MIKROTIK S-4554LC80D SFP 1.25G modulių pora galinti apjungti net iki 80km atstumą su viengubomis LC-jungtimis

OEM kodas: S-4554LC80D
Kodas: S-4554LC80D
ID: #1826

Nuotoliui iki 80km

naujiena

72.84€ su PVM

Kaina be PVM: 60.20€

  Turime sandėlyje
Kiekis:
 

Produkto savybės:

A pair of industrial temperature grade (-40°C to +85°C) modules for 80km links, includes one S-45LC80D and one S-54LC80D.

SFP module S-45LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1490nm/R1550nm, LC-connector, DDM.

SFP module S-54LC80D: 1.25G, SM, 80km, T1550nm/R1490nm, LC-connector, DDM.

Compatible with all MikroTik products, that have SFP or SFP+ cages.

Produkto specifikacijos:

• Product code: S-4554LC80D;
• Connector: LC-connector;
• Data Rate: 1.25G;
• Distance: 80km;
• Format: SFP;
• Mode: SM;
• Operating Temperature: -40 to +70C;
• Wavelength: 1490nm/R1550nm.