EXTRALINK SC/APC SM G.657A1 optinių laidų su jungtimi rinkinys, 12 spalvų, 12 vnt. (EL-SCAPC-PGTL-12)

Kodas: EL-SCAPC-PGTL-12
ID: #1726

Ilgis: 1 m.

7.64€ su PVM

Kaina be PVM: 6.31€

  Turime sandėlyje
Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

• Conector type: SC/APC;
• Length: 1.5m;
• Min bend radius: 10 mm;
• Attenuation IL: 0.15 dB;
• Reflection loss RL APC: >60 dB;
• Fiber tensile: >9 N;
• Temperature: -40 ~ +85 °C;
• Fiber type: G.657A1;
• Fiber diameter: 0.9mm;
• Cover: PVC - 12 different colours.