MIKROTIK S-31DLC20D

Kodas: S-31DLC20D
ID: #574

MIKROTIK S-31DLC20D yra 1,25G SFP siųstuvas-imtuvas su 1310 nm ilgio dviguba LC jungtimi, skirtas iki 20 kilometrų vieno režimo pluošto jungtims, su DDM

18.43€ su PVM

Kaina be PVM: 15.23€

Kiekis:
 

Produkto savybės:

S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM 
Units are tested and compatible with RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Produkto specifikacijos:

Product specificationsDetails 
Product code S-31DLC20D 
Wavelength 1310nm 
Distance 20KM 
Mode SM 
Data Rate 1.25G 
Connector Dual LC 
Format SFP