EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis SC/APC 900UM (EL-SCAPC-SPLT-1-4)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-4
ID: #1743

Šviesolaidžio tipas: G.657.A. Ilgis: 1.5 m. Kabelio skersmuo: 0.9 mm. Maksimalus IL: <7.4 dB, RL: >50 dB.

6.22€ su PVM

Kaina be PVM: 5.14€

Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

• Splitter: 1x4;
• Connectors: SC/APC;
• Technology: PLC;
• Cable diameter: 0,9mm;
• Length: 1,5m.

• Fiber Type: G.657.A;
• Working Wavelength: 1260nm~1650nm;
• Max. Insertion Loss (dB): ≤7.4;
• Uniformity (dB): ≤0.8;
• Wavelength Dependent Loss (dB): ≤0.8;
• Return Loss (dB): ≥50;
• Directivity (dB): ≥55.

Note: The above parameters is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce by 0.2dB.