MIKROTIK SFP 1.25G module with Dual LC-connector (S-55DLC80D)

OEM kodas: S-55DLC80D
Kodas: S-55DLC80D
ID: #1585

for 80km links

naujiena
Kaina be PVM: Kaina su PVM (21%): Kainos lygis, kai užsakymo suma:
23.41€ 28.33€ >0€
23.19€ 28.06€ >100€
22.98€ 27.81€ >300€
Kiekis:
  Turime sandėlyje
 

Produkto savybės:

Industrial temperature grade (-40°C to +85°C) SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links. Compatible with all MikroTik products, that have SFP or SFP+ cages.

Produkto specifikacijos:

Product code: S-55DLC80D
Connector: Dual-LC
Data Rate: 1.25G
Distance: 80km
Format: SFP
Mode: SM
Wavelength: 1550nm

Papildoma informacija apie produktą:

Brochure
Link to manufacturer product page