Šakotuvai (Splitters / Couplers)

Rodoma: 1 - 27 iš 27
EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 40:60 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-40:60)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 40:60 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-40:60)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-40:60
ID: #1856

13.15€ su PVM

Kaina be PVM: 10.87€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 10:90 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCUPC-FBT-10:90)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 10:90 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCUPC-FBT-10:90)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-10:90
ID: #1844

13.15€ su PVM

Kaina be PVM: 10.87€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 45:55 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-45:55)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 45:55 SC/UPC 900UM 1m ilgio (EL-SCUPC-FBT-45:55)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-45:55
ID: #1944

12.41€ su PVM

Kaina be PVM: 10.26€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 25:75 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCAPC-FBT-25:75)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 25:75 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCAPC-FBT-25:75)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-25:75
ID: #1846

12.41€ su PVM

Kaina be PVM: 10.26€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 30:70 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-30:70)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 30:70 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-30:70)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-30:70
ID: #1855

58.96€ su PVM

Kaina be PVM: 48.73€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 35:65 SC/UPC 900UM 1M (EL-SCUPC-FBT-35:65)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 35:65 SC/UPC 900UM 1M (EL-SCUPC-FBT-35:65)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-35:65
ID: #1943

12.41€ su PVM

Kaina be PVM: 10.26€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 20:80 SC/UPC 900UM 1M  Steel Tube (EL-SCUPC-FBT-20:80)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 20:80 SC/UPC 900UM 1M Steel Tube (EL-SCUPC-FBT-20:80)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-20:80
ID: #1845

58.96€ su PVM

Kaina be PVM: 48.73€

EXTRALINK 1:2 FBT Splitter 5:95 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-5:95)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 FBT Optinis daliklis 5:95 SC/UPC 900UM 1M(EL-SCUPC-FBT-5:95)

Kodas: EL-SCUPC-FBT-5:95
ID: #1857

12.41€ su PVM

Kaina be PVM: 10.26€

1:2 FBT SPLITTER 5:95 SC/UPC

EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1M STEEL BOX(EL-SCAPC-SPLT-1-2)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:2 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM 1M STEEL BOX(EL-SCAPC-SPLT-1-2)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-2
ID: #1896

5.66€ su PVM

Kaina be PVM: 4.68€

PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1M

EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-2)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:2 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-2)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-2
ID: #1858

7.05€ su PVM

Kaina be PVM: 5.83€

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-4)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-4)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-4
ID: #1861

7.65€ su PVM

Kaina be PVM: 6.32€

EXTRALINK  1:4 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-4)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM (EL-SCAPC-SPLT-1-4)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-4
ID: #1743

7.25€ su PVM

Kaina be PVM: 5.99€

Šviesolaidžio tipas: G.657.A. Ilgis: 1.5 m. Kabelio skersmuo: 0.9 mm. Maksimalus IL: <7.4 dB, RL: >50 dB.

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM 1.5m STEELBOX (EL-SPLT-1-4-NO-CON)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis be jungčių 900UM 1.5m STEELBOX(EL-SPLT-1-4-NO-CON)

Kodas: EL-SPLT-1-4-NO-CON
ID: #1894

3.74€ su PVM

Kaina be PVM: 3.09€

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-8)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-8)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-8
ID: #1862

9.12€ su PVM

Kaina be PVM: 7.54€

1:8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM 1.5M STEEL BOX (EL-SPLT-1-8-NO-CON)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis be jungčių 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SPLT-1-8-NO-CON)

Kodas: EL-SPLT-1-8-NO-CON
ID: #1851

4.76€ su PVM

Kaina be PVM: 3.93€

EXTRALINK  1:8 PLC Splitter SC/APC 900UM 1M Steel Box (EL-SCAPC-SPLT-1-8)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM (EL-SCAPC-SPLT-1-8)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-8
ID: #1744

9.15€ su PVM

Kaina be PVM: 7.56€

EXTRALINK  1:16 PLC Splitter SC/UPC 900UM 1.5M Steel Box (EL-SCUPC-SPLT-1-16)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:16 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M Steel Box (EL-SCUPC-SPLT-1-16)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-16
ID: #1843

17.07€ su PVM

Kaina be PVM: 14.11€

Fiber Type: G.657.A, length: 1.5 m, cable diameter: 0.9 mm, max IL: ≤10.5 dB, RL: ≥50 dB

EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1M STEEL BOX (EL-SCAPC-SPLT-1-16)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:16 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM 1M STEEL BOX(EL-SCAPC-SPLT-1-16)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-16
ID: #1895

14.90€ su PVM

Kaina be PVM: 12.31€

EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCAPC-SPLT-1-16-15)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:16 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM 1.5m (EL-SCAPC-SPLT-1-16-15)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-16-15
ID: #1952

17.07€ su PVM

Kaina be PVM: 14.11€

EXTRALINK 1:16 PLC SPLITTER NO CONNECTORS 900UM 1M STEEL BOX (EL-SPLT-1-16-NO-CON)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:16 PLC Optinis daliklis be jungčių 900UM 1M STEEL BOX(EL-SPLT-1-16-NO-CON)

Kodas: EL-SPLT-1-16-NO-CON
ID: #1897

6.91€ su PVM

Kaina be PVM: 5.71€

EXTRALINK 1:32 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-32)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:32 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-32)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-32
ID: #1859

32.59€ su PVM

Kaina be PVM: 26.93€

EXTRALINK 1:2 PLC SPLITTER SC/APC SLOT TYPE(EL-SCAPC-SPLT-1-2SLO)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:2 PLC Optinis daliklis SC/APC lizdo tipo(EL-SCAPC-SPLT-1-2SLO)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-2SLO
ID: #1867

7.76€ su PVM

Kaina be PVM: 6.41€

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC SLOT TYPE(EL-SCAPC-SPLT-1-4SLO)
Sandėlyje neturime

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis SC/APC lizdo tipo(EL-SCAPC-SPLT-1-4SLO)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-4SLO
ID: #1868

7.97€ su PVM

Kaina be PVM: 6.59€

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC SLOT TYPE

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/APC SLOT TYPE(EL-SCAPC-SPLT-1-8SLO)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis SC/APC lizdo tipo(EL-SCAPC-SPLT-1-8SLO)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-8SLO
ID: #1865

10.38€ su PVM

Kaina be PVM: 8.58€

EXTRALINK 1:4 FBT COUPLER 70:10:10:10 SC/APC 2.0MM 1M ABS BOX(EL-SCAPC-FBT-7:1:1:1)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:4 FBT Optinis šakotuvas 70:10:10:10 SC/APC 2.0MM 1M ABS dėžutė(EL-SCAPC-FBT-7:1:1:1)

Kodas: EL-SCAPC-FBT-7:1:1:1
ID: #1860

41.89€ su PVM

Kaina be PVM: 34.62€

EXTRALINK 1:4 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS MODULE(EL-SCAPC-SPLT-1-4ABS)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklisSC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS modulis(EL-SCAPC-SPLT-1-4ABS)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-4ABS
ID: #1927

8.07€ su PVM

Kaina be PVM: 6.67€

EXTRALINK 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS MODULE(EL-SCAPC-SPLT-1-8ABS)
Turime sandėlyje

EXTRALINK 1:8 PLC Optinis daliklis SC/APC 2.0MM 1.5M G657A ABS modulis(EL-SCAPC-SPLT-1-8ABS)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-8ABS
ID: #1926

12.41€ su PVM

Kaina be PVM: 10.26€