EXTRALINK 3m ilgio optinis laidas su jungtimis abiejuose galuose SC/UPC-SC/UPC SM SIMPLEX 3.0MM 3M(EL-SCUPC-SCUPC-S-3)

Kodas: EL-SCUPC-SCUPC-S-3
ID: #1884

SC/UPC-SC/UPC SM 3M

naujiena

1.73€ su PVM

Kaina be PVM: 1.43€

Kiekis:
 

Produkto savybės:

Insertion Loss: ~ 0.16 dB (+ 0.1 dB)
    
Return Loss: ~ 52 dB (+ 2 dB)

Length: 3m

Type of connectors: SC/UPC-SC/UPC

Number of fibers: SIMPLEX

Transmission type: Single-mode

Category: Single-Mode

·Cable diameter: 3,0mm