MIKROTIK S-35/53LC20D

OEM kodas: S-3553LC20D
Kodas: S-35/53LC20D
ID: #576

„MIKROTIK S-35 / 53LC20D“ yra SFP siųstuvų pora. S-35LC20D - 1.25G vieno režimo optinis SFP modulis su LC jungtimi T1310nm / R1550nm, kuris veikia iki 20km jungčių ir palaiko DDM. S-53LC20D - 1,25 G vieno modulio optinis SFP imtuvas su LC jungtimi T1550nm / R1310nm, kuris veikia iki 20 km ilgio jungtims ir palaiko DDM.

55.20€ su PVM

Kaina be PVM: 45.62€

Kiekis:
 

Produkto savybės:

S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. 
Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Produkto specifikacijos:

Product code S-3553LC20D 
Mode SM 
Data Rate 1.25G 
Distance 20KM 
Connector LC 
Format SFP