EXTRALINK SC/UPC SM G.657A1 optinių laidų su jungtimi rinkinys, 12 spalvų, 12 vnt. (EL-SCUPC-PGTL-12)

Kodas: EL-SCUPC-PGTL-12
ID: #1725

Ilgis: 1 m.

8.72€ su PVM

Kaina be PVM: 7.21€

Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

• Conector type: SC/UPC;
• Length: 1m;
• Min bend radius: 10 mm;
• Attenuation IL: 0.15 dB;
• Reflection loss RL APC: >50 dB;
• Fiber tensile: >9 N;
• Temperature: -40 ~ +85 °C;
• Fiber type: G.657A1;
• Fiber diameter: 0.9mm;
• Cover: PVC.