Ubiquiti Priedai

Produktų grupė: Komutatoriai (1), LAN kabeliai (3)
Rodoma: 1 - 43 iš 43
UBIQUITI Casing for nanoHD (Concrete) 3-pack (nHD-cover-Concrete-3)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Casing for nanoHD (Concrete) 3-pack (nHD-cover-Concrete-3)

Kodas: nHD-cover-Concrete-3
ID: #2044

47.96€ su PVM

Kaina be PVM: 39.64€

Concrete Design Upgradable Casing ! nanoHD NOT included!

UBIQUITI Casing for nanoHD (Black) 3-pack (nHD-cover-Black-3)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Casing for nanoHD (Black) 3-pack (nHD-cover-Black-3)

OEM kodas: nHD-cover-Black-3
Kodas: nHD-cover-Black-3
ID: #2028

48.46€ su PVM

Kaina be PVM: 40.05€

Black Design Upgradable Casing ! nanoHD NOT included!

UBIQUITI Outdoor 4-Port PoE Passthrough Switch (N-SW)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Lauko 4-prievadu PoE Passthrough komutatorius (N-SW)

Kodas: N-SW
ID: #1488

36.06€ su PVM

Kaina be PVM: 29.80€

Lauko, atsparus oro sąlygoms korpusas, 1x Gigabito 24V Pasyvus PoE In prievadas, 3x Gigabito 24V pasyvus PoE Out prievadai, PoE Injektorius Neįtrauktas

UBIQUITI Ethernet Surge Protector, Gen2 (ETH-SP-G2)
Turime sandėlyje

UBIQUITI Ethernet Surge Protector, Gen2 (ETH-SP-G2)

Kodas: ETH-SP-G2
ID: #1499

10.65€ su PVM

Kaina be PVM: 8.80€

Ubiquiti ETH-SP Outdoor Ethernet Surge Protector with Gigabit LAN and 802.3af PoE support

Ubiquiti TOUGH Cable PRO
Turime sandėlyje

Ubiquiti TOUGH Cable PRO

Kodas: TC-PRO
ID: #417

125.09€ su PVM

Kaina be PVM: 103.38€

Ubiquiti TOUGH Cable PRO - New Type Category 5e Outdoor Carrier Class Shielded Cable. Sold in 1000ft (304.8m) lengths and 24 AWG.

Ubiquiti TOUGH Cable Carrier
Turime sandėlyje

Ubiquiti TOUGH Cable Carrier

Kodas: TC-Carrier
ID: #479

165.66€ su PVM

Kaina be PVM: 136.91€

Ubiquiti TOUGH Cable Carrier - Category 5e Outdoor Carrier Class Shielded Cable. Sold in 1000ft (304.8m) lengths and 24 AWG

Ubiquiti Unifi Indoor Ethernet Cable Category 6
Turime sandėlyje

Ubiquiti Unifi Indoor Ethernet Cable Category 6

Kodas: UC-C6-CMR
ID: #1207

148.76€ su PVM

Kaina be PVM: 122.94€

Ubiquiti UC-C6-CMR Unifi Indoor Ethernet Cable, Category 6, Up to 10Gbit Ethernet speed. Sold in 1000ft (304.8m) lengths and 24 AWG.

UBNT connector STP RJ45
Turime sandėlyje

UBNT connector STP RJ45

OEM kodas: TC-CON
Kodas: TC-CON
ID: #435

0.45€ su PVM

Kaina be PVM: 0.37€

RJ45 Plug Connector for Ubiquiti Tough Cable

UBIQUITI TC-CON-GRD connector STP RJ45 Grounded
Turime sandėlyje

UBIQUITI TC-CON-GRD connector STP RJ45 Grounded

OEM kodas: TC-GND
Kodas: TC-CON-GRD
ID: #624

0.77€ su PVM

Kaina be PVM: 0.64€

UBIQUITI TOUGHCable RJ45 Connectors with grounding wire

UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 meters (UDC-2)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi tiesiogiai pajungiamas vario laidas, 10 Gbps, 2 meters (UDC-2)

Kodas: UDC-2
ID: #1382

20.70€ su PVM

Kaina be PVM: 17.11€

SFP+ pasyvus kabelis skirtas 10G Ethernet ir 10G Optinio pluošto tinklams.

UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 meter (UDC-1)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI UniFi tiesiogiai pajungiamas vario laidas, 10 Gbps, 1 metras (UDC-1)

Kodas: UDC-1
ID: #1381

16.55€ su PVM

Kaina be PVM: 13.68€

SFP+ pasyvus kabelis skirtas 10G Ethernet ir 10G Optinio pluošto tinklams.

UBIQUITI UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 meters (UDC-3)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi tiesiogiai pajungiamas vario laidas, 10 Gbps, 3 meters (UDC-3)

Kodas: UDC-3
ID: #1383

24.84€ su PVM

Kaina be PVM: 20.53€

SFP+ pasyvus kabelis skirtas 10G Ethernet ir 10G Optinio pluošto tinklams.

UBIQUITI Optical Data Transport for Outdoor POE Devices FiberPoE, Gen2 (F-POE-G2)
Turime sandėlyje

Ubiquiti optinių duomenų perdavimas lauko POE įrenginiams FiberPoE, Gen2 (F-POE-G2)

OEM kodas: F-POE-G2
Kodas: F-POE-G2
ID: #1610

27.30€ su PVM

Kaina be PVM: 22.56€

„FiberPoE ™“ jungia nuotolinius „PoE“ įrenginius ir teikia duomenis bei energiją naudodamas skaidulinius ir nuolatinius kabelius.

UBIQUITI FiberPoE F-POE
Sandėlyje neturime

UBIQUITI FiberPoE F-POE

Kodas: F-POE
ID: #1073

27.19€ su PVM

Kaina be PVM: 22.47€

UBIQUITI FiberPoE F-POE, Optical Data Transport for Outdoor POE Devices, EMI and ESD protection

UBIQUITI FC-SM-100 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 100ft, 30m
Sandėlyje neturime

UBIQUITI FC-SM-100 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 100ft, 30m

Kodas: FC-SM-100
ID: #1277

59.34€ su PVM

Kaina be PVM: 49.04€

UBIQUITI FC-SM-100 Single-Mode LC Fiber Cable, 100ft or 30m length, Six-Strand, 6 prefabricated LC connectors on each side, Outdoor-Rated Jacket with Ripcord

Ubiquiti FC-SM-200 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 200ft, 60m
Turime sandėlyje

Ubiquiti FC-SM-200 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 200ft, 60m

Kodas: FC-SM-200
ID: #1263

85.64€ su PVM

Kaina be PVM: 70.78€

UBIQUITI FC-SM-200 Single-Mode LC Fiber Cable, 200ft or 60m length, Six-Strand, 6 prefabricated LC connectors on each side, Outdoor-Rated Jacket with Ripcord

Ubiquiti FC-SM-300 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 300ft, 100m
Turime sandėlyje

Ubiquiti FC-SM-300 Single-Mode (Six-Strand) LC Fiber Cable 300ft, 100m

Kodas: FC-SM-300
ID: #1264

117.20€ su PVM

Kaina be PVM: 96.86€

UBIQUITI FC-SM-300 Single-Mode LC Fiber Cable, 300ft or 100m length, Six-Strand, 6 prefabricated LC connectors on each side, Outdoor-Rated Jacket with Ripcord

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 1 meter (UOC-1)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 1 metro (UOC-1)

Kodas: UOC-1
ID: #1384

6.03€ su PVM

Kaina be PVM: 4.98€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 0.5 meter (UOC-0.5)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 0.5 metro (UOC-0.5)

Kodas: UOC-0.5
ID: #1385

5.00€ su PVM

Kaina be PVM: 4.13€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 2 meters (UOC-2)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 2 metrai

Kodas: UOC-2
ID: #1386

6.99€ su PVM

Kaina be PVM: 5.78€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 3 meters (UOC-3)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 3 metrai (UOC-3)

Kodas: UOC-3
ID: #1387

7.91€ su PVM

Kaina be PVM: 6.54€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

UBIQUITI UniFi Fibre Patch Cable, 5 meter (UOC-5)
Turime sandėlyje

UBIQUITI UniFi Optinio pluošto kabelis, 5 metrai (UOC-5)

Kodas: UOC-5
ID: #1388

8.76€ su PVM

Kaina be PVM: 7.24€

Multi-Mode, LC-LC, Optinio pluošto OM3 kabelis, skirtas naudoti su SFP moduliais, tokiais kaip Ubiquiti UFiber moduliai

Ubiquiti Universal Antenna Mount UB-AM
Sandėlyje neturime

Ubiquiti Universal Antenna Mount UB-AM

Kodas: UB-AM
ID: #1298

5.81€ su PVM

Kaina be PVM: 4.80€

Universal Antenna Mount

Ubiquiti Wall Mount Motion Sensor
Turime sandėlyje

Ubiquiti Wall Mount Motion Sensor

Kodas: mFi-MSW
ID: #538

25.88€ su PVM

Kaina be PVM: 21.39€

Ubiquiti Wall Mount Motion Sensor, Detection Range - 10 x 10 m, 110° @ 25° C, 1 x mFi RJ45 Port, passive infrared and microwave motion sensors

Ubiquiti Ceiling Mount Motion Sensor
Turime sandėlyje

Ubiquiti Ceiling Mount Motion Sensor

Kodas: mFi-MSC
ID: #539

34.93€ su PVM

Kaina be PVM: 28.87€

Ubiquiti Ceiling Mount Motion Sensor, 360°, 110° wide angle, 2 minutes warm time, 1 x mFi RJ45 Port

išpardavimas
Ubiquiti Door Sensor
Turime sandėlyje

Ubiquiti Door Sensor

Kodas: mFi-DS
ID: #542

4.21€ su PVM

Kaina be PVM: 3.48€

Ubiquiti Door Sensor, magnetic switch, 20mm operating range, connection type terminal block

UBIQUITI 802.3af Supported 0.32A Gigabit PoE Injector (U-POE-af)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 802.3af Supported 0.32A Gigabito PoE Injectorius (U-POE-af)

Kodas: U-POE-af
ID: #2012

7.55€ su PVM

Kaina be PVM: 6.24€

0.32A, įžeminimas, ESD apsauga, nuotolinio atstatymo galimybės

Ubiquiti Gigabit POE 24V 1A
Sandėlyje neturime

Ubiquiti Gigabit POE 24V 1A

Kodas: UBNT-POE-24-24W-G
ID: #905

13.42€ su PVM

Kaina be PVM: 11.09€

Ubiquiti Gigabit POE, 24V, 1A, 24W, earth grounding, ESD protection, power LED

UBIQUITI 54V DC, 1.5A Gigabit PoE Adapter (POE-54-80W-G)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 54V DC, 1,5A gigabito „PoE“ adapteris (POE-54-80W-G)

Kodas: UBNT-POE-54V-80W-EU
ID: #1402

25.82€ su PVM

Kaina be PVM: 21.34€

Ubiquiti EdgePoint POE-54V-80W PoE Injectorius, skirtas maitinti „Ubiquiti“ EP-R8 ir EP-S16 EdgePoint modelius.

Ubiquiti Gigabit POE 50V 1.2A 60W
Sandėlyje neturime

Ubiquiti Gigabit POE 50V 1.2A 60W

Kodas: UBNT-POE-50-60W-G
ID: #903

15.02€ su PVM

Kaina be PVM: 12.41€

Ubiquiti Gigabit POE, 50V, 1.2A, 60W, earth grounding, ESD protection, power LED

UBIQUITI 48 VDC, 0.5A Gigabit PoE Adapter (POE-48-24W-G)
Turime sandėlyje

UBIQUITI 48 VDC, 0.5A Gigabit PoE Adapter (POE-48-24W-G)

Kodas: UBNT-POE-48-24W-G
ID: #1434

13.65€ su PVM

Kaina be PVM: 11.28€

Earth grounding, ESD protection.

UBIQUITI 24V 7 W (0.3A) Gigabit PoE adapter (white) (POE-24-7W-G-WH)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 24V 7 W (0.3A) Gigabit PoE adapteris (baltas) (POE-24-7W-G-WH)

OEM kodas: POE-24-7W-G-WH
Kodas: UBNT-POE-24V-7W-G-WH
ID: #1570

5.69€ su PVM

Kaina be PVM: 4.70€

Įžeminimas, ESD apsauga, galios šviesos diodas

Ubiquiti POE 24V 0.5A (POE-24-12W)
Sandėlyje neturime

Ubiquiti POE 24V 0.5A (POE-24-12W)

Kodas: UBNT-POE-24-12W
ID: #1206

6.59€ su PVM

Kaina be PVM: 5.45€

Ubiquiti POE, 24V, 0.5A, 12W POE-24-12W, earth grounding, ESD protection, power LED, no original packaging, for replacement

Ubiquiti Gigabit POE 24V 0.5A
Sandėlyje neturime

Ubiquiti Gigabit POE 24V 0.5A

Kodas: UBNT-POE-24-12W-G
ID: #899

10.47€ su PVM

Kaina be PVM: 8.65€

Ubiquiti Gigabit POE, 24V, 0.5A, 12W, earth grounding, ESD protection, power LED

UBIQUITI 24V 12 W (0.5A) Gigabit PoE adapters (white), 5 pack (POE-24-12W-5P)
Sandėlyje neturime

UBIQUITI 24V 12 W (0.5A) Gigabit PoE adapteris (baltas), 5 vnt (POE-24-12W-5P)

OEM kodas: POE-24-12W-5P
Kodas: UB-POE-24-12W-G-WH-5
ID: #1566

37.73€ su PVM

Kaina be PVM: 31.18€

Įžeminimas, ESD apsauga, galios šviesos diodas

UBIQUITI Instant Outdoor Gigabit POE Converter
Turime sandėlyje

UBIQUITI Instant Outdoor Gigabit POE Converter

Kodas: INS-3AF-O-G
ID: #1143

19.53€ su PVM

Kaina be PVM: 16.14€

UBIQUITI INS-3AF-O-G Instant Gigabit 802.3af Outdoor Adapter 48V to 24V with surge protection

UBIQUITI Instant Indoor Gigabit POE Converter
Sandėlyje neturime

UBIQUITI Instant Indoor Gigabit POE Converter

Kodas: INS-3AF-I-G
ID: #1142

18.43€ su PVM

Kaina be PVM: 15.23€

UBIQUITI INS-3AF-I-G Instant Gigabit 802.3af Indoor Adapter 48V to 24V with surge protection

UBIQUITI Instant 802.3af Indoor - INS-8023AF-I
Turime sandėlyje

UBIQUITI Instant 802.3af Indoor - INS-8023AF-I

Kodas: INS-8023AF-I
ID: #927

16.49€ su PVM

Kaina be PVM: 13.63€

UBIQUITI INS-8023AF-I Instant 802.3af Indoor Adapter 48V to 18V with surge protection

Ubiquiti mPower Mini
Turime sandėlyje

Ubiquiti mPower Mini

Kodas: mPower-Mini
ID: #534

36.06€ su PVM

Kaina be PVM: 29.80€

Ubiquiti mPower Mini, 1 switchable EU AC port, port power sensing, 1 x Lan, 802.11b/g/n

Ubiquiti mPower
Turime sandėlyje

Ubiquiti mPower

Kodas: mPower
ID: #533

52.96€ su PVM

Kaina be PVM: 43.77€

Ubiquiti mPower, 3 independent switchable EU AC ports, per port power sensing, 1 x Lan, 802.11b/g/n

Ubiquiti mPower Pro
Sandėlyje neturime

Ubiquiti mPower Pro

Kodas: mPower-Pro
ID: #532

84.52€ su PVM

Kaina be PVM: 69.85€

Ubiquiti mPower Pro, 6 independent switchable EU AC ports, per port power sensing, 1 x Lan, 802.11b/g/n

Ubiquiti mPort Serial
Turime sandėlyje

Ubiquiti mPort Serial

Kodas: mPort-Serial
ID: #536

71.00€ su PVM

Kaina be PVM: 58.68€

Ubiquiti mPort Serial, 1 x DB9 Serial Port, 1 x Terminal Block Serial Port, 1 x Lan, 802.11b/g/n

Ubiquiti mPort
Sandėlyje neturime

Ubiquiti mPort

Kodas: mPort
ID: #535

67.06€ su PVM

Kaina be PVM: 55.42€

Ubiquiti mPort, up to 3 sensors, 2 x mFi RJ45 Ports, 1 x mFi Terminal Block Port, 1 x Lan, 802.11b/g/n