount

UBIQUITI EdgeSwitch 24-Port Managed Gigabit Switches with SFP (ES-24-Lite)
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgeSwitch 24-Port Managed Gigabit Switches with SFP (ES-24-Lite)

Kodas: ES-24-Lite
ID: #913

188.77€ su PVM

Kaina be PVM: 156.01€

UBIQUITI EdgeSwitch 24 Lite, ES-24-Lite - 26 Gbps, 24x Gbit LAN, 2x SFP port, 25W

UBIQUITI EdgeSwitch 48 Lite (ES-48-Lite)
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgeSwitch 48 Lite (ES-48-Lite)

Kodas: ES-48-Lite
ID: #914

362.76€ su PVM

Kaina be PVM: 299.80€

UBIQUITI EdgeSwitch 48 Lite, ES-48-Lite - 70 Gbps, 48x Gbit LAN, 2x SFP port, 2x SFP+ port, 56W

UBIQUITI Edgeswitch ES-8-150W
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Edgeswitch ES-8-150W

Kodas: ES-8-150W
ID: #1079

189.91€ su PVM

Kaina be PVM: 156.95€

UBIQUITI Edgeswitch ES-8-150W, Managed PoE+ Gigabit Switch, 2x 1GBIT SFP, 8x Gbit LAN, 10 Gbps throughput

UBIQUITI EdgeSwitch 16-Ports Managed PoE+ Gigabit Switches with SFP (ES-16-150W)
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgeSwitch 16-Ports Managed PoE+ Gigabit Switches with SFP (ES-16-150W)

Kodas: ES-16-150W
ID: #911

278.60€ su PVM

Kaina be PVM: 230.25€

UBIQUITI EdgeSwitch 16 150W, ES-16-150W - 18 Gbps, 16x Gbit LAN, 2x SFP port, POE+, 150W

UBIQUITI EdgeSwitch 24 250W
Sandėlyje neturime

UBIQUITI EdgeSwitch 24 250W

Kodas: ES-24-250W
ID: #729

380.94€ su PVM

Kaina be PVM: 314.83€

UBIQUITI EdgeSwitch 24 250W, ES-24-250W - 26Gbps, 2 x 1Gbps SFP, 24 x Gigabit POE LAN ports

UBIQUITI EdgeSwitch 24 500W
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgeSwitch 24 500W

Kodas: ES-24-500W
ID: #773

516.27€ su PVM

Kaina be PVM: 426.67€

UBIQUITI EdgeSwitch 24 500W, ES-24-500W - 26Gbps, 2 x 1Gbps SFP, 24 x Gigabit POE LAN ports

UBIQUITI EdgeSwitch 48 500W
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgeSwitch 48 500W

Kodas: ES-48-500W
ID: #765

721.41€ su PVM

Kaina be PVM: 596.21€

UBIQUITI EdgeSwitch 48 500W, ES-48-500W , 2 x SFP ports, 2x SFP+ ports, 48 x Gigabit POE LAN ports, Supports POE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE

UBIQUITI EdgeSwitch 48 750W
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgeSwitch 48 750W

Kodas: ES-48-750W
ID: #766

892.67€ su PVM

Kaina be PVM: 737.74€

UBIQUITI EdgeSwitch 48 750W, ES-48-750W , 2 x SFP ports, 2x SFP+ ports, 48 x Gigabit POE LAN ports, Supports POE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE

UBIQUITI US-16-XG 10G Aggregation Switch
Turime sandėlyje

UBIQUITI US-16-XG 10G Aggregation Switch

Kodas: US-16-XG
ID: #1129

536.73€ su PVM

Kaina be PVM: 443.58€

UBIQUITI UnifiSwitch US-16-XG 10G 16-Port Managed Aggregation Switch, 12x 1/10 Gbps SFP+ ports, 4x 1/10 Gbps LAN ports, 160 Gbps total throughput

UBIQUITI UniFi 10G 6-Port Switch with 802.3bt PoE++ (US-XG-6POE)
Turime sandėlyje

UBIQUITY UniFi 10G 6 prievadų komutatorius su 802.3bt PoE++ (US-XG-6POE)

Kodas: US-XG-6POE
ID: #1675

577.96€ su PVM

Kaina be PVM: 477.65€

4x 100/1000 Mbps ir 2.5/5/10G RJ45 prievadai, 2x 1/10 SFP+ prievadai 4x 802.bt PoE++ prievadai, Neblokuojantis pralaidumas: 60 Gbps, Perjungimo pajėgumas: 120 Gbps, Persiuntimo greitis: 89,3 Mpps

UBIQUITI Unifi Switch US-8
Turime sandėlyje

UBIQUITI Unifi Switch US-8

Kodas: US-8
ID: #1128

95.52€ su PVM

Kaina be PVM: 78.94€

UBIQUITI Unifi Switch US-8 8ports with one POE Passthrough, 8x Gigabit LAN ports, 1x POE-in and 1xPOE-out ports, POE or DC powering, External AC/DC Adapter 48V, 0.5A included

UBIQUITI Unifi Switch US-8, 5 pack (US-8-5)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Unifi komutatorius US-8, 5 vnt (US-8-5)

Kodas: US-8-5
ID: #1503

453.73€ su PVM

Kaina be PVM: 374.98€

8 prievadų pilnai valdomas gigabit komutatorius su vienu POE Passthrough, 1x POE įėjimų ir 1xPOE išvestimi, POE arba DC maitinimu, 48V, 0.5A išorinis kintamos / nuolatinės srovės adapteriu, 5 vnt (maitinimo šaltinis neįskaičiuotas !!!)

UBIQUITI Unifi Managed Gigabit Switch 24 with SFP, No Poe (US-24)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Unifi Managed Gigabit Switch 24 with SFP, No Poe (US-24)

OEM kodas: US-24
Kodas: US-24
ID: #1085

194.46€ su PVM

Kaina be PVM: 160.71€

Total Non-Blocking Throughput - 26Gbps, Switching Capacity - 52 Gbps, 2x SFP Ports, 24x Gigabit RJ45 Ports

UBIQUITI Unifi Managed Gigabit Switch 48  with SFP, No Poe (US-48)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Unifi Managed Gigabit Switch 48 with SFP, No Poe (US-48)

OEM kodas: US-48
Kodas: US-48
ID: #1086

366.16€ su PVM

Kaina be PVM: 302.61€

UBIQUITI Unifi Switch 48, US-48 - 70Gbps, 48 x Gigabit LAN ports, 2x SFP port, 2x SFP+ port, 56W

UBIQUITI Unifi Fully Managed Gigabit Switch (US-8-60W)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Unifi Fully Managed Gigabit Switch (US-8-60W)

Kodas: US-8-60W
ID: #1127

109.17€ su PVM

Kaina be PVM: 90.22€

4x Gigabit LAN ports + 4x Gigabit Auto-Sensing IEEE 802.3af PoE Ports, up to 15.4W

UBIQUITI Unifi Fully Managed Gigabit Switch, 5 pack (US-8-60W-5)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Unifi Fully Managed Gigabit Switch, 5 pack (US-8-60W-5)

Kodas: US-8-60W-5
ID: #1462

526.28€ su PVM

Kaina be PVM: 434.94€

4x Gigabit LAN ports + 4x Gigabit Auto-Sensing IEEE 802.3af PoE Ports, up to 15.4W

UBIQUITI Unifi Switch US-8-150w
Turime sandėlyje

UBIQUITI Unifi Switch US-8-150w

Kodas: US-8-150W
ID: #1030

189.22€ su PVM

Kaina be PVM: 156.38€

UBIQUITI Unifi Switch 8ports 150W, US-8-150W , 2x SFP ports, 8x Gigabit POE LAN ports, Supports POE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE

UBIQUITI 16 Gigabit ports POE Switch Gen2 (USW-16-POE)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 16 Gigabit ports POE Switch Gen2 (USW-16-POE)

Kodas: USW-16-POE
ID: #2039

288.84€ su PVM

Kaina be PVM: 238.71€

16x Gigabit Ethernet ports |8x 802.3at PoE+ |2x SFP

UBIQUITI Unifi Switch US-16-150w
Turime sandėlyje

UBIQUITI Unifi Switch US-16-150w

Kodas: US-16-150W
ID: #1066

278.60€ su PVM

Kaina be PVM: 230.25€

UBIQUITI Unifi Switch 16ports 150W, US-16-150W, 2x SFP ports, 16x Gigabit POE LAN ports, Supports POE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE

UBIQUITI 24 Port Gigabit PoE Switch Gen2 (USW-24-POE)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 24 Port Gigabit PoE Switch Gen2 (USW-24-POE)

Kodas: USW-24-POE
ID: #2062

361.89€ su PVM

Kaina be PVM: 299.08€

(16) Gigabit RJ45 ports with 802.3af/at | (8) Gigabit RJ45 ports | (2) 1G SFP ports |1U Rackmountable (hardware included)

UBIQUITI 24 Ports Gigabit PoE Switch Pro Gen2 (USW-Pro-24-PoE)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 24 Ports Gigabit PoE Switch Pro Gen2 (USW-Pro-24-PoE)

Kodas: USW-Pro-24-PoE
ID: #2093

660.68€ su PVM

Kaina be PVM: 546.02€

The USW-Pro-24-POE is a configurable Gigabit Layer2 and Layer3 switch with auto-sensing 802.3at PoE+ and 802.3bt PoE++. Sixteen PoE+ and eight PoE++ RJ45 ethernet ports have total 400W PoE budget, and two SFP+ ports offer 10Gbps uplink options. Near-silent cooling and a 1.3" touch LCM

UBIQUITI Unifi Switch US-24-250w
Turime sandėlyje

UBIQUITI Unifi Switch US-24-250w

Kodas: US-24-250w
ID: #827

378.67€ su PVM

Kaina be PVM: 312.95€

UBIQUITI Unifi Switch 24ports 250W, US-24-250W , 2x SFP ports, 24x Gigabit POE LAN ports, Supports POE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE

UBIQUITI Unifi Switch US-24-500w
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Unifi Switch US-24-500w

Kodas: US-24-500w
ID: #826

517.41€ su PVM

Kaina be PVM: 427.61€

UBIQUITI Unifi Switch 24ports 500W, US-24-500W , 2x SFP ports, 24x Gigabit POE LAN ports, Supports POE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE

UBIQUITI Unifi Switch US-48-500W
Turime sandėlyje

UBIQUITI Unifi Switch US-48-500W

Kodas: US-48-500W
ID: #825

751.66€ su PVM

Kaina be PVM: 621.21€

UBIQUITI Unifi Switch 48ports 500W, US-48-500W , 2 x SFP ports, 2x SFP+ ports, 48 x Gigabit POE LAN ports, Supports POE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE

UBIQUITI Unifi Switch US-48-750W
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Unifi Switch US-48-750W

Kodas: US-48-750W
ID: #818

909.73€ su PVM

Kaina be PVM: 751.84€

UBIQUITI Unifi Switch 48ports 750W, US-48-750W , 2 x SFP ports, 2x SFP+ ports, 48 x Gigabit POE LAN ports, Supports POE+ IEEE 802.3at/af and 24V Passive PoE

UBIQUITI USG Unifi Security Gateway (USG)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI USG Unifi Security Gateway (USG)

Kodas: USG
ID: #769

105.58€ su PVM

Kaina be PVM: 87.26€

Ubiquiti UniFi USG Enterprise Security Gateway Router - 3gigabit RJ45 Ports, QOS, VLAN, VPS support

UBIQUITI UniFi Security Gateway PRO USG-PRO-4
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Security Gateway PRO USG-PRO-4

Kodas: USG-PRO-4
ID: #941

264.95€ su PVM

Kaina be PVM: 218.97€

UBIQUITI UniFi Security Gateway PRO, USG-PRO-4 , Dual Core 1 GHz CPU, 4x Gbit LAN, 2x SFP

Ubiquiti UniFi SmartPower Redundant Power System (USP-RPS)
Turime sandėlyje

Ubiquiti UniFi SmartPower Redundant Power System (USP-RPS)

OEM kodas: USP-RPS
Kodas: USP-RPS
ID: #2400

401.42€ su PVM

Kaina be PVM: 331.75€

Protect up to six UniFi SmartPower supported devices from sudden power supply module failure | Power budget: 950W

UBIQUITI UniFi SmartPower Cable, Length 1.5m  (USP-Cable)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi SmartPower Cable, Length 1.5m (USP-Cable)

OEM kodas: USP-Cable
Kodas: USP-Cable
ID: #2399

29.56€ su PVM

Kaina be PVM: 24.43€

Designed for UniFi SmartPower Redundant Power System

UBIQUITI EdgeRouter Advanced Gigabit Ethernet Router (ER-X)
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgeRouter Advanced Gigabit Ethernet Router (ER-X)

Kodas: ER-X
ID: #849

47.27€ su PVM

Kaina be PVM: 39.07€

Ubiquiti EdgeRouter X, 5x Gigabit LAN Ports, 1 x POE-IN, 1 x POE Out, 24V Output, 256 MB DDR3 RAM, Processor Dual-Core 880 MHz MIPS1004Kc

UBIQUITI EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)
Turime sandėlyje

UBIQUITI EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)

Kodas: ER-X-SFP
ID: #915

69.37€ su PVM

Kaina be PVM: 57.33€

UBIQUITI EdgeRouter X SFP, 5x Gigabit LAN Ports, 1 x SFP Port, 1 x POE-IN, 1 x POE Out, 24V Output, 256 MB DDR3 RAM, Processor Dual-Core 880 MHz MIPS1004Kc

UBIQUITI EdgeRouter Lite (ERLite-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI EdgeRouter Lite (ERLite-3)

Kodas: ERlite-3
ID: #578

88.14€ su PVM

Kaina be PVM: 72.84€

Ubiquiti EdgeMAX® Series EdgeRouter Lite Router, 3x Gigabit LAN Ports with 802.1q VLAN support, Dual-core CPU MIPS64, 500MHz, 512 MB DDR2 RAM

UBIQUITI EdgeRouter POE 5 (ERPoe-5)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI EdgeRouter POE 5 (ERPoe-5)

Kodas: ERPoe-5
ID: #655

151.24€ su PVM

Kaina be PVM: 124.99€

Ubiquiti EdgeRouter POE Router, 5x Gigabit LAN POE Ports with 802.1q VLAN support, 24V or 48V POE output, Dual-core CPU MIPS64, 500MHz, 512 MB DDR2 RAM

UBIQUITI Gigabit Router with SFP, EdgeRouter™ 4 (ER-4)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Gigabit maršrutizatorius su 1 SFP prievadu, EdgeRouter™ 4 (ER-4)

OEM kodas: ER-4
Kodas: ER-4
ID: #1518

176.26€ su PVM

Kaina be PVM: 145.67€

4-prievadu Gigabit maršrutizatorius su 1 SFP prievadu, 4-branduolių 1 GHz procesorius, 1 GB DDR3 RAM, 3,4 milijono paketų per sekundę maršruto našumas, montuojamas į komutacinę spintą (su pasirenkamu komplektu)

UBIQUITI Gigabit Router with SFP, EdgeRouter™ 6P (ER-6P)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 6-prievadų Gigabit maršrutizatorius su SFP prievadu, EdgeRouter™ 6P (ER-6P)

OEM kodas: ER-6P
Kodas: ER-6P
ID: #1551

211.51€ su PVM

Kaina be PVM: 174.80€

6-prievadų Gigabit maršrutizatorius su 1 SFP prievadu, 4-branduolių 1 GHz procesorius, 1 GB DDR3 RAM, 3,4 milijono paketų per sekundę maršruto našumas, 5x 24 V pasyvieji PoE prievadai, montuojami į komutacinę spintą (su pasirenkamu komplektu)

UBIQUITI EdgeRouter PRO 8 (ERPro-8)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI EdgeRouter PRO 8 (ERPro-8)

Kodas: ERPro-8
ID: #687

321.26€ su PVM

Kaina be PVM: 265.50€

Ubiquiti EdgeRouter PRO-8 Router, 6x Gbit LAN, 2x LAN/SFP, Dual-core 1 GHz, 2 GB DDR3 RAM, 1U rackmount

UBIQUITI EdgeRouter™ Infinity (ER-8-XG)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI EdgeRouter™ Infinity (ER-8-XG)

Kodas: ER-8-XG
ID: #1356

1444.18€ su PVM

Kaina be PVM: 1193.54€

EdgeMAX® series 8-Port 10G SFP+ EdgeRouter, 1 x Gigabit Ethernet RJ45 port, 1 x RJ45 Serial Console Port, 802.1q VLAN support, 16-core, 1.8 GHz processor with 16 GB DDR4 RAM, Rackmount, two power modules

Ubiquiti EdgeRouter 10X (ER-10X)
Sandėlyje neturime

Ubiquiti EdgeRouter 10X (ER-10X)

OEM kodas: ER-10X
Kodas: ER-10X
ID: #2128

104.40€ su PVM

Kaina be PVM: 86.28€

10 prievadų didelio našumo gigabit PoE maršrutizatorius | DC / PoE perėjimas (Passthrough)

UBIQUITI 10-Port Durable Switch with High-Power 802.3bt PoE++ (USW-Industrial)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 10-Port Durable Switch with High-Power 802.3bt PoE++ (USW-Industrial)

Kodas: USW-Industrial
ID: #2026

484.88€ su PVM

Kaina be PVM: 400.73€

The UniFi® Industrial Switch is a managed, plenum-rated, Gigabit Layer 2 switch with auto-sensing 802.3bt PoE++ support.

UBIQUITI EdgeRouter 12 (ER-12)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI EdgeRouter 12 (ER-12)

OEM kodas: ER-12
Kodas: ER-12
ID: #1660

218.33€ su PVM

Kaina be PVM: 180.44€

10x Gigabito RJ45 maršrutizacijos prievadai, 24 V „PoE“ prievade 0, 24 V „PoE“ perėjimo galimybė 9 prievade, 0–7 prievadus galima sukonfigūruoti 2-ojo sluoksnio perjungimui per 2x Gigabito SFP prievadus, 3,4 mln. Paketų per sekundę 64 baitams. 6,8 Gbps 1518 baitams arba daugiau. Tylus, be ventiliatoriaus, kompaktiškas, tvirtas metalinis korpusas.

UBIQUITI EdgeRouter 12P (ER-12P)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI EdgeRouter 12P (ER-12P)

Kodas: ER-12P
ID: #2278

285.38€ su PVM

Kaina be PVM: 235.85€

10x Gigabit RJ45 routing ports | All LAN ports with 24V Passive PoE-out | 2x SFP ports | Ports 0-7 can be configured for line-rate Layer 2 switching | Silent, fanless operation | Compact, durable metal case | Wall or rack-mountable

UBIQUITI CRM point (CRM-P)
Turime sandėlyje

UBIQUITI CRM point (CRM-P)

Kodas: CRM-P
ID: #940

92.69€ su PVM

Kaina be PVM: 76.60€

UBIQUITI CRM point, CRM-P - Central management of AirMAX devices, Qual-Core SoC CPU, 2GB RAM, 1 x Gbit Lan, 1 x microSD, 802.3af Poe

UBIQUITI RP-5AC-GEN2 Rocket 5AC airPrism generation 2 Basestation
Turime sandėlyje

UBIQUITI RP-5AC-GEN2 Rocket 5AC airPrism generation 2 Basestation

Kodas: RP-5AC-Gen2
ID: #1280

218.33€ su PVM

Kaina be PVM: 180.44€

UBIQUITI RP-5AC-GEN2 Rocket 5AC GEN2 AirPrism Basestation - Generation2 airMAX AC Multi-Point radio with AirPRISM technology, 28dBm, Gigabit LAN, 2x RSMA, 5GHz 2X2 802.11ac, improved SNR, Removed Interference

UBIQUITI Rocket 5AC airMAX® ac BaseStation (R5AC‑Lite)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Rocket 5AC airMAX® ac BaseStation (R5AC‑Lite)

Kodas: R5AC-Lite
ID: #728

117.13€ su PVM

Kaina be PVM: 96.80€

27dBm, 802.11ac, frequency: Full-Band 5 GHz, throughput: 500+ Mbps (Max. 80 MHz), ports: (1) 10/100/1000 Ethernet Port, RF Connectors: (2) RP-SMA (Waterproof)

UBIQUITI Rocket M5 Airmax
Turime sandėlyje

UBIQUITI Rocket M5 Airmax

Kodas: RocketM5
ID: #247

76.87€ su PVM

Kaina be PVM: 63.53€

Ubiquiti Rocket M5 AirMax. Powerful AirMax BaseStation Platform, 150Mbps+ real TCP/IP throughput, 2x2 MIMO, low latency

UBIQUITI Rocket M2 Airmax
Turime sandėlyje

UBIQUITI Rocket M2 Airmax

Kodas: RocketM2
ID: #303

77.33€ su PVM

Kaina be PVM: 63.91€

Ubiquiti Rocket M2 AirMax. Powerful AirMax BaseStation Platform, 150Mbps+ real TCP/IP throughput, 2x2 MIMO, low latency

UBIQUITI Rocket 2AC airMAX® ac BaseStation with airPrism® Technology (R2AC)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Rocket 2AC airMAX® ac BaseStation su airPrism® Technologija (R2AC)

OEM kodas: R2AC-PRISM
Kodas: R2AC
ID: #1400

188.77€ su PVM

Kaina be PVM: 156.01€

27dBm, 802.11ac, dažnis: Full-Band 2,4 GHz, pralaidumas: 330+ Mbps, jungtys: (1) 10/100/1000 Ethernet prievadas, RF jungtys: (2) RP-SMA (neperšlampamas), (1) GPS (nelaidus vandeniui), GPS sinchronizavimas, atskiras „Wi-Fi“ radijas, skirtas greitai ir lengvai nustatyti naudojantis mobiliuoju prietaisu

UBIQUITI Rocket M3 Airmax
Turime sandėlyje

UBIQUITI Rocket M3 Airmax

Kodas: RocketM3
ID: #351

152.38€ su PVM

Kaina be PVM: 125.93€

Ubiquiti Rocket M3 AirMax. Powerful AirMax BaseStation Platform, 150Mbps+ real TCP/IP throughput, 2x2 MIMO, low latency

UBIQUITI IsoStation M5 with14dBi Antenna (IS-M5)
Turime sandėlyje