UBIQUITI U Fiber GPON OLT B klasės + SFP modulis (UF-GP-B+)

Kodas: UF-GP-B+
ID: #1389

GPON SFP modulis skirtas „UBIQUITI UFiber OLT“

69.35€ su PVM

Kaina be PVM: 57.31€

Kiekis:
 

Produkto specifikacijos:

Supported Media:  Single-Mode Fiber 
Connector Type: (1) SC/UPC
TX Wavelength: 1490 nm
RX Wavelength: 1310 nm 
Downstream Data Rate: 2.5 Gbps
Upstream Data Rate: 1.25 Gbps
Cable Distance: 20 km