EXTRALINK 15m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/APC-SC/APC SM G.657B3 SIMPLEX 3.0MM LSZH EASY FLEX(EL-SCAPC-SCAPC-S-15F)

Kodas: EL-SCAPC-SCAPC-S-15F
ID: #1911

G657B3 optinio laido lenkimo skersmuo gali būti 5mm

naujiena

6.40€ su PVM

Kaina be PVM: 5.29€

Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

  • Length: 15m

  • Type of connectors: SC/APC-SC/APC

  • Number of fibers: SIMPLEX

  • Fiber type: G657B3

  • Cable diameter: 3,0mm