Nauji produktai

2019-08-14

MIKROTIK Cloud Router Switch (CRS326-24S+2Q+RM)

2x 40G QSFP+ ports, 24x 10G SFP+ ports, total nonblocking throughput of 320 Gbps, switching capacity of 640 Gbps with forwarding rate of 252 Mpps, dual power supply, RouterOS/SwOS (License level 5)

2019-08-14

MIKROTIK 40 Gbps 850nm optical QSFP+ module (Q+85MP01D)

for 40G links up to 150 meters

2019-08-14

MIKROTIK 40 Gbps direct attach QSFP+ cable, 1 m (Q+DA0001)

QSFP+ direct attach fiber cable, 1 meter long

2019-08-14

MIKROTIK Wireless Wire Dish (RBLHGG-60ad)

1x Gigabit LAN, 802.3af/at PoE in, For use as 60GHz CPE in Point -to-Multipoint setups for connections up to 800m with a 60GHz Base Stations, with Gigabit Ethernet port for speeds up to 1Gbps, Router OS (License level 3)

2019-08-14

MIKROTIK dual-band backbone / CPE, LHG XL 52 ac (RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL)

1x Gigabit LAN Port, 1x SFP Port, 802.3af/at PoE in, for distances up to 40 km, Router OS (License level 3)

2019-08-14

TP-LINK 8-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch with 8-Port PoE+ (TL-SG1008MP)

Total power budget of 126 W (up to 30 W per port), up to 16 Gbps Switching Capacity, 16 KB Jumbo Frame, IEEE 802.3x flow control, Innovative energy-efficient technology, plug and play design

2019-08-12

LigoWave Outdoor Wireless Device LigoDLB 2-90n (DLB-2-90N)

2.4Ghz 802.11n radio with MIMO 2x2 technology and integrated high gain dual polarized 100° sector antenna, Antenna gain - 16dBi, Transmit Power - up to 31dBm, for PTMP link up to 10 km/6.21 mi

2019-08-09

TELTONIKA LTE Cat6 Industrial Cellular Router (RUTX11)

4x Gigabit LAN, Wave-2 802.11ac Dual Band WiFi, Bluetooth LE, Carrier Aggregation, Rugged and powerful choice with VPN, Firewall and plenty of processing power for custom applications on OpenWrt based RutOS system, EU type power supply

2019-08-05

Universal Mount for Nanostation, SXT, AirLive, TP-LINK, UbiBracket (UBI-BR)

The holder can be attached to a pipe up to a diameter of 60mm

2019-08-01

UBIQUITI 5 GHz airMAX® AC Long-Range CPE with InnerFeed® Technology (LBE-5AC-LR)

Itin galinga, kryptinė, 2x2 MIMO antena, galia 26 dBi, 802.11ac, 1x gigabitinė LAN jungtis, pralaidumas: 450+ Mbps.

2019-07-30

UBIQUITI UniFi Protect G4-PRO Camera, 3 pack (UVC-G4-PRO-3)

4K Ultra HD rezoliucija (3840 x 2160, 24 FPS), 3X priartinantis optinis objektyvas, vidaus ir lauko naudojimui (IP67), jutiklis OS08A20, 1/1.8", F 4.24-12.66 mm, ƒ/1.53 to ƒ/3.3, įmontuotas mikrofonas, H.264, infraraudonųjų spindulių LED, gali būti montuojama prie sienų/lubų/stulpo, palaiko 802.3af/802.3at standarto POE (PoE adapteris nepridedamas).

2019-07-29

LigoWave Heavy-Duty 2.4/5GHz Outdoor AP, NFT Blizzard 2ac-N

802.11b/g/n/ac veikimo standartai, 2Ghz ir 5Ghz, dvigubas MIMO 2x2, 1x POE-in LAN 802.3 af/at, radijos galingumas net 29dBm, N-tip jungtys 2.4ghz ir 5ghz antenomis prijungti, palaikomas LigoWave Infinity kontrolerio, 48V PoE blokelis komplekte

2019-07-29

LigoWave Heavy-Duty 2.4/5GHz Outdoor Sector AP, NFT Blizzard 2ac-90

802.11b/g/n/ac veikimo standartai, 2Ghz ir 5Ghz, dvigubas MIMO 2x2, 1x POE-in LAN 802.3 af/at, radijos galingumas net 29dBm, palaikomas LigoWave Infinity kontrolerio, 48V PoE blokelis komplekte

2019-07-29

LigoWave Outdoor AP with Integrated Dual-Polarized Sector Antenna, NFT Blizzard 2ac-90 Lite

802.11b/g/n/ac veikimo standartai, 2Ghz ir 5Ghz, dvigubas MIMO 2x2, 1x POE-in LAN 802.3 af/at, radijos galingumas net 25dBm, palaikomas LigoWave Infinity kontrolerio, 48V PoE blokelis komplekte

2019-07-25

MIKROTIK LHG 4G kit (RBLHGR&R11e-4G)

1x Ethernet jungtis, aukštos kokybės 4 kategorijos modemas, pasiekiantis 150 Mbit/s downlink ir 50 Mbit/s uplink spartą. Papildomos dažnių juostos (bands).

2019-07-24

MIKROTIK wall mount adapter QME (MKT-QME)

Pažangesnės technologijos sieninis tvirtinimo elementas, skirtas didelių, vienoje vietoje montuojamų, sektorinių antenų, sveriančių iki 8 kg, montavimui.

2019-07-24

MIKROTIK LHG mount (LHGmount)

Metalinis tvirtinimo elementas LHG serijai.

2019-07-22

MIKROTIK Category 4 4G/LTE miniPCI-e card for M2M applications (R11e-4G)

4G, LTE miniPCI-e kortelė/modemas veikiantis 3,7,20,31,41n,42,43 dažnių juostose. Suderinamas su RouterOS.

2019-07-22

MIKROTIK SXT 4G kit (RBSXTR&R11e-4G)

SXT 4G/LTE CPE, 10.5dBi 60 laipsnių antena. 2x Ethernet jungtys (viena jų su PoE išėjimu). Dvi SIM kortelės. LTE modemas 3, 7, 20, 31, 41n, 42 ir 43 dažnių juostoms.

2019-07-22

MIKROTIK wAP 4G Kit - 2.4 GHz wireless AP/router with a built in cellular modem (RBwAPR-2nD&R11e-4G)

WiFi - 802.11b / g / n, antenos diapazonas 2,4 GHz - 2 dBi, 1 x MiniPCI-e jungtis, 1 x 10/100 LAN jungtis, 2 x u.FL jungtys išorinėms LTE antenoms, DC įvestis, pasyvus PoE , integruotas LTE modemas palaiko LTE FDD bands 3, 7, 20, 31, TDD bands 41n, 42, 43, Router OS (4-asis licencijos lygis), atsparus lauko sąlygoms korpusas.

2019-07-22

MIKROTIK Dual Band 2.4 / 5 GHz wireless AP wAP ac 4G kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-4G)

LTE kategorija: 4 (150 Mbps Downlink, 50 Mb / s Uplink), 2,4 GHz 802.11b/g/n dual-chain, 5 GHz 802.11a/n/AC dual-chain, 2x Gigabitų LAN jungtys, pasyvus PoE 18-57V arba aktyvus 802.3af/at, Router OS (4-ojo lygio licencija), atsparus lauko sąlygoms korpusas.

2019-07-19

UBIQUITI UniFi Cloud Key GEN2 (UCK-G2)

"UniFi Cloud Key GEN2" – antros kartos hibridinis valdiklis su įdiegtu taikomųjų programų serveriu, „UniFi®“ valdikliu, Multi-site tinklo valdymu. Nuotolinis, privatus “Cloud“ priėjimas prie „UniFi“ tinklo. 2 GB RAM atmintis, 8 Core, 2,0 GHz ARM CPU, 32 GB eMMC atminties kortelė, 1x 10/100/1000 Ethernet jungtis, 802.3af PoE arba USB-C maitinimas.

2019-07-17

MIKROTIK Cloud Router Switch (CRS312-4C+8XG-RM)

8x 5G/10G Ethernet komutatorius, 4x Combo 10G Ethernet/SFP jungtys, RouterOS L5, 1U, gali būti tvirtinimas komutacinėje spintoje, dvigubas maitinimas.

2019-07-17

MIKROTIK power-line accessory PWR-LINE PRO (PL7510Gi)

Perdavimo greitis iki 600 Mbps, 1x 10/100/1000 Ethernet jungtis. Iki 8 įrenginių viename tinkle.

2019-07-17

MIKROTIK quickMOUNT-X (QM-X)

Tvirtinimo detalė, kuri leis reguliuoti SXTsq įrenginius vertikaliai arba horizontaliai tvirtinant prie stulpo.

2019-07-16

MIKROTIK Original MikroTik Cotton Bag (MKT_MTBG)

Originalus, 100% medvilninis „MikroTik“ krepšys.

2019-07-16

MIKROTIK Original MikroTik Notebook (MKT_MTNB)

20 lapų, originali „MikroTik“ užrašinė.

2019-07-16

MIKROTIK Original MikroTik Pen (MKT_MTPN)

Originalus, juodos spalvos „MikroTik“ rašiklis.

2019-07-16

MIKROTIK Product Catalog 2019 (MKT_BRRB2019)

2019 m originalus „MikroTik“ produktų katalogas.

2019-07-10

EXTRALINK Stainless Steel Strap (EL-SSSTRAP-50)

Kategorija: F207 SS202. Plotis: 20mm, storis: 0.7mm, ilgis: 50m.

2019-07-09

EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 0.5M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-05)

„Extralink“ 5e kategorijos FTP kabelis, auksu dengtais RJ45 kištukais ir 4 poromis izoliuotų vario laidų. PVC išorinis dangalas. 0,5 m ilgio.

2019-07-09

EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 1M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-1)

„Extralink“ 5e kategorijos FTP kabelis, auksu dengtais RJ45 kištukais ir 4 poromis izoliuotų vario laidų. PVC išorinis dangalas. 1 m ilgio.

2019-07-09

EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 5M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-5)

„Extralink“ 5e kategorijos FTP kabelis, auksu dengtais RJ45 kištukais ir 4 poromis izoliuotų vario laidų. PVC išorinis dangalas. 5 m ilgio.

2019-07-09

EXTRALINK 8x Gigabit Managed 24V Passive PoE Switch with 2 SFP ports VICTOR 24V (EL-VICTOR-24V)

L2 / L3 / L4 QoS ir IGMP optimizuoja balso ir vaizdo perdavimą. Palaiko STP/RSTP. Vienu metu palaiko iki 4K Q VLAN. Link Aggregation Control Protocol (LACP), WEB/CLI valdomus režimus, SNMP. Išorinis 24V 120 W maitinimo adapteris.

2019-07-09

EXTRALINK LAN Patchcord CAT.5E FTP 2M Foiled Twisted Pair Bare Copper (EL-LAN-FTP-5E-2)

„Extralink“ 5e kategorijos FTP kabelis, auksu dengtais RJ45 kištukais ir 4 poromis izoliuotų vario laidų. PVC išorinis dangalas. 2 m ilgio.

2019-07-09

EXTRALINK 4P+6P+8P Crimp Tool with Ratchet (EL-CRIMP-4P6P8P)

EXTRALINK 4P+6P+8P suspaudimo įrankis su terkšle. Spalvota rankena.

2019-07-09

EXTRALINK CAT5E UTP (U/UTP) V2 Indoor Twisted Pair LAN cable, 305m (EL-LAN-UUTP-5E-305)

Vidaus tinklo UTP Cat.5e kabelis. Sudarytas iš 24 AWG vario laidų porų, padengtų 0,9 mm PE. Kabelis padengtas 0,5 mm storio PVC išoriniu apvalkalu. Pakuotėje 1000ft. (304,8 m) ilgio kabelis.

2019-07-09

EXTRALINK CAT5E SFTP (SF/UTP) V2 Outdoor Twisted Pair LAN cable, 305m (EL-LAN-SFTP-5E-305)

Lauko tinklo SFTP Cat.5e kabelis. Pagamintas iš 24 AWG vario laidų porų, padengtų 1,02 mm HDPE. Poros izoliuotos, padengtos 0,05 mm aliuminio folija ir tinkleliu. Kabelis padengtas 0,55 mm storio PE išoriniu aptraukalu. Pakuotėje 1000ft. (304,8 m) ilgio kabelis.

2019-07-09

EXTRALINK CAT5E FTP (G/UTP) V2 Outdoor Twisted Pair LAN cable, 305m (EL-LAN-FTP-5E-305)

Lauko tinklo FTP Cat.5e kabelis. Kabelis supakuotas į 1000 ft. (304,8 m).

2019-07-09

EXTRALINK Fiber Optic Cleaning Wipes (EL-WIPES)

Servetėlės naudojamos skaidulinės optikos pramonėje. Naudojant su alkoholiu šios bešluostės servetėlės idealiai tiks pluošto ir junčių valymui.

2019-07-09

EXTRALINK Cable Tie, 5*250mm, Black, 100 pcs (EL-CBLT-5-250-100)

Atsparus šilumai, tirpikliams, tepalams, jūros vandeniui, UV spinduliams ir kt.

2019-07-09

EXTRALINK Adele 2 Core Fiber Optic Terminal Box, White (EL-TERMB-2CFO)

Su apsauginėmis durelėmis, dulkių apsauga. Tinka daugelio tipų moduliams. Tinka “SC simplex“ arba “LC duplex“ šviesolaidžiams. Gali būti montuojamas išorėje arba “paslėptas“.

2019-07-09

EXTRALINK Agnes 2 Core Fiber Optic Termination Box, White (EL-TERMTB-2CFO)

Lengvas, nedidelis, pagamintas iš aukštos kokybės ABS plastiko.

2019-07-09

EXTRALINK 1 Fibre Round Drop Cable 1J, G.657B2, 1000 meters (EL-FO-1F-1000)

Šviesolaidžio tipas: G.657B2, skersmuo: 3,0 mm.

2019-07-09

EXTRALINK 2 Fibre Aerial Optic Cable 2J SM, G.652.D, 2000 meters (EL-FO-2F-2000)

Šviesolaidžio tipas: G.652.D. Skersmuo: 4.7mm. Kabelio stiprumas montavimo metu: 0,5 kN. Su Fujikura pluoštu viduje.

2019-07-09

EXTRALINK unshielded Cat.5e UTP RJ45 plugs, 100 pcs. (EL-RJ45-100)

Cat.5e UTP moduliniai kištukai, 8P8C neapsaugotas, viena dalis be įvesties.

2019-07-09

EXTRALINK 24 Port Cat5e UTP Gigabit Patch Panel V2 (EL-UTP-PP-5E-24)

19'' (48.26 cm) tvirtinimo panelė skirta Cat.5e.

2019-07-09

EXTRALINK Small Bottle for cleaning Fiber Optic (EL-FO-BOTTLE-SM)

Kompaktiško dydžio, 120 ml indelis su dangteliu. Tinkamas tirpikliams.

2019-07-09

EXTRALINK Sleeve Protectors for Fiber Optics, 60mm, 100 pcs (EL-PSLEEVES-60-100)

60 mm skersmens mova (1,5 mm nerūdijančio plieno laidui)

2019-07-09

EXTRALINK SFP module 1.25G 850NM 550M MM DDM (EL-SFP-MM-1G)

SFP Multi-Mode modulis, 1.25Gbps, 550M, RX/TX bangos ilgis: 850nm.

2019-07-09

EXTRALINK SFP+ module 10G 1310NM SM LC 10 km (EL-SFP-SM-10G)

SFP+ Single-Mode modulis, 10Gbps, RX/TX bangos ilgis: 1310nm, sąsaja iki 20 km

2019-07-09

EXTRALINK SFP module 1.25G WDM 1310/1550NM SM LC DDM, pair (EL-SFP-SM-1G)

SFP single-mode modulis, 1,25 Gbps, RX/TX bangos ilgis: 1310/550nm, sąsajai iki 20 km.

2019-07-09

EXTRALINK Instrument for tightening and cutting steel tape (EL-I-NAP-003)

Plieno tipas: 6.4 mm ~ 19 mm (1/4 "~ 3/4").

2019-07-09

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Terminal Box POLA (EL-FO-TB-16-BL)

Išvadų dėžutė profesionaliems įrenginiams. 1 įvestis: 10 ~ 17.5mm, 2 išvestys: 8 ~ 17.5mm, 16x išvadų: <4mm, IP68.

2019-07-09

EXTRALINK 8 Core Fiber Optic Distribution Box CAROL (EL-FO-DB-8-WT)

Paskirstymo dėžutė profesionaliems įrenginiams. Tinkama naudoti tiek viduje, tiek ir lauke.

2019-07-09

EXTRALINK 16 Core Fiber Optic Distribution Box ELENA (EL-FO-DB-16-WT)

Paskirstymo dėžutė profesionaliems įrenginiams. Tinka naudoti tiek viduje, tiek ir lauke.

2019-07-09

EXTRALINK Patchcord SC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM 2M (EL-SCUPC-SCAPC-3-2)

Single-mode, SIMPLEX. IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

2019-07-09

EXTRALINK Pigtail SC/APC SM 900UM G.657A 1.5M (EL-SCAPC-PGTL-15)

IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

2019-07-09

EXTRALINK Fiber Ethernet Media Converter SEDIR, MC220 (EL-MC220)

10/100/1000M Gigabit Ethernet Media keitiklis su viena SFP jungtimi. TP-LINK MC220L analogas

2019-07-09

EXTRALINK 1:4 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-4)

Šviesolaidžio tipas: G.657.A. Ilgis: 1.5 m. Kabelio skersmuo: 0.9 mm. Maksimalus IL: <7.4 dB, RL: >50 dB.

2019-07-09

EXTRALINK 1:8 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-8)

Šviesolaidžio tipas: G.657.A. Ilgis: 1 m. Kabelio skersmuo: 0,9 mm. Maksimalus IL: ≤10,5 dB, RL: ≥50 dB.

2019-07-09

EXTRALINK 24 Core Fiber Optic Patch Panel, black (EL-FO-PP-24-WT)

Standartinio dydžio: 19'' (48.26 cm).

2019-07-09

EXTRALINK Anchoring Clamp for Drop Cable (EL-ACLAMP)

FTTH 2 - 6mm skersmens kabelio tvirtinimo įtaisas AROBASE

2019-07-09

EXTRALINK Pole Bracket with Hole ES1500 (EL-PBRACKET-ES1500)

Rekomenduojama darbinė apkrova: 5 kN (509.86 kg).

2019-07-09

EXTRALINK Fiber Optic Cable Clamp AC-10 5-8mm (EL-CCLAMP)

Kabelio laikiklio išorinis skersmuo: 5-8 mm, ilgis : 360 mm.

2019-07-09

EXTRALINK Power Supply with Battery Charger 24V/27.6V 155W (EL-PSUPPLY-AD-155B)

Trumpo jungimo/perkrovos/viršįtampio apsauga. Apsauga nuo baterijos išsekimo ir poliškumo

2019-07-09

EXTRALINK AGM Battery 12V 40Ah (EL-AGM-BAT-12V-40AH)

Sandarus švino rūgšties akumuliatorius. Elektrolitas įspraustas separatoriuje su stiklo plaušeliais

2019-07-09

EXTRALINK AGM Battery 12V 18Ah (EL-AGM-BAT-12V-18AH)

Sandarus švino rūgšties akumuliatorius. Elektrolitas įspraustas separatoriuje su stiklo plaušeliais

2019-06-27

UBIQUITI EdgeMAX Universal Rack-mount Kit (ER-RMKIT)

Rėmelis standartinio dydžio 19'' (48.26 cm) „EdgeMAX“ gaminių montavimui

2019-06-20

TELTONIKA industrial Ethernet to 4G LTE IoT gateway (TRB140)

LTE Cat 4 greitis iki 150 Mbps, matinimo įtampa – 9-30V, 1 LAN jungtis, skaitmeninis įėjimas/išėjimas, mikro USB jungtis

Daugiau prekių..