EXTRALINK 1.5m ilgio optinis laidas su jungtimi SC/APC SM 900UM G.657A (EL-SCAPC-PGTL-15)

Kodas: EL-SCAPC-PGTL-1
ID: #1741

IL: <0.3 dB, RL: >50 dB(UPC), RL: >60 dB(APC), RL: >35 dB(MM)

0.61€ su PVM

Kaina be PVM: 0.50€

  Turime sandėlyje
Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

• Conector type: SC/APC;
• Length: 1.5m;
• Min bend radius: 10 mm;
• Attenuation IL: 0.15 dB;
• Reflection loss RL APC: >60 dB;
• Fiber tensile: >9 N;
• Temperature: -40 ~ +85 °C;
• Fiber type: G.657A1;
• Fiber diameter: 0.9mm;
• Cover: Easy-strip.