Nemokamas pristatymas

Optiniai kabeliai (Patch Cords)

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657A SIMPLEX 900UM 1M(EL-SCUPC-SCUPC-S-1)
Turime sandėlyje
EXTRALINK Patchcord LC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-SCAPC-3-2)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 2 m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose LC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM (EL-LCUPC-SCAPC-3-2)

Kodas: EL-LCUPC-SCAPC-3-2
ID: #1720

1.34€ su PVM

Kaina be PVM: 1.11€

Single-mode, SIMPLEX.

EXTRALINK Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-LCUPC-LCUPC-3-2)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 2 m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose LC/UPC-LC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM (EL-LCUPC-LCUPC-3-2)

Kodas: EL-LCUPC-LCUPC-3-2
ID: #1723

1.84€ su PVM

Kaina be PVM: 1.52€

Single-mode, SIMPLEX.

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 2M(EL-SCUPC-SCUPC-S-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM(EL-SCUPC-SCUPC-S-2)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-S-2
ID: #1883

1.32€ su PVM

Kaina be PVM: 1.09€

SC/UPC-SC/UPC SM 2M

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 3M(EL-SCUPC-SCUPC-S-3)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 3m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 3M(EL-SCUPC-SCUPC-S-3)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-S-3
ID: #1884

1.73€ su PVM

Kaina be PVM: 1.43€

SC/UPC-SC/UPC SM 3M

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-SCUPC-SCAPC-3-2)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 2 m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM (EL-SCUPC-SCAPC-3-2)

Kodas: EL-SCUPC-SCAPC-3-2
ID: #1740

1.29€ su PVM

Kaina be PVM: 1.07€

Single-mode, SIMPLEX. IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM 1M (EL-SCUPC-SCUPC-3-1)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/UPC SM G.652D SIMPLEX 3.0MM(EL-SCUPC-SCUPC-3-1)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-3-1
ID: #1722

2.03€ su PVM

Kaina be PVM: 1.68€

Single-mode, SIMPLEX

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/UPC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 10M LSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCUPC-S-10F)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 10 m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/UPC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM LSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCUPC-S-10F)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-S-10F
ID: #1910

5.09€ su PVM

Kaina be PVM: 4.21€

G657B3 optinio laido lenkimo skersmuo gali būti 5mm

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 10MLSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCAPC-S-10F)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 10m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM LSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCAPC-S-10F)

Kodas: EL-SCUPC-SCAPC-S-10F
ID: #1892

4.99€ su PVM

Kaina be PVM: 4.12€

G657B3 optinio laido lenkimo skersmuo gali būti 5mm

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 20MLSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCAPC-S-20F)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 20m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM LSZH EASY FLEX(EL-SCUPC-SCAPC-S-20F)

Kodas: EL-SCUPC-SCAPC-S-20F
ID: #1893

8.07€ su PVM

Kaina be PVM: 6.67€

G657B3 optinio laido lenkimo skersmuo gali būti 5mm

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM 15MLSZH EASY FLEX(EL-SCAPC-SCAPC-S-15F)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 15m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/APC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM LSZH EASY FLEX(EL-SCAPC-SCAPC-S-15F)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-S-15F
ID: #1911

6.41€ su PVM

Kaina be PVM: 5.30€

G657B3 optinio laido lenkimo skersmuo gali būti 5mm

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A SIMPLEX 3.0MM 2M(EL-SCAPC-SCAPC-S-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 2m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/APC-SC/APC SM G.657A SIMPLEX 3.0MM(EL-SCAPC-SCAPC-S-2)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-S-2
ID: #1882

1.29€ su PVM

Kaina be PVM: 1.07€

SC/APC-SC/APC SM G.657A SIMPLEX 3.0MM

EXTRALINK Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 SIMPLEX 3.0MM 0.5M (EL-SCAPC-SCAPC-3-05)
Turime sandėlyje
naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM 0.5M(EL-SCAPC-SCAPC-D-05)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 0.5m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM(EL-SCAPC-SCAPC-D-05)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-D-05
ID: #1871

3.06€ su PVM

Kaina be PVM: 2.53€

SC/APC-SC/APC SM G.657A1 DUPLEX 3.0MM

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A DUPLEX 3M PVC(EL-SCAPC-SCAPC-DPX-3)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 3m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/APC-SC/APC SM G.657A DUPLEX PVC(EL-SCAPC-SCAPC-DPX-3)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-DPX-3
ID: #1953

2.93€ su PVM

Kaina be PVM: 2.42€

3M 9/125 um

naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 80M ROUND DROP (EL-SCAPC-SCAPC-S-80)
Turime sandėlyje
naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 110MROUND DROP(EL-SCAPC-SCAPC-S-110)
Turime sandėlyje
naujiena
EXTRALINK PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM G.657A2 SIMPLEX 160MROUND DROP(EL-SCAPC-SCAPC-S-160)
Turime sandėlyje