EXTRALINK 2 m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose LC/UPC-SC/APC SM SIMPLEX 3.0MM (EL-LCUPC-SCAPC-3-2)

Kodas: EL-LCUPC-SCAPC-3-2
ID: #1720

Single-mode, SIMPLEX.

1.46€ su PVM

Kaina be PVM: 1.21€

Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

• Length: 2m;
• Type of connectors: SC/APC-LC/UPC;
• Number of fibers: SIMPLEX;
• Transmission type: Single-mode;
• Category: Single-Mode;
• Cable diameter: 3,0mm.