MIKROTIK S-85DLC05D

Kodas: S-85DLC05D
ID: #575

MIKROTIK S-85DLC05D yra 1,25G SFP siųstuvas-imtuvas su 850 nm dviguba LC jungtimi, skirtas iki 550 metrų daugiarežimio (Multi Mode) pluošto jungčiai, su DDM

13.44€ su PVM

Kaina be PVM: 11.11€

Kiekis:
 

Produkto savybės:

S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM 
Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Produkto specifikacijos:

Product code S-85DLC05D 
Data Rate 1.25G 
Distance 550M 
Wavelength 850nm 
Mode MM 
Connector Dual LC 
Format SFP