EXTRALINK 1:8 PLC išplėtimo/paskirstymo kabelis SC/APC 900UM (EL-SCAPC-SPLT-1-8)

Kodas: EL-SCAPC-SPLT-1-8
ID: #1744

Šviesolaidžio tipas: G.657.A. Ilgis: 1 m. Kabelio skersmuo: 0,9 mm. Maksimalus IL: ≤10,5 dB, RL: ≥50 dB.

6.86€ su PVM

Kaina be PVM: 5.67€

  Turime sandėlyje
Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

• Splitter: 1x8;
• Connectors: SC/APC;
• Technology: PLC;
• Cable diameter: 0,9mm;
• Length: 1m.

• Fiber Type: G.657.A;
• Working Wavelength: 1260nm~1650nm;
• Max. Insertion Loss (dB): ≤10.5;
• Uniformity (dB): ≤0.8;
• Wavelength Dependent Loss (dB): ≤0.8;
• Return Loss (dB): ≥50;
• Directivity (dB): ≥55.

Note: The above parameters is for Splitter with connector. If w/o connector, insertion loss will reduce by 0.2dB.