UBIQUITI U optinis GPON OLT Class C+ SFP modulis (UF‑GP‑C+)

OEM kodas: UF-GP-C+
Kodas: UF-GP-C+
ID: #1805

UF-GP-C + SFP modulis skirtas naudoti su UF-OLT. Tai yra vieno režimo SC/UPC modulis, teikiantis įeinančių duomenų srautą iki 1,25 Gbps ir išeinančių iki 2,5 Gbps.

78.02€ su PVM

Kaina be PVM: 64.48€

Kiekis:
 

Produkto savybės:

The UFiber OLT’s GPON SFP ports are designed for use with the UF-GP-B+ and UF-GP-C+ SFP modules.

Produkto specifikacijos:

• Supported Media: Single-Mode Fiber;
• Connector Type: (1) SC/UPC;
• TX Wavelength: 1490 nm;
• RX Wavelength: 1310 nm;
• TX Power Range: 3 to 7 dBm;
• RX Power Range: -30 to -12 dBm;
• Downstream Data Rate: 2.5 Gbps;
• Upstream Data Rate: 1.25 Gbps;
• Cable Distance: 20 km.