EXTRALINK 1:4 PLC Optinis daliklis SC/UPC 900UM 1.5M STEEL BOX(EL-SCUPC-SPLT-1-4)

Kodas: EL-SCUPC-SPLT-1-4
ID: #1861

naujiena

6.61€ su PVM

Kaina be PVM: 5.46€

Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

Length [m] : 1.5

Fiber Type : G.657.A

Working Wavelength [nm]: 1260~1650

Insertion loss [dB] : ≤7.4

Uniformity [dB] : ≤0.8

Wavelength Dependent Loss [dB] : ≤0.8

Return Loss [dB] : ≥50

Directivity [dB] : ≥55